Műsor - 2021. szeptember 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MVM-OSE Lions U14/AMVM-OSE Lions U14/A I V, 79 - 73 0 - 1 PAP Gergő (24)
(MVM-OSE Lions U14/A)
PAP Gergő (2)
(MVM-OSE Lions U14/A)
PAP Gergő (6)
(MVM-OSE Lions U14/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kutrik Andrea (Schwarz Mária)
Műsor - 2021. szeptember 18. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szombathelyi Sportiskola KA/ASzombathelyi Sportiskola KA/A O V, 70 - 85 0 - 2 VERASZTÓ Vilmos (24)
(Szombathelyi Sportiskola KA/A)
DEME Dániel (3)
(MAFC/A)
HORVÁTH Dániel (8)
(Szombathelyi Sportiskola KA/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
Műsor - 2021. szeptember 19. 11:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A O V, 61 - 103 0 - 3 NAGY Ágoston (26)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
SEMEGI-NYULAS Csaba (1)
(MAFC/A)
NAGY Benedek (7)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Hegedűs Attila, Borsos Balázs (Schwarz Mária)
Műsor - 2021. október 2. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A I GY, 46 - 76 1 - 3 IZMENDI Kolos (20)
(MAFC/A)
WENDL Viktor (1)
(MAFC/A)
VARJAS Áron Krisztián (5)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. október 2. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Óbudai Kaszások/AÓbudai Kaszások/A O GY, 104 - 18 2 - 3 IZMENDI Kolos (15)
(MAFC/A)
VIOLA Máté András (2)
(MAFC/A)
IRK Nándor (4)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. október 3. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEDEÁK/ASZEDEÁK/A O GY, 79 - 48 3 - 3 SZEKERES Teó (13)
(MAFC/A)
DEME Dániel (1)
(MAFC/A)
KÖRTVÉLYESSY András Pál (3)
(SZEDEÁK/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Balogh Kristóf, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. október 17. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEDEÁK/ASZEDEÁK/A O GY, 74 - 38 4 - 3 IZMENDI Kolos (16)
(MAFC/A)
TURBUCZ Barnabás Ádám (1)
(MAFC/A)
VARJAS Áron Krisztián (5)
(MAFC/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Domokos Bence, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
Műsor - 2021. október 17. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A I GY, 55 - 74 5 - 3 CSIZMADIA Botond (12)
(Dávid Kornél KA/A)
CSIZMADIA Botond (2)
(Dávid Kornél KA/A)
VIOLA Máté András (5)
(MAFC/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Marossy Gergely, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
Műsor - 2021. november 7. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A O GY, 83 - 74 6 - 3 VIOLA Máté András (14)
(MAFC/A)
SOPUCH Milán (2)
(MAFC/A)
SIPOS Ádám (6)
(Dávid Kornél KA/A)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
Műsor - 2021. november 7. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MVM-OSE Lions U14/AMVM-OSE Lions U14/A I V, 95 - 91 6 - 4 TURCSÁNYI Nándor (34)
(MAFC/A)
PAP Gergő (3)
(MVM-OSE Lions U14/A)
PAP Gergő (5)
(MVM-OSE Lions U14/A)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz (Gecsei Ferenc)
Műsor - 2021. november 27. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  NKA Pécs/BNKA Pécs/B I GY, 57 - 109 7 - 4 INALEGWU Noel (20)
(NKA Pécs/B)
DEME Dániel (2)
(MAFC/A)
NÉMETH Donát Gergő (5)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Zakár Adrienn, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. november 27. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEDEÁK/ASZEDEÁK/A I GY, 33 - 99 8 - 4 IZMENDI Kolos (21)
(MAFC/A)
DEME Dániel (3)
(MAFC/A)
VIOLA Máté András (4)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2022. január 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MVM-OSE Lions U14/AMVM-OSE Lions U14/A O V, 50 - 73 8 - 5 PAP Gergő (17)
(MVM-OSE Lions U14/A)
PAP Gergő (4)
(MVM-OSE Lions U14/A)
SZEKERES Teó (3)
(MAFC/A)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
Műsor - 2022. január 8. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  NKA Pécs/BNKA Pécs/B O GY, 88 - 50 9 - 5 TURCSÁNYI Nándor (24)
(MAFC/A)
TURBUCZ Barnabás Ádám (1)
(MAFC/A)
TURBUCZ Barnabás Ádám (5)
(MAFC/A)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
Műsor - 2022. január 29. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A O - -
Aréna: Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2022. január 30. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki KA/ASzolnoki KA/A O GY, 63 - 56 10 - 6 DÁVID Tamás (27)
(Szolnoki KA/A)
DEME Dániel (2)
(MAFC/A)
DEME Dániel (6)
(MAFC/A)
Aréna: Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2022. január 30. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 104 - 30 10 - 7 MASZLAG Tamás (22)
(Vasas Akadémia/A)
ZÖLDI Péter András (2)
(Vasas Akadémia/A)
DEME Dániel (4)
(MAFC/A)
Aréna: Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2022. február 12. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MEAFC - Jezsuita/BMEAFC - Jezsuita/B I GY, 40 - 76 11 - 7 TURCSÁNYI Nándor (20)
(MAFC/A)
TURBUCZ Barnabás Ádám (1)
(MAFC/A)
ROZMÁN Flórián (3)
(MEAFC - Jezsuita/B)
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Tolnai János)
Műsor - 2022. február 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  NKA Pécs/BNKA Pécs/B O GY, 119 - 51 12 - 7 TURCSÁNYI Nándor (22)
(MAFC/A)
VIOLA Máté András (1)
(MAFC/A)
INALEGWU Noel (9)
(NKA Pécs/B)
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
Műsor - 2022. február 13. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Radobasket/ARadobasket/A I GY, 30 - 106 13 - 7 TURCSÁNYI Nándor (18)
(MAFC/A)
DEME Dániel (3)
(MAFC/A)
KENDI Arlen Martin (2)
(Radobasket/A)
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Tolnai János)
Műsor - 2022. március 5. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MVM-OSE Lions U14/AMVM-OSE Lions U14/A I V, 71 - 57 13 - 8 TURCSÁNYI Nándor (17)
(MAFC/A)
MAGYAR Benjámin (2)
(MVM-OSE Lions U14/A)
CZERMANN Zétény (6)
(MVM-OSE Lions U14/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Vigh Barnabás Dominik (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. március 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zalakerámia ZTE KK/AZalakerámia ZTE KK/A I GY, 69 - 84 14 - 8 DEME Dániel (19)
(MAFC/A)
DEME Dániel (2)
(MAFC/A)
GÉRCZEI Bence (7)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. március 6. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Alba Fehérvár/AAlba Fehérvár/A O GY, 88 - 43 15 - 8 VIOLA Máté András (15)
(MAFC/A)
VIOLA Máté András (2)
(MAFC/A)
VIOLA Máté András (3)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. március 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A O V, 38 - 120 15 - 9 CZEIBERT Soma Gergő (23)
(KASI Delfinek/A)
DEME Dániel (2)
(MAFC/A)
SÁGHY Tamás (4)
(KASI Delfinek/A)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály)
Műsor - 2022. március 19. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Körmendi TörpördögökKörmendi Törpördögök I V, 70 - 42 15 - 10 BARTIK Zalán (22)
(Körmendi Törpördögök)
BARTIK Zalán (2)
(Körmendi Törpördögök)
BARTIK Zalán (6)
(Körmendi Törpördögök)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Németh András, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
Műsor - 2022. március 20. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szombathelyi Sportiskola KA/ASzombathelyi Sportiskola KA/A I V, 53 - 51 15 - 11 HORVÁTH Dániel (15)
(Szombathelyi Sportiskola KA/A)
DEME Dániel (1)
(MAFC/A)
BŐSZE Máté (5)
(Szombathelyi Sportiskola KA/A)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs (Őri László Mihály)
Műsor - 2022. április 9. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I V, 62 - 58 15 - 12 TURCSÁNYI Nándor (19)
(MAFC/A)
TURCSÁNYI Nándor (1)
(MAFC/A)
TURCSÁNYI Nándor (8)
(MAFC/A)
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc)
Műsor - 2022. április 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Cívis KK Debrecen/ACívis KK Debrecen/A I V, 74 - 42 15 - 13 SZŰCS Nándor (20)
(Cívis KK Debrecen/A)
SZAFKÓ Márk (1)
(Cívis KK Debrecen/A)
TURCSÁNYI Nándor (7)
(MAFC/A)
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
Műsor - 2022. április 10. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni SI KA SKC/ASoproni SI KA SKC/A O GY, 59 - 55 16 - 13 TURCSÁNYI Nándor (17)
(MAFC/A)
DEME Dániel (2)
(MAFC/A)
TURCSÁNYI Nándor (5)
(MAFC/A)
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Játékvezetők: Szűcs Sándor, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc)
Műsor - 2022. április 30. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zalakerámia ZTE KK/AZalakerámia ZTE KK/A O GY, 92 - 71 17 - 13 GÉRCZEI Bence (24)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
DEME Dániel (4)
(MAFC/A)
TURCSÁNYI Nándor (4)
(MAFC/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zádeczki Donát László (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. április 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki KA/ASzolnoki KA/A I GY, 65 - 104 18 - 13 TURCSÁNYI Nándor (22)
(MAFC/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (3)
(Szolnoki KA/A)
SZEKERES Teó (6)
(MAFC/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Sancilio Alexis, Tahin András (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. május 1. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A O GY, 84 - 35 19 - 13 TURCSÁNYI Nándor (19)
(MAFC/A)
TURCSÁNYI Nándor (3)
(MAFC/A)
KESZTE Ádám (3)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. május 20. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Cívis KK Debrecen/ACívis KK Debrecen/A I V, 63 - 59 19 - 14 SÁNDOR Csanád Emil (21)
(Cívis KK Debrecen/A)
VIOLA Máté András (1)
(MAFC/A)
SÁNDOR Csanád Emil (11)
(Cívis KK Debrecen/A)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Bárány Levente, Ürögi Zsolt (Kunvári József László)
Műsor - 2022. május 21. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEDEÁK/ASZEDEÁK/A I GY, 47 - 76 20 - 14 TURCSÁNYI Nándor (19)
(MAFC/A)
LASSÁNYI Dávid Tamás (2)
(MAFC/A)
ZÖLDI Zétény István (3)
(SZEDEÁK/A)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Bárány Levente, Hamzi Virág (Kunvári József László)
Műsor - 2022. május 22. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Körmendi TörpördögökKörmendi Törpördögök O GY, 68 - 61 21 - 14 TURCSÁNYI Nándor (24)
(MAFC/A)
DEME Dániel (1)
(MAFC/A)
BARTIK Zalán (10)
(Körmendi Törpördögök)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Bárány Levente, Hamzi Virág (Kunvári József László)

Megyei szövetségek