Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola KA/A | O | V, 70 - 85 | 0 - 1 |
VERASZTÓ Vilmos (24) (Szombathelyi Sportiskola KA/A) |
DEME Dániel (3) (MAFC/A) |
HORVÁTH Dániel (8) (Szombathelyi Sportiskola KA/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/A | I | V, 79 - 73 | 0 - 2 |
PAP Gergő (24) (MVM-OSE Lions U14/A) |
PAP Gergő (2) (MVM-OSE Lions U14/A) |
PAP Gergő (6) (MVM-OSE Lions U14/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kutrik Andrea (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 61 - 103 | 0 - 3 |
NAGY Ágoston (26) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
SEMEGI-NYULAS Csaba (1) (MAFC/A) |
NAGY Benedek (7) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Borsos Balázs (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | GY, 104 - 18 | 1 - 3 |
IZMENDI Kolos (15) (MAFC/A) |
VIOLA Máté András (2) (MAFC/A) |
IRK Nándor (4) (MAFC/A) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | I | GY, 46 - 76 | 2 - 3 |
IZMENDI Kolos (20) (MAFC/A) |
WENDL Viktor (1) (MAFC/A) |
VARJAS Áron Krisztián (5) (MAFC/A) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK/A | O | GY, 79 - 48 | 3 - 3 |
SZEKERES Teó (13) (MAFC/A) |
DEME Dániel (1) (MAFC/A) |
KÖRTVÉLYESSY András Pál (3) (SZEDEÁK/A) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK/A | O | GY, 74 - 38 | 4 - 3 |
IZMENDI Kolos (16) (MAFC/A) |
TURBUCZ Barnabás Ádám (1) (MAFC/A) |
VARJAS Áron Krisztián (5) (MAFC/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Domokos Bence, Kiss Zoltán (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | GY, 55 - 74 | 5 - 3 |
CSIZMADIA Botond (12) (Dávid Kornél KA/A) |
CSIZMADIA Botond (2) (Dávid Kornél KA/A) |
VIOLA Máté András (5) (MAFC/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Marossy Gergely, Keresztes Tamás (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/A | I | V, 95 - 91 | 5 - 4 |
TURCSÁNYI Nándor (34) (MAFC/A) |
PAP Gergő (3) (MVM-OSE Lions U14/A) |
PAP Gergő (5) (MVM-OSE Lions U14/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | GY, 83 - 74 | 6 - 4 |
VIOLA Máté András (14) (MAFC/A) |
SOPUCH Milán (2) (MAFC/A) |
SIPOS Ádám (6) (Dávid Kornél KA/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | I | GY, 57 - 109 | 7 - 4 |
INALEGWU Noel (20) (NKA Pécs/B) |
DEME Dániel (2) (MAFC/A) |
NÉMETH Donát Gergő (5) (MAFC/A) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Zakár Adrienn, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK/A | I | GY, 33 - 99 | 8 - 4 |
IZMENDI Kolos (21) (MAFC/A) |
DEME Dániel (3) (MAFC/A) |
VIOLA Máté András (4) (MAFC/A) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | O | GY, 88 - 50 | 9 - 4 |
TURCSÁNYI Nándor (24) (MAFC/A) |
TURBUCZ Barnabás Ádám (1) (MAFC/A) |
TURBUCZ Barnabás Ádám (5) (MAFC/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/A | O | V, 50 - 73 | 9 - 5 |
PAP Gergő (17) (MVM-OSE Lions U14/A) |
PAP Gergő (4) (MVM-OSE Lions U14/A) |
SZEKERES Teó (3) (MAFC/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | O | - | - | ||||
Aréna: Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/A | O | GY, 63 - 56 | 10 - 6 |
DÁVID Tamás (27) (Szolnoki KA/A) |
DEME Dániel (2) (MAFC/A) |
DEME Dániel (6) (MAFC/A) |
|
Aréna: Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | V, 104 - 30 | 10 - 7 |
MASZLAG Tamás (22) (Vasas Akadémia/A) |
ZÖLDI Péter András (2) (Vasas Akadémia/A) |
DEME Dániel (4) (MAFC/A) |
|
Aréna: Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | O | GY, 119 - 51 | 11 - 7 |
TURCSÁNYI Nándor (22) (MAFC/A) |
VIOLA Máté András (1) (MAFC/A) |
INALEGWU Noel (9) (NKA Pécs/B) |
|
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEAFC - Jezsuita/B | I | GY, 40 - 76 | 12 - 7 |
TURCSÁNYI Nándor (20) (MAFC/A) |
TURBUCZ Barnabás Ádám (1) (MAFC/A) |
ROZMÁN Flórián (3) (MEAFC - Jezsuita/B) |
|
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket/A | I | GY, 30 - 106 | 13 - 7 |
TURCSÁNYI Nándor (18) (MAFC/A) |
DEME Dániel (3) (MAFC/A) |
KENDI Arlen Martin (2) (Radobasket/A) |
|
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/A | I | V, 71 - 57 | 13 - 8 |
TURCSÁNYI Nándor (17) (MAFC/A) |
MAGYAR Benjámin (2) (MVM-OSE Lions U14/A) |
CZERMANN Zétény (6) (MVM-OSE Lions U14/A) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Vigh Barnabás Dominik (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | GY, 69 - 84 | 14 - 8 |
DEME Dániel (19) (MAFC/A) |
DEME Dániel (2) (MAFC/A) |
GÉRCZEI Bence (7) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár/A | O | GY, 88 - 43 | 15 - 8 |
VIOLA Máté András (15) (MAFC/A) |
VIOLA Máté András (2) (MAFC/A) |
VIOLA Máté András (3) (MAFC/A) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök | I | V, 70 - 42 | 15 - 9 |
BARTIK Zalán (22) (Körmendi Törpördögök) |
BARTIK Zalán (2) (Körmendi Törpördögök) |
BARTIK Zalán (6) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh András, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI Delfinek/A | O | V, 38 - 120 | 15 - 10 |
CZEIBERT Soma Gergő (23) (KASI Delfinek/A) |
DEME Dániel (2) (MAFC/A) |
SÁGHY Tamás (4) (KASI Delfinek/A) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola KA/A | I | V, 53 - 51 | 15 - 11 |
HORVÁTH Dániel (15) (Szombathelyi Sportiskola KA/A) |
DEME Dániel (1) (MAFC/A) |
BŐSZE Máté (5) (Szombathelyi Sportiskola KA/A) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Debrecen/A | I | V, 74 - 42 | 15 - 12 |
SZŰCS Nándor (20) (Cívis KK Debrecen/A) |
SZAFKÓ Márk (1) (Cívis KK Debrecen/A) |
TURCSÁNYI Nándor (7) (MAFC/A) |
|
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 62 - 58 | 15 - 13 |
TURCSÁNYI Nándor (19) (MAFC/A) |
TURCSÁNYI Nándor (1) (MAFC/A) |
TURCSÁNYI Nándor (8) (MAFC/A) |
|
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | O | GY, 59 - 55 | 16 - 13 |
TURCSÁNYI Nándor (17) (MAFC/A) |
DEME Dániel (2) (MAFC/A) |
TURCSÁNYI Nándor (5) (MAFC/A) |
|
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Szűcs Sándor, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | O | GY, 92 - 71 | 17 - 13 |
GÉRCZEI Bence (24) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
DEME Dániel (4) (MAFC/A) |
TURCSÁNYI Nándor (4) (MAFC/A) |
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zádeczki Donát László (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/A | I | GY, 65 - 104 | 18 - 13 |
TURCSÁNYI Nándor (22) (MAFC/A) |
FARAGÓ Viktor Róbert (3) (Szolnoki KA/A) |
SZEKERES Teó (6) (MAFC/A) |
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Tahin András (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | O | GY, 84 - 35 | 19 - 13 |
TURCSÁNYI Nándor (19) (MAFC/A) |
TURCSÁNYI Nándor (3) (MAFC/A) |
KESZTE Ádám (3) (Kiss Lenke KA/A) |
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Debrecen/A | I | V, 63 - 59 | 19 - 14 |
SÁNDOR Csanád Emil (21) (Cívis KK Debrecen/A) |
VIOLA Máté András (1) (MAFC/A) |
SÁNDOR Csanád Emil (11) (Cívis KK Debrecen/A) |
|
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Bárány Levente, Ürögi Zsolt (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK/A | I | GY, 47 - 76 | 20 - 14 |
TURCSÁNYI Nándor (19) (MAFC/A) |
LASSÁNYI Dávid Tamás (2) (MAFC/A) |
ZÖLDI Zétény István (3) (SZEDEÁK/A) |
|
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Bárány Levente, Hamzi Virág (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök | O | GY, 68 - 61 | 21 - 14 |
TURCSÁNYI Nándor (24) (MAFC/A) |
DEME Dániel (1) (MAFC/A) |
BARTIK Zalán (10) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Bárány Levente, Hamzi Virág (Kunvári József László) |