Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári Kosársuli KE/B | I | GY, 33 - 56 | 1 - 0 |
ROÓSZ Balázs (22) (Dombóvári Kosársuli KE/B) |
- |
ROÓSZ Balázs (4) (Dombóvári Kosársuli KE/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Leutsch Liza, Hergyó-Bencze Gábor (Marossy Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Leány/B | O | GY, 43 - 39 | 2 - 0 |
JAKAPOVICS Jana (18) (NKA Pécs Leány/B) |
- |
UNGVÁRI Nóra (1) (NKA Pécs Leány/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Leutsch Liza, Kiss Lajos Dávid (Marossy Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
GYKSE Szekszárd/B | O | V, 32 - 53 | 2 - 1 |
SZŐTS Dávid József (10) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
- |
GLÖCKLER Ferenc (4) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
|
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monok SE | I | V, 59 - 32 | 2 - 2 |
MOLNÁR Zsolt (22) (Monok SE) |
- |
HAVADI-NAGY Zsófi (1) (Monok SE) |
|
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI Delfinek/B | O | V, 43 - 90 | 2 - 3 |
KUTYIK-SZABÓ Álmos (38) (KASI Delfinek/B) |
- |
SZŐTS Dávid József (3) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Mándity Mirna, Csontos Alex (Marossy Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Leány/B | I |
SZŐTS Dávid József (27) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
- |
FOLKMANN Bence (2) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
|||
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Peti Zsófia, Csontos Alex (Marossy Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári Kosársuli KE/B | O | GY, 45 - 41 | 4 - 3 |
SZŐTS Dávid József (19) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
- |
SZŐTS Dávid József (5) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
|
Aréna: Szent Orsolya Rendi Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Fiú/B | I | V, 79 - 28 | 4 - 4 |
SZABÓ Flórián (22) (NKA Pécs Fiú/B) |
- |
KOVÁCS Tamara (4) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
|
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Lipovszky Nóra (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI Delfinek/C | I | V, 47 - 35 | 4 - 5 |
SZŐTS Dávid József (23) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
- |
BRAUN Zsombor (2) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
|
Aréna: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Tolnai Gergő (Koncsek Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
GYKSE Szekszárd/B | I | V, 70 - 31 | 4 - 6 |
SZŐTS Dávid József (18) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
- |
DOMBAI-PAP Oliver (2) (GYKSE Szekszárd/B) |
|
Aréna: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Deák Zsuzsanna (Koncsek Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyakorlós Csibék | O | GY, 91 - 21 | 5 - 6 |
SZŐTS Dávid József (30) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
- |
TÓTH Natasa (2) (Gyakorlós Csibék) |
|
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Csepregi Ivett Virág (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári Kosársuli KE/B | O | V, 49 - 53 | 5 - 7 |
ROÓSZ Balázs (25) (Dombóvári Kosársuli KE/B) |
- |
ROÓSZ Balázs (3) (Dombóvári Kosársuli KE/B) |
|
Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Dávid Róbert (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Leány/B | O | V, 34 - 56 | 5 - 8 |
SZŐTS Dávid József (18) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
- |
BRAUN Zsombor (3) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
|
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Horváth Dorina (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI Delfinek/C | I |
LEHOCZKI Marót (22) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
- |
FOLKMANN Bence (2) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12) |
|||
Játékvezetők: Tolnai Gergő, Ivók Milán Larion (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyakorlós Csibék | I | GY, 24 - 47 | 7 - 8 |
DÉNES Enikő (15) (Gyakorlós Csibék) |
- |
DÉNES Enikő (5) (Gyakorlós Csibék) |
|
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Ivók Milán Larion (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI Delfinek/B | I | GY, 34 - 45 | 8 - 8 |
KUTYIK-SZABÓ Álmos (18) (KASI Delfinek/B) |
- |
KUTYIK-SZABÓ Álmos (4) (KASI Delfinek/B) |
|
Játékvezetők: Ivók Milán Larion, Bencs Vivien (Kele János) |