Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F | O | V, 55 - 72 | 0 - 1 |
KISS-ZSÓK Csongor (29) (Herceghalmi Tigrisek) |
- |
KÁKONYI Márkó (4) (BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Liktor Viktor, Nagy Dániel Zoltán (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK | I | GY, 34 - 53 | 1 - 1 |
KISS-ZSÓK Csongor (17) (Herceghalmi Tigrisek) |
- |
HAJZUK Dániel (3) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Nagy Dániel Zoltán (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC | O | V, 59 - 73 | 1 - 2 |
DÁVID Barnabás (15) (Herceghalmi Tigrisek) |
- |
KISS-ZSÓK Csongor (7) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gólyák | I | V, 59 - 40 | 1 - 3 |
MIHÁLYI Hanna (19) (Gödi Gólyák) |
- |
CZIRBUS Nóra (4) (Gödi Gólyák) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Farkasrét | O | GY, 51 - 49 | 2 - 3 |
BODOR Nóra Anna (16) (BSC Farkasrét) |
- |
VESZTRÓCZY Gergely Ede (3) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Játékvezetők: Liktor Viktor, Belák Dorka (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Budakeszi | I | GY, 4 - 83 | 3 - 3 |
TÖLGYESI Ábel (16) (Herceghalmi Tigrisek) |
- |
POLGÁR Dávid (2) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Játékvezetők: Liktor Viktor, Belák Dorka (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F | O | GY, 58 - 50 | 4 - 3 |
VERESEGYHÁZI Mátyás (17) (BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F) |
- |
NOVÁK Levente Ákos (4) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Szatmári Roland (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC | O | GY, 54 - 51 | 5 - 3 |
IVÁN Tamás Maxim (20) (BSC) |
- |
KISS-ZSÓK Csongor (3) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Csongor Demeter, Nagy Dániel Zoltán (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Áldás Basket | I | V, 80 - 42 | 5 - 4 |
KäFER Jázmin (22) (Vasas Áldás Basket) |
- |
BENEDEK Botond Aurél (2) (Vasas Áldás Basket) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Tóth Csongor Demeter (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Áldás Basket | O | V, 32 - 93 | 5 - 5 |
KäFER Jázmin (18) (Vasas Áldás Basket) |
- |
VÁRALLYAY Koppány (4) (Vasas Áldás Basket) |
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szatmári Roland (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PILIS Basket | I | V, 64 - 30 | 5 - 6 |
PAPP Bertalan (14) (PILIS Basket) |
- |
POLGÁR Dávid (2) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szatmári Roland (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gödények | O | GY, 56 - 53 | 6 - 6 |
KISS-ZSÓK Csongor (33) (Herceghalmi Tigrisek) |
- |
POLGÁR Dávid (5) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gólyák | I | V, 68 - 26 | 6 - 7 |
RAVASZ Luca Panka (14) (Gödi Gólyák) |
- |
NYESŐ Emma (2) (Gödi Gólyák) |
|
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC | I | V, 72 - 53 | 6 - 8 |
KISS-ZSÓK Csongor (18) (Herceghalmi Tigrisek) |
- |
POLGÁR Dávid (5) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gólyák | O | GY, 63 - 49 | 7 - 8 |
KISS-ZSÓK Csongor (16) (Herceghalmi Tigrisek) |
- |
KISS-ZSÓK Csongor (2) (Herceghalmi Tigrisek) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett (Farkas László) |