Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | - | - | ||||
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miklósi Kékrókák | I | - | - | ||||
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Pálfi Tímea (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagykőrösi Sólymok | I |
KALOCSA Miklós (32) (Nagykőrösi Sólymok) |
- |
VARGA Máté (4) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
|||
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Sára, Nagy Bernadett (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
FTSI Gyermek 2. | I | V, 68 - 35 | 1 - 1 |
VARGA Máté (16) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
- |
RUDOLF Bálint (2) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
|
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Sára, Könyves Teréz Ráhel (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | O | V, 31 - 51 | 1 - 2 |
GAÁL Szabolcs (16) (Hernádi Kosárlabda Alapítvány) |
- |
SCHAFFLER Noah (3) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
|
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Velkey István, Pelikán Dóra (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kécskei Vidrák | I | - | - | ||||
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Csoma Martin (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | I | V, 53 - 29 | 2 - 3 |
GAÁL Szabolcs (16) (Hernádi Kosárlabda Alapítvány) |
- |
VARGA Máté (2) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
|
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté László, Könyves Teréz Ráhel (Király László Józsefné) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kécskei Vidrák | I | GY, 42 - 57 | 3 - 3 |
VARGA Máté (25) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
- |
TAKÁCS Hanna Gréta (2) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
|
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Velkey István, Nagy Bernadett (Király László Józsefné) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
FTSI Gyermek 2. | I | V, 62 - 24 | 3 - 4 |
KETTNER Michael Erik (13) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
- |
RUTTERSCHMIDT Martin (2) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
|
Játékvezetők: Kovács Máté László, Vétek Frigyes Balázs (Király László József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gerje-CEKK | O | V, 16 - 87 | 3 - 5 |
KONRÁD Kira (20) (Gerje-CEKK) |
- |
TÓTIN Vanda (3) (Gerje-CEKK) |
|
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Vétek Frigyes Balázs (Király László József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagykőrösi Sólymok | I | V, 79 - 23 | 3 - 6 |
NAGY Lőrinc (21) (Nagykőrösi Sólymok) |
- |
GÁL Gergő (5) (Nagykőrösi Sólymok) |
|
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Pettner Hanna (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
FTSI Gyermek 2. | O | V, 27 - 37 | 3 - 7 |
MOGYORÓ Martin Bence (11) (FTSI Gyermek 2.) |
- |
SZABÓ Natasa (3) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
|
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Pettner Hanna, Kocsis Attila (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kécskei Vidrák | O |
HORVÁTH Lili Anna (11) (Kécskei Vidrák) |
- |
HORVÁTH Lili Anna (3) (Kécskei Vidrák) |
|||
Játékvezetők: Pettner Hanna, Kocsis Attila (Király László József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | I | V, 47 - 14 | 4 - 8 |
SZABÓ Ákos (19) (Hernádi Kosárlabda Alapítvány) |
- |
TAKÁCS Hanna Gréta (1) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
|
Játékvezetők: Pettner Hanna, Kocsis Attila (Király László József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
FTSI Gyermek 2. | I | GY, 19 - 31 | 5 - 8 |
RUTTERSCHMIDT Martin (11) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
- |
LEIZ Kolos (2) (FTSI Gyermek 2.) |
|
Játékvezetők: Kónya Levente, Csoma Martin (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kécskei Vidrák | I | V, 30 - 25 | 5 - 9 |
RUTTERSCHMIDT Martin (8) (Bajai MNÁMK Rakétái) |
- |
ÁDÁM Zsanett (2) (Kécskei Vidrák) |
|
Játékvezetők: Kónya Levente, Csoma Martin (Bacsfay Gyula Péter) |