Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | V, 85 - 25 | 0 - 1 |
SZABADOS Mátyás (16) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
SZAKÁCS Áron (4) (KöLöKöS Fiúk/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Zakár Adrienn, Kutrik Andrea (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafoki Bikák | O | V, 32 - 82 | 0 - 2 |
ALAGI Botond (17) (Budafoki Bikák) |
- |
MAROSSY Kornél (5) (Budafoki Bikák) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Török Béla, Borsos Balázs (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | O | GY, 71 - 20 | 1 - 2 |
BIEBER Szabolcs (12) (KöLöKöS Fiúk/A) |
- |
CSERTEG Arisztid Ádám (3) (Újpest-MT/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Amazonok | I | V, 65 - 32 | 1 - 3 |
ÉBER Janka (13) (Vasas Amazonok) |
- |
ÉBER Janka (3) (Vasas Amazonok) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/A | O | GY, 68 - 55 | 2 - 3 |
GRINEUSZ Péter (17) (Kőbányai Darazsak/A) |
- |
LANTOS Levente Ferenc (3) (Kőbányai Darazsak/A) |
|
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Török Béla (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darázslányok | I | V, 68 - 66 | 2 - 4 |
FARKAS Levente (17) (KöLöKöS Fiúk/A) |
- |
SZAKÁCS Áron (8) (KöLöKöS Fiúk/A) |
|
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Török Béla (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Amazonok | O | - | - | ||||
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia U11 | I | GY, 46 - 56 | 4 - 4 |
BAJOR Zétény (16) (Vasas Akadémia U11) |
- |
NAGY Balázs Dávid (3) (KöLöKöS Fiúk/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Borsos Balázs (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafoki Bikák | O | V, 41 - 76 | 4 - 5 |
MAROSSY Ádám (22) (Budafoki Bikák) |
- |
MAROSSY Kornél (4) (Budafoki Bikák) |
|
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Konta Csanád János (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | V, 88 - 32 | 4 - 6 |
KRONAVETTER Dániel (14) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
FARKAS Levente (5) (KöLöKöS Fiúk/A) |
|
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Amazonok | O | V, 49 - 69 | 4 - 7 |
ÉBER Janka (18) (Vasas Amazonok) |
- |
JUSZTIN Áfra (3) (Vasas Amazonok) |
|
Játékvezetők: Győri Ferenc, Borsos Balázs (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia U11 | I | GY, 49 - 68 | 5 - 7 |
FARKAS Levente (17) (KöLöKöS Fiúk/A) |
- |
FARKAS Levente (3) (KöLöKöS Fiúk/A) |
|
Játékvezetők: Győri Ferenc, Borsos Balázs (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Gabányi | O | V, 52 - 75 | 5 - 8 |
FARKAS Levente (26) (KöLöKöS Fiúk/A) |
- |
FARKAS Levente (4) (KöLöKöS Fiúk/A) |
|
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Újbuda KA/A | I | V, 71 - 37 | 5 - 9 |
DEDE Lilla (17) (BEAC Újbuda KA/A) |
- |
NAGY Balázs Dávid (3) (KöLöKöS Fiúk/A) |
|
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/A | O | GY, 69 - 64 | 6 - 9 |
LANTOS Levente Ferenc (26) (Kőbányai Darazsak/A) |
- |
HORVÁTH Gergely (3) (Kőbányai Darazsak/A) |
|
Játékvezetők: Pál Roland, Borsos Balázs (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia U11 | I | GY, 54 - 73 | 7 - 9 |
FARKAS Levente (12) (KöLöKöS Fiúk/A) |
- |
SCAL Benjamin (4) (Vasas Akadémia U11) |
|
Játékvezetők: Pál Roland, Borsos Balázs (Réger Zsolt Péter) |