Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KARCAGI SE Oroszlánok | O | GY, 59 - 26 | 1 - 0 |
SZENTESI Linda (15) (KARCAGI SE Oroszlánok) |
- |
KONDOR Tibor Dorián (3) (Cívis KK U12/B) |
|
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BC Rookies Oradea | I | V, 70 - 42 | 1 - 1 | - | - | ||
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Karina Erzsébet (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KARCAGI SE Oroszlánok | O | GY, 88 - 17 | 2 - 1 |
KÓTÉ Kara Sámuel (18) (Cívis KK U12/B) |
- |
NAGY Martin (3) (Cívis KK U12/B) |
|
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Záhonyi Zsiráfok | I | GY, 14 - 67 | 3 - 1 |
TACSI Ádám Koppány (15) (Cívis KK U12/B) |
- |
DEÁK Dorina (2) (Záhonyi Zsiráfok) |
|
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Rácz Bence, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis Efrém Kenguruk | I | GY, 49 - 64 | 4 - 1 |
SZAKÁL Péter (21) (Cívis Efrém Kenguruk) |
- |
ÖLVETI Mihály Gábor (1) (Cívis Efrém Kenguruk) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Macskatigrisek | O | V, 42 - 58 | 4 - 2 |
PÁSTI Bianka (13) (Cívis KK Macskatigrisek) |
- |
SIMON-PALÁSTI Bende (3) (Cívis KK U12/B) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NYKK Eötvös | I | V, 95 - 56 | 4 - 3 |
GYURCSÁN Tibor Balázs (33) (NYKK Eötvös) |
- |
LABANCZ Vilmos János (3) (Cívis KK U12/B) |
|
Aréna: Nyíregyházi Egyetem T2 Kosárlabda Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó Gréta, Tóth Tamás Zoltán (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BC Rookies Oradea | O | - | - | ||||
Aréna: Nyíregyházi Egyetem T2 Kosárlabda Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó Gréta, Tömöri Péter András (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis Efrém Kenguruk | I | GY, 31 - 45 | 5 - 3 |
KÓTÉ Kara Sámuel (13) (Cívis KK U12/B) |
- |
BECSKY Áron Botond (2) (Cívis KK U12/B) |
|
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BC Rookies Oradea | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | O | V, 34 - 71 | 5 - 4 |
SALLAI Márton (23) (Nyíregyházi SportcentruM) |
- |
FÁRBÁS Dániel (4) (Cívis KK U12/B) |
|
Játékvezetők: Makrai Márton, KONCZ JÁNOS (Csizmadia Levente) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsákoló Zsiráfok | I | GY, 41 - 74 | 6 - 4 |
KÓRÓDI Anna (19) (Zsákoló Zsiráfok) |
- |
KÓRÓDI Anna (3) (Zsákoló Zsiráfok) |
|
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán (Csizmadia Levente) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | O | V, 38 - 69 | 6 - 5 |
DARÓCZI Zsombor (20) (Nyíregyházi SportcentruM) |
- |
SALLAI Dániel (3) (Nyíregyházi SportcentruM) |
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis Efrém Kenguruk | I | V, 56 - 54 | 6 - 6 |
LABONCZ Ferenc (14) (Cívis Efrém Kenguruk) |
- |
LABONCZ Ferenc (4) (Cívis Efrém Kenguruk) |
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíkse Tűzgolyók/B | O | GY, 81 - 32 | 7 - 6 |
PAPP Máté (24) (Cívis KK U12/B) |
- |
PAPP Máté (4) (Cívis KK U12/B) |
|
Játékvezetők: Szabó Gréta, Mezei Dóra (Varga Katalin Szilvia) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Záhonyi Zsiráfok | I | GY, 32 - 90 | 8 - 6 |
BECSKY Áron Botond (17) (Cívis KK U12/B) |
- |
VIZSNYICZKI Dorina (2) (Záhonyi Zsiráfok) |
|
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Pozsonyi Anna Csenge (Varga Katalin Szilvia) |