Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Százhalombattai KSE | O | - | - | ||||
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK Leány | I | GY, 31 - 83 | 1 - 0 |
TILLI Boglárka (29) (Repülő Mókusok) |
- |
NÉMETH Nadin (2) (DMTK Leány) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Paulik Benjámin (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK Leány | I | GY, 31 - 70 | 2 - 0 |
PÉNZES Hunor (27) (Repülő Mókusok) |
- |
LEVENTE Boglárka Petra (4) (DMTK Leány) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Magda János József, Szatmári Roland (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BTDSE Taksonyi Ördögök | O | - | - | ||||
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Miklósi László, Szatmári Roland (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gödények | I | V, 59 - 27 | 3 - 1 |
TAMKÓ Roland (11) (Gödi Gödények) |
- |
TELEK Csaba (3) (Gödi Gödények) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Illés Károly (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Százhalombattai KSE | O | GY, 58 - 48 | 4 - 1 |
PÉNZES Hunor (28) (Repülő Mókusok) |
- |
PÉNZES Hunor (4) (Repülő Mókusok) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Illés Károly (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Viadukt SE | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Takács István, Darai Zoé Grèta (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK | I | V, 55 - 53 | 4 - 3 |
TILLI Boglárka (23) (Repülő Mókusok) |
- |
CSISZÁR Bence Gábor (3) (DMTK) |
|
Játékvezetők: Takács István, Darai Zoé Grèta (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Farkasrét | O | GY, 62 - 57 | 5 - 3 |
PÉNZES Hunor (28) (Repülő Mókusok) |
- |
PINTÉR Vivien Kinga (2) (BSC Farkasrét) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Szatmári Roland (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gólyák | I | V, 70 - 35 | 5 - 4 |
DÉR-SZABÓ Anikó (19) (Gödi Gólyák) |
- |
HORVÁTH Mária Laura (5) (Repülő Mókusok) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Szatmári Roland (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parthus SE/B | O |
SZABÓ Bendegúz Miklós (27) (Parthus SE/B) |
- |
SZABÓ Bendegúz Miklós (3) (Parthus SE/B) |
|||
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Neubrandt Roland (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gödények | I | V, 71 - 45 | 6 - 5 |
PÉNZES Hunor (20) (Repülő Mókusok) |
- |
PÉNZES Hunor (4) (Repülő Mókusok) |
|
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Neubrandt Roland (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F | O | V, 64 - 78 | 6 - 6 |
PÉNZES Hunor (26) (Repülő Mókusok) |
- |
PÉNZES Hunor (4) (Repülő Mókusok) |
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Farkasrét | I | V, 87 - 50 | 6 - 7 |
PÉNZES Hunor (24) (Repülő Mókusok) |
- |
TILLI Boglárka (5) (Repülő Mókusok) |
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parthus SE/B | O | GY, 73 - 59 | 7 - 7 |
PÉNZES Hunor (30) (Repülő Mókusok) |
- |
HAJDú Michaela Anna (4) (Parthus SE/B) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Neubrandt Roland (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG Veresegyház | I | GY, 56 - 78 | 8 - 7 |
PÉNZES Hunor (33) (Repülő Mókusok) |
- |
RÁKOSI Noa Liliána (1) (BKG Veresegyház) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Neubrandt Roland (Konta Gyula) |