Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KLKS Szomód | O |
NATKAI Anna (26) (KLKS Szomód) |
- |
NATKAI Anna (2) (KLKS Szomód) |
|||
Aréna: Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok | Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vidám Kenguruk | O |
TÉDI Flóra Éva (8) (Vidám Kenguruk) |
- |
SZIRÁKI Nicole (2) (Téti Tigrisek) |
|||
Aréna: Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok | Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vidám Kenguruk | I | V, 104 - 2 | 0 - 2 |
ANGSTER Barnabás (30) (Vidám Kenguruk) |
- |
BÍRÓ Ádám (2) (Téti Tigrisek) |
|
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter (Csontos Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gönyűi Harcsák | O | V, 13 - 51 | 0 - 3 |
UDVARDI Bence (30) (Gönyűi Harcsák) |
- |
SZABÓ Vivien Szilvia (1) (Téti Tigrisek) |
|
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter (Csontos Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mezőörsi Hangyák | I | V, 64 - 11 | 0 - 4 |
FÁCZÁN Dávid (17) (Mezőörsi Hangyák) |
- |
FÁCZÁN Dávid (1) (Mezőörsi Hangyák) |
|
Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vidám Kenguruk | I | V, 90 - 8 | 0 - 5 |
NÉMETH Zsolt (20) (Vidám Kenguruk) |
- |
KOVÁCS Benedek (1) (Téti Tigrisek) |
|
Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gönyűi Harcsák | I | V, 59 - 17 | 0 - 6 |
UDVARDI Bence (29) (Gönyűi Harcsák) |
- |
SZIRÁKI Nicole (1) (Téti Tigrisek) |
|
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tamás Anna, Bende Réka (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mezőörsi Hangyák | O |
SZABÓ Petra Nóra (16) (Mezőörsi Hangyák) |
- |
FARKASDI Donát (1) (Mezőörsi Hangyák) |
|||
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tamás Anna, Bende Réka (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kapuvári Párducok | I |
LAKATOS Annamária (16) (Kapuvári Párducok) |
- |
SZABÓ Vivien Szilvia (1) (Téti Tigrisek) |
|||
Játékvezetők: Bende Zoltán, Nagy Péter (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE TKC U12 | I |
MAGYAR Luca (20) (MVM-OSE TKC U12) |
- |
ANDRESZ Réka (1) (MVM-OSE TKC U12) |
|||
Játékvezetők: Nagy Péter, Vass Dávid Áron (CSEH Gergely) |