Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | O | V, 38 - 111 | 0 - 1 |
HUNYADI Zétény (21) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
SZALAI Zétény (5) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Balázs (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | I | V, 85 - 63 | 0 - 2 |
BANITZ Boróka (32) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
KELEMEN Júlia Éva (4) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Balázs (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakarosi Fókák | O | GY, 92 - 22 | 1 - 2 |
HOBOK Benedek (20) (Tapolcai Rakéták) |
- |
LUKÁCS Barnabás Zoltán (2) (Tapolcai Rakéták) |
|
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Kocsis Tamás, Imre Márk (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok | I | GY, 28 - 76 | 2 - 2 |
FAZEKAS Áron (21) (Tapolcai Rakéták) |
- |
KORCZ Roland (2) (Tapolcai Rakéták) |
|
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Kocsis Tamás, Imre Márk (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | V, 111 - 36 | 2 - 3 |
HUNYADI Zétény (32) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
HUNYADI Zétény (4) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Novák Marcell (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | V, 59 - 65 | 2 - 4 |
BANITZ Boróka (26) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
HERNÁDI Kristóf (3) (Tapolcai Rakéták) |
|
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Novák Marcell (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi SI | O | GY, 73 - 30 | 3 - 4 |
HOBOK Benedek (25) (Tapolcai Rakéták) |
- |
SPITZER Gergő (4) (Szombathelyi SI) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok | I |
HOBOK Benedek (24) (Tapolcai Rakéták) |
- |
BOGNÁR Luca (3) (Tapolcai Rakéták) |
|||
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK I. | O | GY, 55 - 42 | 5 - 4 |
MOLNÁR-ORAVECZ Bendegúz (14) (Hévíz SK I.) |
- |
TAKÁCS Valér (3) (Tapolcai Rakéták) |
|
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólyomfiókák | I | V, 86 - 39 | 5 - 5 |
KÓTA Mihály (26) (Ifjú Sólymok) |
- |
KORCZ Roland (4) (Tapolcai Rakéták) |
|
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | O | V, 28 - 84 | 5 - 6 |
LOVAS BÁN Levente (15) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
HOBOK Benedek (3) (Tapolcai Rakéták) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi SI | I | GY, 31 - 77 | 6 - 6 |
HERNÁDI Kristóf (27) (Tapolcai Rakéták) |
- |
TAKÁCS Valér (3) (Tapolcai Rakéták) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/A | O | V, 18 - 93 | 6 - 7 |
NAGY Levente (22) (Körmendi Törpördögök) |
- |
FARKAS Dániel (3) (Körmendi Törpördögök) |
|
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Matucza Gyula (Esztergályos Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | I | V, 66 - 37 | 6 - 8 |
KELEMEN Júlia Éva (29) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
HOBOK Benedek (3) (Tapolcai Rakéták) |
|
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Matucza Gyula (Esztergályos Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/A | I | V, 75 - 20 | 6 - 9 |
FARKAS Dániel (20) (Körmendi Törpördögök) |
- |
HERNÁDI Kristóf (4) (Tapolcai Rakéták) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Horváth Alajos, Prieger Mihály (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK I. | O | V, 38 - 58 | 6 - 10 |
MOLNÁR-ORAVECZ Bendegúz (22) (Hévíz SK I.) |
- |
MOLNÁR-ORAVECZ Bendegúz (4) (Hévíz SK I.) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Németh Csaba János, Prieger Mihály (Szalai Zsolt) |