Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE TKC U11 | I |
SEBESTYÉN Lőrinc (34) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
MAGYAR Luca (2) (MVM-OSE TKC U11) |
|||
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI Bivalykölykök | O |
SEBESTYÉN Lőrinc (28) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
WITEK Benedek (1) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
|||
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI Bivalykölykök | I |
ŐRI Zoltán (16) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
BÁNDI Henrietta (3) (Soproni SI Bivalykölykök) |
|||
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Bence (Farkas Dávid) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI Deákos Bivalyok | O | GY, 128 - 12 | 2 - 2 |
ŐRI Zoltán (30) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
PÓCZIK Maja (2) (Soproni SI Deákos Bivalyok) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Farkas Dávid) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Feketés Darazsak | I | GY, 9 - 120 | 3 - 2 |
SEBESTYÉN Lőrinc (33) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
CSŐRE Benjámin Tamás (1) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE TKC U11 | O | - | - | ||||
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Harcos Darazsak | O | GY, 57 - 21 | 5 - 2 |
ŐRI Zoltán (17) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
KOVÁCS-DÖMÖTÖRI Abigél (2) (Harcos Darazsak) |
|
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Horváth Márk (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szorgos Darazsak | I | GY, 44 - 76 | 6 - 2 |
ŐRI Zoltán (25) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
ŐRI Zoltán (3) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
|
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Horváth Márk (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tatai SE Aprók | O | GY, 67 - 28 | 7 - 2 |
ŐRI Zoltán (23) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
ŐRI Zoltán (3) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
|
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC Vizslák | I | GY, 17 - 97 | 8 - 2 |
BUJTÁS Máté (32) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
TÜSKÉS Zalán Zoltán (2) (Győri KC Vizslák) |
|
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC Kenguruk | I | V, 55 - 47 | 8 - 3 |
AJTONY Benedek (24) (Győri KC Kenguruk) |
- |
ŐRI Zoltán (3) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
|
Játékvezetők: Nagy Péter, Bende Réka (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Villámló Tigrisek/A | O | V, 32 - 78 | 8 - 4 |
TAPODI Tamara (25) (Villámló Tigrisek/A) |
- |
TAPODI Tamara (7) (Villámló Tigrisek/A) |
|
Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szorgos Darazsak | I | V, 45 - 42 | 8 - 5 |
WITEK Benedek (12) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
BUJTÁS Máté (8) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
|
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Horváth Márk (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE TKC U11 | O | GY, 53 - 27 | 9 - 5 |
ŐRI Zoltán (17) (Soproni SI Gárdonyis Bivalyok) |
- |
MAGYAR Luca (2) (MVM-OSE TKC U11) |
|
Játékvezetők: Wischy Péter, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László) |