Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár Cápák | I | V, 81 - 18 | 0 - 1 |
HORVÁTH Buda (32) (Alba Fehérvár Cápák) |
- |
TRENKA Barnabás (4) (Alba Fehérvár Cápák) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Ugrómókusok | O | V, 11 - 63 | 0 - 2 |
CZIPÓ Dominik (21) (DKKA Ugrómókusok) |
- |
KIRÁLY Dávid (3) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Darazsak | O | V, 40 - 43 | 0 - 3 |
SIPOS Máté (14) (DKKA Darazsak) |
- |
SZOKOLIK Olivér (3) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Ördögök | I | V, 43 - 22 | 0 - 4 |
BOLVÁRY Sebestyén (17) (DKKA Ördögök) |
- |
MARTON Artúr József (3) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Balatonfüred | I |
ANDOR Dániel (38) (VUKE U11 Farkasok) |
- |
ANDOR Dániel (6) (VUKE U11 Farkasok) |
|||
Játékvezetők: Majkó Ádám, Molnár Krisztián (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Vezérek | O |
DANCS Gergely Horka (26) (DKKA Vezérek) |
- |
ANDOR Dániel (3) (VUKE U11 Farkasok) |
|||
Játékvezetők: Majkó Ádám, Molnár Krisztián (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fűzfői AK | O | V, 38 - 70 | 0 - 7 |
LÁSZLÓ Szabolcs (32) (Fűzfői AK) |
- |
MARTON Artúr József (2) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár Oroszlánok | I | V, 52 - 32 | 0 - 8 |
NÉMETH Csenge (19) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
- |
PAMMINGER Soma (3) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | O |
ANDOR Dániel (29) (VUKE U11 Farkasok) |
- |
SZOKOLIK Olivér (2) (VUKE U11 Farkasok) |
|||
Aréna: Nepomuki Szent János Általános Iskola | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Várpalota Gepárdok | I | GY, 32 - 56 | 2 - 8 |
ANDOR Dániel (17) (VUKE U11 Farkasok) |
- |
TARCSA Linett Gina (3) (Várpalota Gepárdok) |
|
Aréna: Nepomuki Szent János Általános Iskola | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Darazsak | O |
KIRÁLY Márton (25) (DKKA Darazsak) |
- |
KIRÁLY Márton (3) (DKKA Darazsak) |
|||
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár Oroszlánok | I | GY, 36 - 51 | 4 - 8 |
ANDOR Dániel (31) (VUKE U11 Farkasok) |
- |
ANDOR Dániel (5) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Vezérek | I | V, 98 - 33 | 4 - 9 |
DANCS Gergely Horka (29) (DKKA Vezérek) |
- |
MARTON Artúr József (4) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Erős Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Ördögök | O | GY, 55 - 43 | 5 - 9 |
ANDOR Dániel (24) (VUKE U11 Farkasok) |
- |
MARTON Artúr József (5) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Erős Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Darazsak | I | V, 63 - 26 | 5 - 10 |
SVERTECZKI Ábel (27) (DKKA Darazsak) |
- |
UGRICS Bence (3) (DKKA Darazsak) |
|
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár Oroszlánok | O | GY, 53 - 38 | 6 - 10 |
ANDOR Dániel (24) (VUKE U11 Farkasok) |
- |
ANDOR Dániel (4) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) |