Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Tigrisek | I | V, 44 - 22 | 0 - 1 |
GUTTMANN Dóra (21) (DKKA Tigrisek) |
- |
GUTTMANN Dóra (1) (DKKA Tigrisek) |
|
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE U11 Simonyi | O | V, 19 - 32 | 0 - 2 |
FEHÉR Benedek (13) (VUKE U11 Simonyi) |
- |
KIRÁLY Dávid (2) (VUKE U11 Botev) |
|
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Várpalota Sárkányok | O |
PADRAGI Donát (20) (Várpalota Sárkányok) |
- |
SOMOGYI Dániel (1) (VUKE U11 Botev) |
|||
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pákozdi Kócsagok | O |
PÉTERFFY Hunor (23) (Pákozdi Kócsagok) |
- |
BORSOS Panna (3) (Pákozdi Kócsagok) |
|||
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Párducok | O | GY, 51 - 17 | 1 - 3 |
SOMOGYI Dániel (13) (VUKE U11 Botev) |
- |
SIKOS Levente (2) (VUKE U11 Botev) |
|
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE U11 Simonyi | I | GY, 30 - 40 | 2 - 3 |
FEHÉR Benedek (14) (VUKE U11 Simonyi) |
- |
GÁBOR Balázs (1) (VUKE U11 Botev) |
|
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Tigrisek | O |
SOMOGYI Dániel (14) (VUKE U11 Botev) |
- |
ZSIGMOND Elza (4) (DKKA Tigrisek) |
|||
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | I |
SIKOS Levente (15) (VUKE U11 Botev) |
- |
MOOSZ Hanna Liliána (3) (Ajka) |
|||
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Tatabányai Medvék | I |
SIPOS Bence Krisztián (26) (AF-Tatabányai Medvék) |
- |
KUCZIK Domonkos (3) (VUKE U11 Botev) |
|||
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Mónus Péter (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Várpalota Gepárdok | O | V, 29 - 67 | 3 - 5 |
PERGELY Krisztina (19) (Várpalota Gepárdok) |
- |
KUCZIK Domonkos (1) (VUKE U11 Botev) |
|
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Mónus Péter (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Várpalota Sárkányok | O |
PADRAGI Donát (24) (Várpalota Sárkányok) |
- |
SIKOS Levente (2) (VUKE U11 Botev) |
|||
Játékvezetők: Majkó Ádám, Mónus Péter (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Párducok | O | GY, 36 - 32 | 5 - 5 |
SIKOS Levente (14) (VUKE U11 Botev) |
- |
KÖLLER Zénó (2) (DKKA Párducok) |
|
Játékvezetők: Majkó Ádám, Mónus Péter (Mosonyi József) |