Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | GY, 122 - 35 | 1 - 0 |
OULDAMAR Benett (30) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
HUNYADI Zétény (6) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Balázs (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Rakéták | I | GY, 38 - 111 | 2 - 0 |
HUNYADI Zétény (21) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
SZALAI Zétény (5) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Balázs (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA | I | V, 83 - 49 | 2 - 1 |
SZABÓ-HAKLITS Márk (27) (RICSILLA) |
- |
SZABÓ-HAKLITS Márk (5) (RICSILLA) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Németh Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/A | O | V, 55 - 63 | 2 - 2 |
MAJOR András (26) (Körmendi Törpördögök) |
- |
GICZI Noel (8) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Németh Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Rakéták | O | GY, 111 - 36 | 3 - 2 |
HUNYADI Zétény (32) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
HUNYADI Zétény (4) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Novák Marcell (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | I | GY, 48 - 119 | 4 - 2 |
HUNYADI Zétény (36) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
KELEMEN Júlia Éva (4) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Novák Marcell (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA | I | V, 69 - 53 | 4 - 3 |
SZABÓ-HAKLITS Márk (28) (RICSILLA) |
- |
SZABÓ-HAKLITS Márk (4) (RICSILLA) |
|
Játékvezetők: Németh Sándor, Schneider Bertold Antal (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólyomfiókák | O |
HENRIK Ákos István (27) (Ifjú Sólymok) |
- |
HUNYADI Zétény (8) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|||
Játékvezetők: Németh Sándor, Schneider Bertold Antal (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/A | I | V, 96 - 62 | 5 - 4 |
MAJOR András (25) (Körmendi Törpördögök) |
- |
MAJOR András (5) (Körmendi Törpördögök) |
|
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Novák Marcell (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA | O | V, 36 - 114 | 5 - 5 |
SZABÓ-HAKLITS Márk (31) (RICSILLA) |
- |
BELEDI Bence (3) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Novák Marcell (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi SI | O | GY, 90 - 29 | 6 - 5 |
OULDAMAR Benett (24) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
FÜZI Dániel (6) (Szombathelyi SI) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Rakéták | I | GY, 28 - 84 | 7 - 5 |
LOVAS BÁN Levente (15) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
HOBOK Benedek (3) (Tapolcai Rakéták) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA | I | V, 120 - 56 | 7 - 6 |
LO CHEIKH Adam (37) (RICSILLA) |
- |
LO CHEIKH Adam (7) (RICSILLA) |
|
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólyomfiókák | O | V, 65 - 79 | 7 - 7 |
TOMASEVIC Petar (28) (Ifjú Sólymok) |
- |
TOMASEVIC Petar (6) (Ifjú Sólymok) |
|
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Tigrisek/A | I | GY, 57 - 87 | 8 - 7 |
BELEDI Bence (22) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- |
ELEK Levente (3) (Soproni Tigrisek/A) |
|
Játékvezetők: Wischy Péter, Kulik Rajmund (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólyomfiókák | I | V, 78 - 70 | 8 - 8 |
TOMASEVIC Petar (30) (Ifjú Sólymok) |
- |
LENGYEL Zalán (4) (Ifjú Sólymok) |
|
Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (CSEH Gergely) |