Műsor - 2021. október 17. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A I GY, 51 - 77 1 - 0 DÉNES Andor (17)
(KASI Delfinek/A)
- JASZENOVICS Bence (3)
(GYKSE Szekszárd/A)
Aréna: Toldi lakótelepi Tagiskola Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Csaba (Koncsek Balázs)
Műsor - 2021. október 17. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dombóvári KS/ADombóvári KS/A O GY, 56 - 38 2 - 0 JASZENOVICS Bence (16)
(GYKSE Szekszárd/A)
- ASZTALOS Ádám (3)
(Dombóvári KS/A)
Aréna: Toldi lakótelepi Tagiskola Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Csaba (Koncsek Balázs)
Műsor - 2021. november 21. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd O GY, 66 - 40 3 - 0 TARCZAL István (17)
(GYKSE Szekszárd/A)
- DOMONYAI István (3)
(GYKSE Szekszárd/A)
Aréna: PTE-KPVK Szekszárd Játékvezetők: Kovács Kincső, Lipovszky Fanni (Villányi János)
Műsor - 2021. november 21. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A I GY, 48 - 57 4 - 0 PÁSZTOR Gergő (15)
(KASI Delfinek/A)
- SZALAI Máté (5)
(KASI Delfinek/A)
Aréna: PTE-KPVK Szekszárd Játékvezetők: Kovács Kincső, Liszkai Rebeka (Villányi János)
Műsor - 2022. január 7. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd I GY, 28 - 51 5 - 0 JASZENOVICS Bence (10)
(GYKSE Szekszárd/A)
- MATEJCSEK Vajk (4)
(GYKSE Szekszárd/A)
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola Játékvezetők: Nagy Viktor, Némedi Flóra Anna (Kovács Gyula Attila)
Műsor - 2022. január 12. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A O V, 41 - 72 5 - 1 PAPP Buda (22)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
- RAKÓ Noel Zsolt (4)
(GYKSE Szekszárd/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Kiss Zoltán, Mándity Mirna (Heiling Csaba)
Műsor - 2022. január 16. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dombóvári KS/ADombóvári KS/A I GY, 34 - 63 6 - 1 LÁSZLÓ Keve (11)
(GYKSE Szekszárd/A)
- ELJABER Omar Raid Hassan (3)
(Dombóvári KS/A)
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola Játékvezetők: Kovács Kincső, Liszkai Rebeka (Villányi János)
Műsor - 2022. január 16. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A O V, 62 - 66 6 - 2 JASZENOVICS Bence (19)
(GYKSE Szekszárd/A)
- ZSILICS Máté (9)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Finta Zétény (Villányi János)
Műsor - 2022. február 6. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A O V, 67 - 91 6 - 3 PAPP Buda (33)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
- PAPP Buda (5)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Mándity Mirna, Fülöp Zsombor Ferenc (Marossy Gergely)
Műsor - 2022. február 6. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  NKA Pécs Fiú/ANKA Pécs Fiú/A I GY, 39 - 66 7 - 3 JASZENOVICS Bence (19)
(GYKSE Szekszárd/A)
- JASZENOVICS Bence (5)
(GYKSE Szekszárd/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Lenger Levente, Mándity Mirna (Marossy Gergely)
Műsor - 2022. március 5. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A O GY, 77 - 63 8 - 3 FLAISZ Ákos (18)
(GYKSE Szekszárd/A)
- SZEGEDI Bence Szilárd (5)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Mándity Mirna, Hergyó-Bencze Gábor (Märcz Péter)
Műsor - 2022. március 5. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dombóvári KS/ADombóvári KS/A I GY, 60 - 67 9 - 3 ROÓSZ Balázs (30)
(Dombóvári KS/A)
- ROÓSZ Balázs (4)
(Dombóvári KS/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Lenger Levente, Mándity Mirna (Märcz Péter)
Műsor - 2022. április 2. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A O GY, 54 - 51 10 - 3 SZALAI Máté (15)
(KASI Delfinek/A)
- DÉNES Andor (5)
(KASI Delfinek/A)
Aréna: Toldi lakótelepi Tagiskola Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Ivók Milán Larion (Kele János)
Műsor - 2022. április 2. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A I GY, 63 - 65 11 - 3 MATEJCSEK Vajk (19)
(GYKSE Szekszárd/A)
- JASZENOVICS Bence (4)
(GYKSE Szekszárd/A)
Aréna: Toldi lakótelepi Tagiskola Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Ivók Milán Larion (Kele János)
Műsor - 2022. április 23. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dunaújvárosi Sárkányok/ADunaújvárosi Sárkányok/A O GY, 96 - 57 12 - 3 JASZENOVICS Bence (23)
(GYKSE Szekszárd/A)
- DOMBAI-PAP Olivér (4)
(GYKSE Szekszárd/A)
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola Játékvezetők: Nagy Viktor, Haag Panna (Kovács Gyula Attila)
Műsor - 2022. április 23. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Atomerőmű SE-Paksi HarcosokAtomerőmű SE-Paksi Harcosok O GY, 67 - 48 13 - 3 JASZENOVICS Bence (25)
(GYKSE Szekszárd/A)
- JASZENOVICS Bence (3)
(GYKSE Szekszárd/A)
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Liszkai Rebeka (Kovács Gyula Attila)

Megyei szövetségek