Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilis Basket | O | GY, 37 - 34 | 1 - 0 |
KAMARÁS Csaba (16) (Vasas Áldás Basket) |
- |
FODOR Barnabás Balázs (5) (Pilis Basket) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Darai Zoé Grèta (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V | I | GY, 31 - 54 | 2 - 0 |
OVÁDI Mátyás Zsolt (19) (Vasas Áldás Basket) |
- |
KAMARÁS Csaba (4) (Vasas Áldás Basket) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Liktor Viktor (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG-Veresegyház | O | - | - | ||||
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Liktor Viktor, Belák Dorka (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | I | GY, 10 - 125 | 4 - 0 |
POZSONYI Máté (21) (Vasas Áldás Basket) |
- |
POZSONYI Máté (3) (Vasas Áldás Basket) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Liktor Viktor, Belák Dorka (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gödények | I | V, 57 - 44 | 4 - 1 |
OSZLÁNSZKI Pongrác (18) (Gödi Gödények) |
- |
OSZLÁNSZKI Pongrác (4) (Gödi Gödények) |
|
Játékvezetők: Szundy Gábor, Darai Zoé Grèta (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V | O | V, 50 - 54 | 4 - 2 |
DON Áron Dániel (17) (Vasas Áldás Basket) |
- |
KOZÁK Botond (3) (BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Nagy Barnabás Albert (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödöllői SK | O |
FERENC Gergő (16) (Gödöllői SK) |
- |
FERENC Gergő (4) (Gödöllői SK) |
|||
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Neubrandt Roland (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK/A | I | GY, 37 - 79 | 6 - 2 |
KOVÁCS-TANNO Leó (25) (Vasas Áldás Basket) |
- |
KOVÁCS-TANNO Leó (3) (Vasas Áldás Basket) |
|
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Neubrandt Roland (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Telki | O | V, 57 - 65 | 6 - 3 |
SIMON Mátyás (22) (BSC Telki) |
- |
RÉDEY Barnabás (4) (BSC Telki) |
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Garami Júlia Eszter (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gödények | I | V, 45 - 42 | 6 - 4 |
OSZLÁNSZKI Pongrác (14) (Gödi Gödények) |
- |
KOVÁCS-TANNO Leó (2) (Vasas Áldás Basket) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Diósdi Sasok KE | O | GY, 82 - 64 | 7 - 4 |
POLGÁR Márton András (27) (Diósdi Sasok KE) |
- |
POLGÁR Márton András (5) (Diósdi Sasok KE) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Kálnai Baldvin (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V | I | GY, 34 - 80 | 8 - 4 |
DON Áron Dániel (18) (Vasas Áldás Basket) |
- |
VARGA Benjámin (3) (BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V) |
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Kálnai Baldvin (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Telki | I | V, 88 - 50 | 8 - 5 |
SIMON Mátyás (18) (BSC Telki) |
- |
PINTÉR Balázs (2) (Vasas Áldás Basket) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, György Ferenc (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi Gödények | O | V, 61 - 65 | 8 - 6 |
GYÖRKI Márton Regő (19) (Gödi Gödények) |
- |
KOVÁCS-TANNO Leó (4) (Vasas Áldás Basket) |
|
Játékvezetők: Hamzi Virág, György Ferenc (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Diósdi Sasok KE | O | GY, 72 - 59 | 9 - 6 |
ÁCS Pongrác László (24) (Diósdi Sasok KE) |
- |
KOVÁCS-TANNO Leó (4) (Vasas Áldás Basket) |
|
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Garami Júlia Eszter (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK/A | I |
KOVÁCS-TANNO Leó (29) (Vasas Áldás Basket) |
- |
BúZA Krisztián (3) (DMTK Haraszti Sasok/A) |
|||
Játékvezetők: Magda János József, Porkoláb Mercédesz Anett (Krékity Kornél) |