Műsor - 2021. október 17. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zalakarosi FókákZalakarosi Fókák O GY, 32 - 31 1 - 0 NAGY Gellért Felicián (11)
(Zalakarosi Fókák)
- FELSŐ Lara (2)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Szalai Zsolt)
Műsor - 2021. október 17. 13:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kanizsai MókusokKanizsai Mókusok I GY, 45 - 64 2 - 0 NÉMETH Ádám (35)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
- ANEK Ádám (2)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Szalai Zsolt)
Műsor - 2021. november 20. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szombathelyi SISzombathelyi SI O V, 19 - 49 2 - 1 FŰZI Dániel (12)
(Szombathelyi SI)
- BEDŐ - MIHÁCZI Illés (1)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
Műsor - 2021. november 20. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Tapolcai LepkékTapolcai Lepkék O GY, 35 - 32 3 - 1 ANEK Ádám (17)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
- ANEK Ádám (1)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
Műsor - 2021. december 18. 13:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Sportiskolás Lányok U11Sportiskolás Lányok U11 O GY, 52 - 44 4 - 1 TÓTH Kíra Boglárka (18)
(Sportiskolás Lányok U11)
- TÓTH Kíra Boglárka (6)
(Sportiskolás Lányok U11)
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Játékvezetők: Bálind Attila, Zsók Áron (Villányi János)
Műsor - 2021. december 18. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  RICSILLA RakétákRICSILLA Rakéták O GY, 44 - 26 5 - 1 VARGA Péter (16)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
- CSONDOR Emese (3)
(RICSILLA Rakéták)
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Zsók Áron (Villányi János)
Műsor - 2022. január 15. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Tapolcai MinimanókTapolcai Minimanók I - -
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
Műsor - 2022. január 15. 10:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Tapolcai LepkékTapolcai Lepkék O V, 22 - 74 6 - 2 VERS Karolina (14)
(Tapolcai Lepkék)
- ANEK Ádám (6)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
Műsor - 2022. február 5. 10:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kanizsai MókusokKanizsai Mókusok O V, 34 - 44 6 - 3 FRITZ Linett (22)
(Kanizsai Mókusok )
- VARGA Péter (2)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Szűcs József)
Műsor - 2022. február 5. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kanizsai Mókusok/BKanizsai Mókusok/B I GY, 21 - 50 7 - 3 VARGA Péter (22)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
- ANEK Ádám (1)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Szűcs József)
Műsor - 2022. március 6. 10:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Tapolcai LepkékTapolcai Lepkék O ANEK Ádám (18)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
- TÓTH Luca (3)
(Tapolcai Lepkék)
Aréna: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
Műsor - 2022. március 6. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Tapolcai MinimanókTapolcai Minimanók I MÉSZÁROS Blanka (12)
(Tapolcai Minimanók)
- SZILÁRD András Döme (1)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
Műsor - 2022. április 2. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zalakarosi FókákZalakarosi Fókák O GY, 77 - 13 8 - 5 GÁSPÁR Ferenc András (13)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
- AGOUDAN Bence Habib (2)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Játékvezetők: Horváth Alajos, Novák Marcell (Szűcs József)
Műsor - 2022. április 2. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Sportiskolás Lányok U11Sportiskolás Lányok U11 O SÁVOLY Szofi Anna (16)
(Sportiskolás Lányok U11)
- SÁVOLY Szofi Anna (4)
(Sportiskolás Lányok U11)
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. Játékvezetők: Horváth Alajos, Novák Marcell (Szűcs József)
Műsor - 2022. április 23. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zalakarosi FókákZalakarosi Fókák I VARGA Péter (14)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
- VARGA Luca Zsófia (2)
(Zalakarosi Fókák)
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária)
Műsor - 2022. április 23. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kanizsai Mókusok/BKanizsai Mókusok/B O NÉMETH Ádám (19)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
- NÉMETH Ádám (3)
(Kanizsa Kosárlabda Klub)
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária)

Megyei szövetségek