Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Ördögök | I | V, 49 - 26 | 0 - 1 |
BOLVÁRY Sebestyén (22) (DKKA Ördögök) |
- |
BOLVÁRY Sebestyén (4) (DKKA Ördögök) |
|
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Balatonfüred | O | V, 37 - 44 | 0 - 2 |
KASSAI Milán (21) (Balatonfüred) |
- |
HORVÁTH Lili (4) (Balatonfüred) |
|
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Vezérek | O | V, 19 - 78 | 0 - 3 |
DANCS Gergely Horka (28) (DKKA Vezérek) |
- |
DANCS Gergely Horka (2) (DKKA Vezérek) |
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence (Szabó Bakos András László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Tatabányai Medvék | O | GY, 38 - 31 | 1 - 3 |
MITROCSÁK Eszter (16) (AF-Tatabányai Medvék) |
- |
DARGAI Mátyás Magor (2) (AF-Tatabányai Medvék) |
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Szabó Bakos András László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Várpalota Gepárdok | O | GY, 63 - 56 | 2 - 3 |
TARCSA Linett Gina (36) (Várpalota Gepárdok) |
- |
KOVÁCS Míra Norina (2) (Várpalota Gepárdok) |
|
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Mónus Péter, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | O | GY, 62 - 49 | 3 - 3 |
NÉMETH Csenge (19) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
- |
MOOSZ Hanna Liliána (8) (Ajka) |
|
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Németh László, Kiss István (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fűzfői AK | I | V, 51 - 12 | 3 - 4 |
LÁSZLÓ Szabolcs (18) (Fűzfői AK) |
- |
NÉMETH Csenge (2) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE U11 Farkasok | O | GY, 52 - 32 | 4 - 4 |
NÉMETH Csenge (19) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
- |
PAMMINGER Soma (3) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Balatonfüred | I | GY, 34 - 82 | 5 - 4 |
NÉMETH Csenge (35) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
- |
LAKATOS Márk (3) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Erős Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcali Szürkefarkasok/A | O | V, 40 - 66 | 5 - 5 |
MAGYAR Kinga (36) (Marcali Szürkefarkasok/A) |
- |
URBÁN-KISS Gergő (2) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Erős Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Darazsak | I |
SVERTECZKI Ábel (32) (DKKA Darazsak) |
- |
GYALOG András (2) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|||
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE U11 Farkasok | O | V, 36 - 51 | 6 - 6 |
ANDOR Dániel (31) (VUKE U11 Farkasok) |
- |
ANDOR Dániel (5) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Velencei Vadkacsák | I | V, 64 - 38 | 6 - 7 |
NÉMETH Csenge (16) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
- |
KOVÁCS-TÖKÖLI Szófia (3) (AF-Velencei Vadkacsák) |
|
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Müller Martin (Szabó Bakos András László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pákozdi Kócsagok | O | V, 38 - 54 | 6 - 8 |
BORSOS Panna (20) (Pákozdi Kócsagok) |
- |
LAKATOS Márk (2) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Müller Martin (Szabó Bakos András László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE U11 Farkasok | I | V, 53 - 38 | 6 - 9 |
ANDOR Dániel (24) (VUKE U11 Farkasok) |
- |
ANDOR Dániel (4) (VUKE U11 Farkasok) |
|
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Darazsak | O | V, 33 - 101 | 6 - 10 |
SVERTECZKI Ábel (41) (DKKA Darazsak) |
- |
MAJOR Hunor (1) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) |