Műsor - 2021. december 18. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BDSEbasket U11BDSEbasket U11 I - -
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola Játékvezetők: Szűcs Tamás, Paulik Benjámin (Konta Gyula)
Műsor - 2021. december 18. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szentendrei KölyökfarkasokSzentendrei Kölyökfarkasok O KOVÁCS Tamás (18)
(Százhalombattai KSE)
- BODZÁS Benedek (3)
(Szentendrei Kölyökfarkasok)
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola Játékvezetők: Belák Dorka, Nagy Dániel Zoltán (Konta Gyula)
Műsor - 2022. január 15. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  RADOBASKETRADOBASKET O CSILLIK Ákos (26)
(Százhalombattai KSE)
- RÓKUSFALVY Luca Szonja (4)
(RADOBASKET)
Aréna: Telki Játékvezetők: Hamzi Virág, Balogh Csaba (Mihály Gyula)
Műsor - 2022. január 15. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Pátyi SEPátyi SE I TAKÁCS Zsombor (23)
(Százhalombattai KSE)
- HÁMORI Ákos (3)
(Százhalombattai KSE)
Aréna: Telki Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente (Mihály Gyula)
Műsor - 2022. február 6. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  RADOBASKETRADOBASKET O GY, 102 - 16 5 - 0 BOGDÁN Luca (16)
(Százhalombattai KSE)
- KISS Ákos Balázs (4)
(RADOBASKET)
Aréna: Telki Játékvezetők: Szatmári Roland, Nagy Barnabás Albert (Czéh Csaba Károly)
Műsor - 2022. február 6. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BDSEbasket U11BDSEbasket U11 I GYŐRFFY Bendegúz (20)
(BDSEbasket U11)
- LAZÁNYI Máté István (3)
(BDSEbasket U11)
Aréna: Telki Játékvezetők: Szatmári Roland, Nagy Barnabás Albert (Czéh Csaba Károly)
Műsor - 2022. március 5. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  ELITE BasketELITE Basket I CSILLIK Ákos (16)
(Százhalombattai KSE)
- MÉSZÁROS Adrienn Anna (3)
(Százhalombattai KSE)
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kálnai Baldvin (Solymosi Tamás)
Műsor - 2022. március 5. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  DMTK/BDMTK/B O GY, 99 - 22 8 - 0 KERESZTES Nimród (24)
(Százhalombattai KSE)
- FERENCZI Alíz (4)
(Százhalombattai KSE)
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet Játékvezetők: Szatmári Roland, Kálnai Baldvin (Solymosi Tamás)
Műsor - 2022. április 2. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Viadukt SEViadukt SE I GY, 21 - 61 9 - 0 SÁRKÁNY Szonja (9)
(Viadukt SE)
- KÓCSI Csenge (1)
(Viadukt SE)
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola Játékvezetők: Miklósi László, Horváth Emese Kata (Farkas László)
Műsor - 2022. április 2. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Pilisi MennydörgőkPilisi Mennydörgők O GY, 81 - 14 10 - 0 BÁN Renáta (20)
(Százhalombattai KSE)
- ORBÁN Réka (2)
(Pilisi Mennydörgők)
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Miklósi László (Farkas László)
Műsor - 2022. április 23. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Viadukt SEViadukt SE O GY, 60 - 35 11 - 0 BÁN Renáta (20)
(Százhalombattai KSE)
- KÓCSI Csenge (2)
(Viadukt SE)
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola Játékvezetők: Liktor Viktor, Garami Júlia Eszter (Buday Zsolt Tamás)
Műsor - 2022. április 23. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BTDSE Taksonyi Ördögök/ABTDSE Taksonyi Ördögök/A I GY, 18 - 49 12 - 0 BÁN Renáta (15)
(Százhalombattai KSE)
- BÁN Renáta (3)
(Százhalombattai KSE)
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola Játékvezetők: Liktor Viktor, Beniczky Márton (Buday Zsolt Tamás)

Megyei szövetségek