Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE | O | V, 59 - 96 | 0 - 1 |
POLGÁRDY Ádám (21) (TFSE) |
SZABÓ Levente (11) (MOGAAC) |
POLGÁRDY Ádám (6) (TFSE) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 87 - 64 | 0 - 2 |
KÁMÁN Bálint (29) (MOGAAC) |
HABEL Andrich Clemens (9) (SzOESE) |
GEIGER Bálint József (8) (MOGAAC) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 75 - 65 | 1 - 2 |
KÁMÁN Bálint (27) (MOGAAC) |
MORAUVSZKI Gergely (17) (ELTE BEAC) |
KÁMÁN Bálint (7) (MOGAAC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Semmelweis Egyetem | O | GY, 108 - 84 | 2 - 2 |
KÁMÁN Bálint (40) (MOGAAC) |
VÁMOSI Boldizsár (8) (SOTE) |
JANKÓ Árpád Ágoston (9) (SOTE) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | VESC | O | GY, 82 - 65 | 3 - 2 |
PIUKOVITS Olivér (25) (VESC) |
VARGA Tamás (16) (MOGAAC) |
VARGA Tamás (11) (MOGAAC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SMAFC | I | GY, 82 - 119 | 4 - 2 |
FÜZI Róbert János (37) (SMAFC) |
GEIGER Bálint József (10) (MOGAAC) |
KÁMÁN Bálint (14) (MOGAAC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PTE-PEAC | O | GY, 136 - 68 | 5 - 2 |
BAKON Csanád (33) (MOGAAC) |
GERGELY Péter (12) (PTE-PEAC) |
KÁMÁN Bálint (11) (MOGAAC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | TFSE | I | V, 96 - 36 | 5 - 3 |
HORVÁTH Gergely László (25) (TFSE) |
VARGA Tamás (13) (MOGAAC) |
POLGÁRDY Ádám (8) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | V, 42 - 88 | 5 - 4 |
VARGA Tamás (16) (MOGAAC) |
FRIEDL Kristóf Bence (9) (MOGAAC) |
SOÓS Bence (6) (SzOESE) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 74 - 89 | 6 - 4 |
BAKON Csanád (19) (MOGAAC) |
KÁMÁN Kristóf (11) (MOGAAC) |
BORSOS Balázs (6) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Semmelweis Egyetem | I | GY, 48 - 85 | 7 - 4 |
GOSZTOLA Gábor Donát (28) (MOGAAC) |
HÁGEN Tamás (10) (MOGAAC) |
FRIEDL Kristóf Bence (5) (MOGAAC) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | VESC | I | GY, 36 - 115 | 8 - 4 |
PIUKOVITS Olivér (22) (VESC) |
GOSZTOLA Gábor Donát (14) (MOGAAC) |
GOSZTOLA Gábor Donát (5) (MOGAAC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | SMAFC | O | GY, 84 - 68 | 9 - 4 |
HAJNAL Kristóf (25) (SMAFC) |
GOSZTOLA Gábor Donát (17) (MOGAAC) |
FRIEDL Kristóf Bence (9) (MOGAAC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PTE-PEAC | I | V, 102 - 84 | 9 - 5 |
VARGA Tamás (24) (MOGAAC) |
MEZEI Máté (9) (PTE-PEAC) |
VARGA Tamás (6) (MOGAAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László |