Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DMSE | O | GY, 85 - 48 | 1 - 0 |
BARANYI Péter Balázs (22) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (18) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (6) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Káré Gergő, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szegedi RSC | O | GY, 89 - 55 | 2 - 0 |
BÓR Milán (21) (BME-MAFC) |
BARANYI Péter Balázs (17) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (8) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Eszterházy SC | O | GY, 127 - 23 | 3 - 0 |
ROZS Máté Zoltán (31) (BME-MAFC) |
BARANYI Péter Balázs (16) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (10) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Tóth Kitti, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nyíregyházi Egyetemi SE | I | GY, 74 - 94 | 4 - 0 |
VIDA Zoltán (18) (NYESE) |
SZÁNTÓ Levente (10) (BME-MAFC) |
DEMETER Ádám (4) (NYESE) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Sallai István József, Horányi András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC | I | V, 73 - 65 | 4 - 1 |
ROZS Máté Zoltán (24) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (20) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (3) (BME-MAFC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKE SE | O | GY, 117 - 47 | 5 - 1 |
SZÁNTÓ Levente (25) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (18) (BME-MAFC) |
PÁSZTOR Mátyás Bence (6) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 71 - 70 | 5 - 2 |
KUTROVICH Bence Csaba (22) (Közgáz SC) |
KOMMA László András (11) (Közgáz SC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (4) (BME-MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DMSE | I | GY, 53 - 83 | 6 - 2 |
ROZS Máté Zoltán (23) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (12) (BME-MAFC) |
VARGOVICS Balázs (6) (BME-MAFC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szegedi RSC | I | GY, 57 - 66 | 7 - 2 |
ROZS Máté Zoltán (17) (BME-MAFC) |
TRÁSER Nándor Zoltán (14) (Szegedi RSC) |
TRÁSER Nándor Zoltán (5) (Szegedi RSC) |
Aréna: JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Miskolci Egyetem | O | V, 70 - 81 | 7 - 3 |
KOZÁK Márton (23) (MEAFC) |
SZÁNTÓ Levente (16) (BME-MAFC) |
KOZÁK Márton (6) (MEAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Eszterházy SC | I | GY, 32 - 91 | 8 - 3 |
SZÁNTÓ Levente (22) (BME-MAFC) |
KELEMEN Axel Marcell (9) (Eszterházy SC) |
PÁSZTOR Mátyás Bence (1) (BME-MAFC) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Nyíregyházi Egyetemi SE | O | GY, 87 - 57 | 9 - 3 |
ROZS Máté Zoltán (23) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (19) (BME-MAFC) |
BÓR Milán (6) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC | O | GY, 67 - 55 | 10 - 3 |
ROZS Máté Zoltán (25) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (16) (BME-MAFC) |
POLLÁK Balázs István (4) (DEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | NKE SE | I | GY, 40 - 89 | 11 - 3 |
SZÁNTÓ Levente (24) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (15) (BME-MAFC) |
SVÉDA Szabolcs (10) (BME-MAFC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Közgáz SC és DSK | O | GY, 88 - 75 | 12 - 3 |
TICHOV Dominik (23) (Közgáz SC) |
BARANYI Péter Balázs (12) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (9) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Miskolci Egyetem | I | GY, 64 - 65 | 13 - 3 |
HORVÁTH Csanád (17) (BME-MAFC) |
SZÁNTÓ Levente (15) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (7) (BME-MAFC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |