Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | X-Debrecen | I | V, 90 - 56 | 0 - 1 |
BUDA Gergely (24) (TFSE Senior) |
BUDA Gergely (2) (TFSE Senior) |
BUDA Gergely (4) (TFSE Senior) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Malév SC | O | GY, 89 - 63 | 1 - 1 |
PETHŐ Zoltán (40) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (9) (TFSE Senior) |
BUDA Gergely (7) (TFSE Senior) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Saskacsák MF | I | V, 72 - 54 | 1 - 2 |
BUDA Gergely (23) (TFSE Senior) |
AMBRUS Mátyás (2) (Saskacsák MF) |
PETHŐ Zoltán (4) (TFSE Senior) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Major Ádám, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budafok/A | O | V, 57 - 75 | 1 - 3 |
PETHŐ Zoltán (20) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (4) (TFSE Senior) |
BUDA Gergely (3) (TFSE Senior) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Iparterv | O | V, 66 - 91 | 1 - 4 |
PETHŐ Zoltán (24) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (3) (TFSE Senior) |
BUDA Gergely (8) (TFSE Senior) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szentendrei KHSE | I | V, 66 - 60 | 1 - 5 |
BUDA Gergely (17) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (3) (TFSE Senior) |
JAKAB Gergely Tamás (7) (Szentendrei KHSE) |
Aréna: Ferences Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Diósdi Sasok | I | V, 57 - 52 | 1 - 6 |
SZUNDY Gábor (19) (Diósdi Sasok) |
PETHŐ Zoltán (4) (TFSE Senior) |
BORDA Szabolcs Balázs (3) (TFSE Senior) |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tüker MSC Közgáz | O | GY, 60 - 51 | 2 - 6 |
PETHŐ Zoltán (22) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (3) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (7) (TFSE Senior) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Novák Bence, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Piar | O | V, 55 - 62 | 2 - 7 |
PETHŐ Zoltán (30) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (5) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (5) (TFSE Senior) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Tóth Kitti, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | O | V, 59 - 66 | 2 - 8 |
PETHŐ Zoltán (27) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (5) (TFSE Senior) |
VARGA Domonkos (4) (Újpest-MT Öregfiúk) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Student SE | O | V, 35 - 85 | 2 - 9 |
DR. STÁNICZ Péter (20) (Student SE) |
BOGNÁR Kristóf (3) (Student SE) |
DR. STÁNICZ Péter (8) (Student SE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: László Zsolt Károly, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | X-Debrecen | O | V, 46 - 83 | 2 - 10 |
HEGEDŰS Gergő (25) (X-Debrecen) |
BUDA Gergely (2) (TFSE Senior) |
HEGEDŰS Gergő (4) (X-Debrecen) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tüker MSC Közgáz | I | V, 79 - 58 | 2 - 11 |
JENDRICS József (19) (Tüker MSC Közgáz) |
VÉGH Norbert (3) (TFSE Senior) |
TEMIZ Canberk (4) (Tüker MSC Közgáz) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | VICE KS | O | GY, 68 - 66 | 3 - 11 |
BUDA Gergely (31) (TFSE Senior) |
SZŐLLŐS Szabolcs (3) (VICE KS) |
POZSEGOVICS Péter (8) (VICE KS) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Saskacsák MF | O | V, 59 - 68 | 3 - 12 |
KARSAI Balázs Kornél (20) (Saskacsák MF) |
PETHŐ Zoltán (5) (TFSE Senior) |
OLÁH Bence (3) (Saskacsák MF) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Malév SC | I | V, 87 - 38 | 3 - 13 |
OLÁH István (25) (Malév SC) |
BIBITY Norbert (3) (Malév SC) |
SEBESTYÉN Zsolt (5) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Student SE | I | V, 98 - 62 | 3 - 14 |
BOGNÁR Kristóf (33) (Student SE) |
BOGNÁR Kristóf (2) (Student SE) |
BUDA Gergely (6) (TFSE Senior) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | V, 73 - 92 | 3 - 15 |
BUDA Gergely (29) (TFSE Senior) |
GÁL Márkó (3) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
BUDA Gergely (7) (TFSE Senior) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Budafok/A | I | V, 87 - 68 | 3 - 16 |
KÁROLY Máté István (27) (Budafok/A) |
DREVENKA Dávid Imre (6) (Budafok/A) |
ZOMBORI Valér (2) (Budafok/A) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Iparterv | I | V, 64 - 62 | 3 - 17 |
BUDA Gergely (21) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (2) (TFSE Senior) |
PETHŐ Zoltán (7) (TFSE Senior) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szentendrei KHSE | O | V, 61 - 77 | 3 - 18 |
HORVÁTH Viktor Gábor (21) (Szentendrei KHSE) |
BUDA Gergely (4) (TFSE Senior) |
HORVÁTH Viktor Gábor (5) (Szentendrei KHSE) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | VICE KS | I | V, 64 - 54 | 3 - 19 |
BUDA Gergely (24) (TFSE Senior) |
SZABÓ György András (4) (VICE KS) |
BUDA Gergely (7) (TFSE Senior) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Diósdi Sasok | O | GY, 113 - 82 | 4 - 19 |
BUDA Gergely (28) (TFSE Senior) |
BÁNFALVI István Dániel (5) (TFSE Senior) |
BUDA Gergely (5) (TFSE Senior) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Piar | I | V, 103 - 64 | 4 - 20 |
PETHŐ Zoltán (27) (TFSE Senior) |
BUDA Gergely (4) (TFSE Senior) |
BUDA Gergely (5) (TFSE Senior) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | I | V, 70 - 67 | 4 - 21 |
PETHŐ Zoltán (27) (TFSE Senior) |
ZSUREK Lajos Csaba (3) (Újpest-MT Öregfiúk) |
PETHŐ Zoltán (8) (TFSE Senior) |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Bagi Bálint, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | I | V, 94 - 72 | 4 - 22 |
FEJES Milán Ábel (30) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
PETHŐ Zoltán (4) (TFSE Senior) |
MARÁZ Ádám Róbert (5) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Kutrik Andrea |