Műsor - 2022. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 91 - 80 0 - 1 BADZIM Roko (20)
(Szolnoki Olajbányász)
FORD Quincy G. (12)
(Sopron KC)
MYERS Teyvon Taffarie (6)
(Sopron KC)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Nyilas István (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. április 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 89 - 90 0 - 2 BORISOV Milos (21)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (13)
(Egis Körmend)
MYERS Teyvon Taffarie (5)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Makrai Márton (Forrai Sámuel)
Műsor - 2022. április 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely I V, 102 - 56 0 - 3 VÁRADI Benedek (22)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
BARAC Boris (10)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2022. április 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 83 - 75 1 - 3 VOJVODA Dávid (23)
(Alba Fehérvár)
OMENAKA Godwin Ekene (11)
(Alba Fehérvár)
MYERS Teyvon Taffarie (8)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Goda László (Balogh László György)
Műsor - 2022. április 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 97 - 90 2 - 3 MYERS Teyvon Taffarie (32)
(Sopron KC)
BADZIM Roko (7)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. április 30. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 86 - 79 2 - 4 MACK Myles Anthony (21)
(Sopron KC)
FORD Quincy G. (12)
(Sopron KC)
WHITE Maliek Azziek (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Ádám József (Bogárdi János)
Műsor - 2022. május 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely O V, 70 - 81 2 - 5 PERL Zoltán (25)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
MONTGOMERY Efrem Reynard (6)
(Sopron KC)
SOMOGYI Ádám (8)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Goda László (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 85 - 89 3 - 5 MYERS Teyvon Taffarie (33)
(Sopron KC)
MONTGOMERY Efrem Reynard (9)
(Sopron KC)
PONGÓ Marcell (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter)

Megyei szövetségek