Műsor - 2022. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 90 - 80 0 - 1 VOJVODA Dávid (25)
(Alba Fehérvár)
GORDON Wesley Jamaal (16)
(Egis Körmend)
PONGÓ Marcell (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, Söjtöry Tamás Ferenc (Forrai Sámuel)
Műsor - 2022. április 9. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely O V, 89 - 94 0 - 2 SOMOGYI Ádám (30)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
OMENAKA Godwin Ekene (7)
(Alba Fehérvár)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. április 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 98 - 85 1 - 2 CUMMINGS Markeith (22)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (8)
(Szolnoki Olajbányász)
PONGÓ Marcell (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Ádám József, Tóth Cecília (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. április 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Sopron KCSopron KC I V, 83 - 75 1 - 3 VOJVODA Dávid (23)
(Alba Fehérvár)
OMENAKA Godwin Ekene (11)
(Alba Fehérvár)
MYERS Teyvon Taffarie (8)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Goda László (Balogh László György)
Műsor - 2022. április 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 97 - 77 2 - 3 DAVIS Shaheed (20)
(Alba Fehérvár)
GORDON Wesley Jamaal (8)
(Egis Körmend)
SMITH JR. Lenzelle Lajuan (9)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2022. április 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely I V, 96 - 72 2 - 4 VÁRADI Benedek (19)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
OMENAKA Godwin Ekene (6)
(Alba Fehérvár)
PERL Zoltán (7)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. május 7. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I GY, 79 - 85 3 - 4 CUMMINGS Markeith (25)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (10)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Makrai Márton (Fekete László)
Műsor - 2022. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Sopron KCSopron KC O V, 85 - 89 3 - 5 MYERS Teyvon Taffarie (33)
(Sopron KC)
MONTGOMERY Efrem Reynard (9)
(Sopron KC)
PONGÓ Marcell (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter)

Megyei szövetségek