Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BKG-Veresegyház | O | V, 53 - 63 | 0 - 1 |
RÓZSA Ádám (18) (BKG-Veresegyház) |
DR. ÁCS Benedek (2) (BKG-Veresegyház) |
HALÁSZ Benjámin Gábor (4) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | HSE | I | GY, 40 - 47 | 1 - 1 |
FEKETE József (20) (KKS) |
BARACSKAY Gergely (1) (KKS) |
FEKETE József (4) (KKS) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ELTE Fortis | I | V, 61 - 31 | 1 - 2 |
BORSOS Balázs (27) (ELTE Fortis) |
BORSOS Balázs (3) (ELTE Fortis) |
BORSOS Balázs (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BRAVOS | I | GY, 54 - 82 | 2 - 2 |
FEKETE József (22) (KKS) |
SZILÁGYI László István (2) (KKS) |
HORVÁTH Zsolt (4) (KKS) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, dr. Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SZPA-HSE | O | V, 66 - 78 | 2 - 3 |
KULIFAI Máté (21) (SZPA-HSE) |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (4) (SZPA-HSE) |
KULIFAI Máté (10) (SZPA-HSE) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | V, 81 - 71 | 2 - 4 |
FÖLDES Dániel Gábor (19) (Közgáz SC és DSK/B) |
FÖLDES Dániel Gábor (3) (Közgáz SC és DSK/B) |
VÁGVÖLGYI Ádám (13) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BUDAFOK | O | V, 58 - 105 | 2 - 5 |
STEIER Krisztián György (21) (KKS) |
STEIER Krisztián György (5) (KKS) |
SWANSON Kevin Wade (6) (BUDAFOK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 53 - 64 | 3 - 5 |
STEIER Krisztián György (20) (KKS) |
STEIER Krisztián György (2) (KKS) |
PETRUCSIK Bence (10) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | TFSE | O | V, 55 - 74 | 3 - 6 |
FEKETE József (33) (KKS) |
LAMAN Richárd (4) (TFSE) |
FEKETE József (4) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Gia Form-VMG DSE | O | V, 62 - 64 | 3 - 7 |
MIHÁCZI Ádám (23) (Gia Form-VMG DSE) |
SZILÁGYI László István (4) (KKS) |
MIHÁCZI Ádám (7) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Újpest-MT II. | I | V, 102 - 72 | 3 - 8 |
KRKLJES Vukasin (27) (Újpest-MT II.) |
HORVÁTH Attila Viktor (5) (Újpest-MT II.) |
HORVÁTH Zsolt (3) (KKS) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kiss Lenke KA | O | GY, 71 - 65 | 4 - 8 |
FEKETE József (22) (KKS) |
JAKUCS Balázs (5) (Kiss Lenke KA) |
CSERNECZKY Zsolt (7) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BKG Príma Akadémia | O | GY, 99 - 62 | 5 - 8 |
FEKETE József (32) (KKS) |
CSERNECZKY Zsolt (4) (KKS) |
FEKETE József (4) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC Martos | I | V, 85 - 65 | 5 - 9 |
BIHARI Máté (17) (MAFC Martos) |
ÁGOSTON László (4) (MAFC Martos) |
HORVÁTH Zsolt (5) (KKS) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PILIS BASKET | O | GY, 63 - 48 | 6 - 9 |
FEKETE József (25) (KKS) |
FEKETE József (1) (KKS) |
HORVÁTH Zsolt (6) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 73 - 67 | 6 - 10 |
FEKETE József (20) (KKS) |
CSAPÓ Dániel (2) (BKG-Veresegyház) |
DR. ÁCS Benedek (2) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | HSE | O | GY, 80 - 50 | 7 - 10 |
FEKETE József (28) (KKS) |
CSERNECZKY Zsolt (2) (KKS) |
FEKETE József (6) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | TFSE | I | V, 68 - 55 | 7 - 11 |
FEKETE József (25) (KKS) |
LAMAN Richárd (4) (TFSE) |
FEKETE József (3) (KKS) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | ELTE Fortis | O | V, 56 - 65 | 7 - 12 |
STEIER Krisztián György (18) (KKS) |
SZABÓ Balázs (4) (ELTE Fortis) |
FEKETE József (5) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BRAVOS | O | GY, 73 - 60 | 8 - 12 |
FEKETE József (20) (KKS) |
CSERNECZKY Zsolt (2) (KKS) |
STEIER Krisztián György (4) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | SZPA-HSE | I | GY, 69 - 87 | 9 - 12 |
STEIER Krisztián György (37) (KKS) |
STEIER Krisztián György (9) (KKS) |
TULKÁN Máté (6) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Közgáz SC és DSK/B | O | GY, 73 - 66 | 10 - 12 |
FÖLDES Dániel Gábor (21) (Közgáz SC és DSK/B) |
FÖLDES Dániel Gábor (5) (Közgáz SC és DSK/B) |
FEKETE József (6) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 78 - 55 | 11 - 12 |
FEKETE József (29) (KKS) |
STEIER Krisztián György (4) (KKS) |
BENCSIK Norbert (3) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Gia Form-VMG DSE | I | V, 75 - 69 | 11 - 13 |
VALACZKAY Gábor (25) (Gia Form-VMG DSE) |
VALACZKAY Gábor (4) (Gia Form-VMG DSE) |
FEKETE József (5) (KKS) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | BUDAFOK | I | V, 99 - 81 | 11 - 14 |
FEKETE József (30) (KKS) |
SWANSON Kevin Wade (3) (BUDAFOK) |
FEKETE József (4) (KKS) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Újpest-MT II. | O | V, 60 - 82 | 11 - 15 |
FÜLÖP Áron (21) (Újpest-MT II.) |
CSERNECZKY Zsolt (5) (KKS) |
KRKLJES Vukasin (9) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 84 - 64 | 11 - 16 |
VARGA Balázs László (24) (Kiss Lenke KA) |
BORSODI Máté József (3) (Kiss Lenke KA) |
VARGA Balázs László (5) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | BKG Príma Akadémia | I | V, 76 - 57 | 11 - 17 |
STEIER Krisztián György (19) (KKS) |
TAGA György (5) (BKG Príma Akadémia) |
HORVÁTH Zsolt (3) (KKS) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | MAFC Martos | O | V, 62 - 90 | 11 - 18 |
BIHARI Máté (36) (MAFC Martos) |
STEIER Krisztián György (4) (KKS) |
STEIER Krisztián György (6) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | PILIS BASKET | I | GY, 70 - 71 | 12 - 18 |
MANNINGER Marcell (23) (PILIS BASKET) |
CSERNECZKY Zsolt (5) (KKS) |
FEKETE József (10) (KKS) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán |