Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE | I | V, 71 - 51 | 0 - 1 |
LAMAN Richárd (17) (TFSE) |
LAMAN Richárd (5) (TFSE) |
KIRÁLY Zalán (4) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ELTE Fortis | O | V, 49 - 64 | 0 - 2 |
RÉTI Géza (18) (ELTE Fortis) |
RÉTI Géza (2) (ELTE Fortis) |
RÉTI Géza (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BRAVOS | I | GY, 41 - 82 | 1 - 2 |
RISKÓ Dávid (18) (Gia Form-VMG DSE) |
ZSÓTÉR István Zsolt (2) (BRAVOS) |
MUNTEÁN András Gyula (5) (BRAVOS) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SZPA-HSE | O | GY, 76 - 65 | 2 - 2 |
SZABÓ Balázs Gergő (20) (Gia Form-VMG DSE) |
VALACZKAY Gábor (4) (Gia Form-VMG DSE) |
SZABÓ Balázs Gergő (6) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Közgáz SC és DSK/B | O | GY, 81 - 67 | 3 - 2 |
VALACZKAY Gábor (23) (Gia Form-VMG DSE) |
FÖLDES Dániel Gábor (4) (Közgáz SC és DSK/B) |
MIHÁCZI Ádám (5) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BUDAFOK | O | V, 49 - 97 | 3 - 3 |
GARAI Gergő (21) (BUDAFOK) |
GARAI Gergő (5) (BUDAFOK) |
SZÁNTÓ Levente (5) (BUDAFOK) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 42 - 52 | 4 - 3 |
PETRUCSIK Bence (20) (Józsefvárosi KC) |
RISKÓ Dávid (2) (Gia Form-VMG DSE) |
PETRUCSIK Bence (7) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 79 - 71 | 4 - 4 |
VARGA Balázs László (26) (Kiss Lenke KA) |
VARGA Balázs László (3) (Kiss Lenke KA) |
VARGA Balázs László (7) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Újpest-MT II. | O | V, 75 - 83 | 4 - 5 |
KÉKESI Kristóf (27) (Újpest-MT II.) |
VALACZKAY Gábor (5) (Gia Form-VMG DSE) |
KÉKESI Kristóf (7) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | KKS | I | GY, 62 - 64 | 5 - 5 |
MIHÁCZI Ádám (23) (Gia Form-VMG DSE) |
SZILÁGYI László István (4) (KKS) |
MIHÁCZI Ádám (7) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BKG Príma Akadémia | O | GY, 90 - 60 | 6 - 5 |
RISKÓ Dávid (23) (Gia Form-VMG DSE) |
TAGA György (4) (BKG Príma Akadémia) |
RISKÓ Dávid (6) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC Martos | I | V, 74 - 48 | 6 - 6 |
BIHARI Máté (23) (MAFC Martos) |
BARTUS Gergely (3) (MAFC Martos) |
BIHARI Máté (3) (MAFC Martos) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PILIS BASKET | O | GY, 72 - 70 | 7 - 6 |
RISKÓ Dávid (24) (Gia Form-VMG DSE) |
BALÁZS Előd (5) (PILIS BASKET) |
KISS-LEIZER Ákos (4) (PILIS BASKET) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | HSE | I | GY, 37 - 100 | 8 - 6 |
MIHÁCZI Ádám (23) (Gia Form-VMG DSE) |
NYERGES Péter Attila (4) (HSE) |
VALACZKAY Gábor (2) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | TFSE | O | V, 61 - 94 | 8 - 7 |
VALACZKAY Gábor (23) (Gia Form-VMG DSE) |
LAMAN Richárd (6) (TFSE) |
NASER Ali Ahmed (6) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | ELTE Fortis | I | V, 89 - 67 | 8 - 8 |
RÉTI Géza (20) (ELTE Fortis) |
VALACZKAY Gábor (4) (Gia Form-VMG DSE) |
RÉTI Géza (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BRAVOS | O | GY, 103 - 63 | 9 - 8 |
RISKÓ Dávid (29) (Gia Form-VMG DSE) |
BÁNSÁGI Attila (2) (BRAVOS) |
RISKÓ Dávid (11) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | SZPA-HSE | I | GY, 65 - 76 | 10 - 8 |
TULKÁN Máté (28) (SZPA-HSE) |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (4) (SZPA-HSE) |
TULKÁN Máté (6) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | V, 88 - 63 | 10 - 9 |
VÁGVÖLGYI Ádám (22) (Közgáz SC és DSK/B) |
VÁGVÖLGYI Ádám (4) (Közgáz SC és DSK/B) |
VÁGVÖLGYI Ádám (4) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BUDAFOK | I | V, 96 - 57 | 10 - 10 |
SWANSON Kevin Wade (20) (BUDAFOK) |
PIUKOVICS Bálint Branko (3) (BUDAFOK) |
PIUKOVICS Bálint Branko (4) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 59 - 74 | 10 - 11 |
PETRUCSIK Bence (30) (Józsefvárosi KC) |
PETRUCSIK Bence (4) (Józsefvárosi KC) |
PETRUCSIK Bence (12) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 55 - 71 | 10 - 12 |
VARGA Balázs László (19) (Kiss Lenke KA) |
VALACZKAY Gábor (5) (Gia Form-VMG DSE) |
BORSODI Márton (5) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Újpest-MT II. | I | V, 81 - 52 | 10 - 13 |
KÉKESI Kristóf (24) (Újpest-MT II.) |
MAJOR Péter (5) (Újpest-MT II.) |
MIHÁCZI Ádám (5) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 87 - 49 | 10 - 14 |
DR. ÁCS Benedek (19) (BKG-Veresegyház) |
DR. ÁCS Benedek (5) (BKG-Veresegyház) |
MIHÁCZI Ádám (3) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | KKS | O | GY, 75 - 69 | 11 - 14 |
VALACZKAY Gábor (25) (Gia Form-VMG DSE) |
VALACZKAY Gábor (4) (Gia Form-VMG DSE) |
FEKETE József (5) (KKS) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | MAFC Martos | O | V, 58 - 96 | 11 - 15 | - | - | |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | PILIS BASKET | I | GY, 57 - 63 | 12 - 15 |
NASER Ali Ahmed (24) (Gia Form-VMG DSE) |
NASER Ali Ahmed (5) (Gia Form-VMG DSE) |
NASER Ali Ahmed (3) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Sentényi Barna, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | BKG Príma Akadémia | I | V, 76 - 74 | 12 - 16 |
TAGA György (22) (BKG Príma Akadémia) |
TAGA György (5) (BKG Príma Akadémia) |
MIHÁCZI Ádám (6) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | BKG-Veresegyház | O | V, 74 - 80 | 12 - 17 | - | - | |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | HSE | O | GY, 77 - 53 | 13 - 17 |
WALK Patrik Nicholas (22) (HSE) |
SÁRKÁNY Tamás Zoltán (2) (HSE) |
MIHÁCZI Ádám (3) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gombos Márk Bálint |