Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 67 - 62 | 0 - 1 |
BORSOS Balázs (20) (ELTE Fortis) |
PETRUCSIK Bence (4) (Józsefvárosi KC) |
RÉTI Géza (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Czupi Márton, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Gia Form-VMG DSE | I | GY, 49 - 64 | 1 - 1 |
RÉTI Géza (18) (ELTE Fortis) |
RÉTI Géza (2) (ELTE Fortis) |
RÉTI Géza (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Újpest-MT II. | I | GY, 58 - 85 | 2 - 1 |
TIMÁR Gergely (24) (ELTE Fortis) |
TIMÁR Gergely (4) (ELTE Fortis) |
TIMÁR Gergely (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | KKS | O | GY, 61 - 31 | 3 - 1 |
BORSOS Balázs (27) (ELTE Fortis) |
BORSOS Balázs (3) (ELTE Fortis) |
BORSOS Balázs (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG Príma Akadémia | O | GY, 71 - 63 | 4 - 1 |
RÉTI Géza (27) (ELTE Fortis) |
LACZKA István (4) (BKG Príma Akadémia) |
CSÁNYI Kristóf Zoltán (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC Martos | I | V, 83 - 70 | 4 - 2 |
MORAUVSZKI Gergely (22) (ELTE Fortis) |
BARTUS Gergely (5) (MAFC Martos) |
MORAUVSZKI Gergely (9) (ELTE Fortis) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PILIS BASKET | O | GY, 77 - 50 | 5 - 2 |
MORAUVSZKI Gergely (15) (ELTE Fortis) |
TIMÁR Gergely (2) (ELTE Fortis) |
MORAUVSZKI Gergely (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | HSE | O | GY, 64 - 47 | 6 - 2 |
MORAUVSZKI Gergely (20) (ELTE Fortis) |
SZABÓ Balázs (3) (ELTE Fortis) |
WALK Patrik Nicholas (3) (HSE) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 83 - 78 | 6 - 3 |
DR. ÁCS Benedek (15) (BKG-Veresegyház) |
TIMÁR Gergely (3) (ELTE Fortis) |
RUSKA Norbert Zoltán (8) (ELTE Fortis) |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | TFSE | I | V, 81 - 56 | 6 - 4 |
KIRÁLY Zalán (16) (TFSE) |
VILÁGI Kristóf (3) (TFSE) |
BORSOS Balázs (3) (ELTE Fortis) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kiss Lenke KA | O | GY, 85 - 55 | 7 - 4 |
MORAUVSZKI Gergely (19) (ELTE Fortis) |
JAKUCS Balázs (4) (Kiss Lenke KA) |
VARGA Balázs László (7) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BRAVOS | I | GY, 65 - 102 | 8 - 4 |
ZSÓTÉR István Zsolt (20) (BRAVOS) |
ZSÓTÉR István Zsolt (2) (BRAVOS) |
CSÁNYI Kristóf Zoltán (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | SZPA-HSE | I | V, 90 - 82 | 8 - 5 |
TULKÁN Máté (31) (SZPA-HSE) |
TULKÁN Máté (8) (SZPA-HSE) |
OLÁH Krisztián (9) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | V, 85 - 73 | 8 - 6 |
LÉNÁRT Zoltán (20) (Közgáz SC és DSK/B) |
DR. ESSŐSY Mátyás Miklós (3) (Közgáz SC és DSK/B) |
VÁGVÖLGYI Ádám (5) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BUDAFOK | I | V, 111 - 71 | 8 - 7 |
AMATI Kevin Ernő (18) (BUDAFOK) |
TURSICS Krisztián (4) (BUDAFOK) |
AMATI Kevin Ernő (3) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 102 - 49 | 9 - 7 |
TIMÁR Gergely (24) (ELTE Fortis) |
TIMÁR Gergely (6) (ELTE Fortis) |
TIMÁR Gergely (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Gia Form-VMG DSE | O | GY, 89 - 67 | 10 - 7 |
RÉTI Géza (20) (ELTE Fortis) |
VALACZKAY Gábor (4) (Gia Form-VMG DSE) |
RÉTI Géza (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Újpest-MT II. | O | V, 60 - 82 | 10 - 8 |
KRKLJES Vukasin (31) (Újpest-MT II.) |
KRKLJES Vukasin (4) (Újpest-MT II.) |
TIMÁR Gergely (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | KKS | I | GY, 56 - 65 | 11 - 8 |
STEIER Krisztián György (18) (KKS) |
SZABÓ Balázs (4) (ELTE Fortis) |
FEKETE József (5) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BKG Príma Akadémia | I | GY, 59 - 83 | 12 - 8 |
CSÁNYI Kristóf Zoltán (20) (ELTE Fortis) |
SZABÓ Balázs (3) (ELTE Fortis) |
CSÁNYI Kristóf Zoltán (8) (ELTE Fortis) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | MAFC Martos | O | V, 63 - 89 | 12 - 9 |
BIHARI Máté (22) (MAFC Martos) |
RÉTI Géza (1) (ELTE Fortis) |
BARTUS Gergely (8) (MAFC Martos) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | PILIS BASKET | I | GY, 63 - 111 | 13 - 9 |
RÉTI Géza (33) (ELTE Fortis) |
MORAUVSZKI Gergely (3) (ELTE Fortis) |
RÉTI Géza (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | BKG-Veresegyház | O | V, 99 - 106 | 13 - 10 |
TÓTH Péter (37) (BKG-Veresegyház) |
TÓTH Péter (10) (BKG-Veresegyház) |
SZABÓ Márton Balázs (9) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | TFSE | O | GY, 73 - 52 | 14 - 10 |
CSÁNYI Kristóf Zoltán (28) (ELTE Fortis) |
CSÁNYI Kristóf Zoltán (5) (ELTE Fortis) |
KIRÁLY Zalán (4) (TFSE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kiss Lenke KA | I | GY, 48 - 78 | 15 - 10 |
CSÁNYI Kristóf Zoltán (20) (ELTE Fortis) |
VARGA Balázs László (4) (Kiss Lenke KA) |
CSÁNYI Kristóf Zoltán (7) (ELTE Fortis) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Válé Flórián, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | HSE | I | GY, 49 - 93 | 16 - 10 |
RÉTI Géza (17) (ELTE Fortis) |
SZABÓ Balázs (4) (ELTE Fortis) |
SIKLÓS Bence (2) (HSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál Norbert, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | SZPA-HSE | O | GY, 77 - 58 | 17 - 10 |
RÉTI Géza (20) (ELTE Fortis) |
OLÁH Krisztián (3) (SZPA-HSE) |
OLÁH Krisztián (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | BRAVOS | O | GY, 105 - 56 | 18 - 10 |
MORAUVSZKI Gergely (32) (ELTE Fortis) |
FILÓTÁS Gergely László (4) (BRAVOS) |
MORAUVSZKI Gergely (7) (ELTE Fortis) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Közgáz SC és DSK/B | O | GY, 92 - 76 | 19 - 10 | - | - | |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | BUDAFOK | O | V, 74 - 100 | 19 - 11 | - | - | |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Kozma Balázs |