Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Újpest-MT II. | I | V, 92 - 32 | 0 - 1 |
KRKLJES Vukasin (27) (Újpest-MT II.) |
KRKLJES Vukasin (2) (Újpest-MT II.) |
KRKLJES Vukasin (5) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Belák Zoltán, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | KKS | O | V, 40 - 47 | 0 - 2 |
FEKETE József (20) (KKS) |
BARACSKAY Gergely (1) (KKS) |
FEKETE József (4) (KKS) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC Martos | O | V, 37 - 67 | 0 - 3 |
HENSCH Norbert (15) (MAFC Martos) |
SOLTI Dániel (3) (MAFC Martos) |
BIHARI Máté (2) (MAFC Martos) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Válé Flórián, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BKG Príma Akadémia | I | V, 65 - 42 | 0 - 4 |
IGNÁCZ Dávid (19) (BKG Príma Akadémia) |
TAGA György (4) (BKG Príma Akadémia) |
SZÖLLŐSI Mátyás János (4) (BKG Príma Akadémia) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PILIS BASKET | I | V, 64 - 55 | 0 - 5 |
TÓTH Ádám Kristóf (22) (PILIS BASKET) |
IPACH Marcell (4) (HSE) |
FAZEKAS István Mihály (5) (HSE) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG-Veresegyház | O | V, 56 - 65 | 0 - 6 |
SZABÓ Márton Balázs (25) (BKG-Veresegyház) |
SIKLÓS Bence (6) (HSE) |
SZABÓ Márton Balázs (5) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 89 - 54 | 0 - 7 |
BECZÁSSY Máté (22) (Kiss Lenke KA) |
BECZÁSSY Máté (3) (Kiss Lenke KA) |
SIKLÓS Bence (4) (HSE) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | TFSE | I | V, 106 - 54 | 0 - 8 |
LAMAN Richárd (26) (TFSE) |
LAMAN Richárd (8) (TFSE) |
SZLÁVIK Bence (4) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BRAVOS | I | V, 77 - 66 | 0 - 9 |
MUNTEÁN András Gyula (27) (BRAVOS) |
ORDASI Dénes (3) (HSE) |
FARKAS Alpár Endre (4) (BRAVOS) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | ELTE Fortis | I | V, 64 - 47 | 0 - 10 |
MORAUVSZKI Gergely (20) (ELTE Fortis) |
SZABÓ Balázs (3) (ELTE Fortis) |
WALK Patrik Nicholas (3) (HSE) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | SZPA-HSE | O | V, 64 - 67 | 0 - 11 |
WALK Patrik Nicholas (23) (HSE) |
SIKLÓS Bence (3) (HSE) |
SCHNEIDER Mihály Benedek (6) (HSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | V, 83 - 80 | 0 - 12 |
WALK Patrik Nicholas (34) (HSE) |
DR. ESSŐSY Mátyás Miklós (5) (Közgáz SC és DSK/B) |
WALK Patrik Nicholas (8) (HSE) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BUDAFOK | O | V, 45 - 115 | 0 - 13 |
TURSICS Krisztián (22) (BUDAFOK) |
TURSICS Krisztián (6) (BUDAFOK) |
BURJÁN Imre (2) (BUDAFOK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 64 - 58 | 0 - 14 |
WALK Patrik Nicholas (30) (HSE) |
RÉPÁSI Richárd (3) (Józsefvárosi KC) |
WALK Patrik Nicholas (8) (HSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Gia Form-VMG DSE | O | V, 37 - 100 | 0 - 15 |
MIHÁCZI Ádám (23) (Gia Form-VMG DSE) |
NYERGES Péter Attila (4) (HSE) |
VALACZKAY Gábor (2) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Újpest-MT II. | O | V, 28 - 101 | 0 - 16 |
IPACS Donát (16) (Újpest-MT II.) |
MAJOR Péter (4) (Újpest-MT II.) |
RENKECZ Máté Gergő (2) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hartai Tamás, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | KKS | I | V, 80 - 50 | 0 - 17 |
FEKETE József (28) (KKS) |
CSERNECZKY Zsolt (2) (KKS) |
FEKETE József (6) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BKG Príma Akadémia | O | V, 72 - 84 | 0 - 18 |
WALK Patrik Nicholas (27) (HSE) |
TAGA György (5) (BKG Príma Akadémia) |
IGNÁCZ Dávid (5) (BKG Príma Akadémia) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MAFC Martos | I | V, 87 - 61 | 0 - 19 |
WALK Patrik Nicholas (23) (HSE) |
SOLTI Dániel (4) (MAFC Martos) |
WALK Patrik Nicholas (4) (HSE) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 107 - 46 | 0 - 20 |
SZABÓ Márton Balázs (33) (BKG-Veresegyház) |
SZABÓ Márton Balázs (5) (BKG-Veresegyház) |
SZABÓ Márton Balázs (4) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 61 - 106 | 0 - 21 |
VARGA Balázs László (43) (Kiss Lenke KA) |
VARGA Balázs László (7) (Kiss Lenke KA) |
HOLP Nándor Máté (6) (HSE) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | TFSE | O | V, 50 - 92 | 0 - 22 |
LAMAN Richárd (32) (TFSE) |
LAMAN Richárd (5) (TFSE) |
LAMAN Richárd (5) (TFSE) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | SZPA-HSE | I | V, 102 - 55 | 0 - 23 |
OLÁH Krisztián (21) (SZPA-HSE) |
SIKLÓS Bence (3) (HSE) |
HOLP Nándor Máté (5) (HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Közgáz SC és DSK/B | O | V, 54 - 77 | 0 - 24 |
MATSKÁSI István (19) (Közgáz SC és DSK/B) |
VÁGVÖLGYI Ádám (3) (Közgáz SC és DSK/B) |
MATSKÁSI István (2) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PILIS BASKET | O | V, 57 - 71 | 0 - 25 |
VÁRSZEGI Zoltán (19) (PILIS BASKET) |
BALÁZS Előd (1) (PILIS BASKET) |
VÁRSZEGI Zoltán (4) (PILIS BASKET) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | ELTE Fortis | O | V, 49 - 93 | 0 - 26 |
RÉTI Géza (17) (ELTE Fortis) |
SZABÓ Balázs (4) (ELTE Fortis) |
SIKLÓS Bence (2) (HSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál Norbert, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | BUDAFOK | I | V, 150 - 57 | 0 - 27 |
SIKLÓS Olivér Balázs (27) (BUDAFOK) |
FEKETE Csaba (6) (BUDAFOK) |
FAZEKAS István Mihály (3) (HSE) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 64 - 67 | 0 - 28 |
WALK Patrik Nicholas (27) (HSE) |
WALK Patrik Nicholas (3) (HSE) |
PETRUCSIK Bence (11) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Molnár Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BRAVOS | O | GY, 60 - 52 | 1 - 28 |
PÓLIK György Csongor (27) (BRAVOS) |
PÓLIK György Csongor (1) (BRAVOS) |
PÓLIK György Csongor (8) (BRAVOS) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Gia Form-VMG DSE | I | V, 77 - 53 | 1 - 29 |
WALK Patrik Nicholas (22) (HSE) |
SÁRKÁNY Tamás Zoltán (2) (HSE) |
MIHÁCZI Ádám (3) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gombos Márk Bálint |