Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | HSE | O | GY, 92 - 32 | 1 - 0 |
KRKLJES Vukasin (27) (Újpest-MT II.) |
KRKLJES Vukasin (2) (Újpest-MT II.) |
KRKLJES Vukasin (5) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Belák Zoltán, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TFSE | I | V, 83 - 67 | 1 - 1 |
LAMAN Richárd (21) (TFSE) |
LAMAN Richárd (6) (TFSE) |
FÉLIX Ákos (7) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | ELTE Fortis | O | V, 58 - 85 | 1 - 2 |
TIMÁR Gergely (24) (ELTE Fortis) |
TIMÁR Gergely (4) (ELTE Fortis) |
TIMÁR Gergely (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SZPA-HSE | I | GY, 65 - 79 | 2 - 2 |
KÉKESI Kristóf (26) (Újpest-MT II.) |
OLÁH Krisztián (3) (SZPA-HSE) |
MOLNÁR László (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Közgáz SC és DSK/B | O | GY, 89 - 76 | 3 - 2 |
DUDÁS László (30) (Közgáz SC és DSK/B) |
DUDÁS László (5) (Közgáz SC és DSK/B) |
ALFARAG Osama Faraj Hashem (4) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BRAVOS | I | GY, 56 - 104 | 4 - 2 | - | - | |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BUDAFOK | I | V, 104 - 48 | 4 - 3 |
BURJÁN Imre (19) (BUDAFOK) |
FEKETE Csaba (4) (BUDAFOK) |
SWANSON Kevin Wade (4) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 91 - 72 | 5 - 3 |
BODNÁR Csaba (18) (Újpest-MT II.) |
MAJOR Péter (3) (Újpest-MT II.) |
DR. KONCZ Péter (5) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Gia Form-VMG DSE | I | GY, 75 - 83 | 6 - 3 |
KÉKESI Kristóf (27) (Újpest-MT II.) |
VALACZKAY Gábor (5) (Gia Form-VMG DSE) |
KÉKESI Kristóf (7) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | KKS | O | GY, 102 - 72 | 7 - 3 |
KRKLJES Vukasin (27) (Újpest-MT II.) |
HORVÁTH Attila Viktor (5) (Újpest-MT II.) |
HORVÁTH Zsolt (3) (KKS) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BKG Príma Akadémia | O | GY, 85 - 59 | 8 - 3 |
SZÖLLŐSI Mátyás János (19) (BKG Príma Akadémia) |
TAGA György (4) (BKG Príma Akadémia) |
SZÖLLŐSI Mátyás János (4) (BKG Príma Akadémia) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MAFC Martos | O | GY, 86 - 75 | 9 - 3 |
GRKOVIC Marko (24) (Újpest-MT II.) |
GRKOVIC Marko (4) (Újpest-MT II.) |
NAGY Gergely Máté (3) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kiss Lenke KA | O | GY, 79 - 60 | 10 - 3 |
KRKLJES Vukasin (20) (Újpest-MT II.) |
KRKLJES Vukasin (4) (Újpest-MT II.) |
BECZÁSSY Máté (3) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PILIS BASKET | I | GY, 61 - 75 | 11 - 3 |
KÉKESI Kristóf (23) (Újpest-MT II.) |
JAKKEL Mihály Péter (3) (PILIS BASKET) |
KÉKESI Kristóf (5) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BKG-Veresegyház | O | V, 78 - 80 | 11 - 4 |
NAGY Gergely Máté (24) (Újpest-MT II.) |
NAGY Gergely Máté (4) (Újpest-MT II.) |
KÉKESI Kristóf (6) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | HSE | I | GY, 28 - 101 | 12 - 4 |
IPACS Donát (16) (Újpest-MT II.) |
MAJOR Péter (4) (Újpest-MT II.) |
RENKECZ Máté Gergő (2) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hartai Tamás, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | TFSE | O | GY, 73 - 61 | 13 - 4 |
NAGY Gergely Máté (22) (Újpest-MT II.) |
NAGY Gergely Máté (5) (Újpest-MT II.) |
FÉLIX Ákos (5) (TFSE) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | ELTE Fortis | I | GY, 60 - 82 | 14 - 4 |
KRKLJES Vukasin (31) (Újpest-MT II.) |
KRKLJES Vukasin (4) (Újpest-MT II.) |
TIMÁR Gergely (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | BUDAFOK | O | V, 51 - 89 | 14 - 5 |
PIUKOVICS Bálint Branko (23) (BUDAFOK) |
PIUKOVICS Bálint Branko (4) (BUDAFOK) |
PIUKOVICS Bálint Branko (5) (BUDAFOK) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | GY, 82 - 85 | 15 - 5 |
VÁGVÖLGYI Ádám (25) (Közgáz SC és DSK/B) |
VÁGVÖLGYI Ádám (4) (Közgáz SC és DSK/B) |
FÖLDES Dániel Gábor (5) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Válé Flórián, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 44 - 84 | 16 - 5 |
MAJOR Péter (27) (Újpest-MT II.) |
MAJOR Péter (9) (Újpest-MT II.) |
KRKLJES Vukasin (4) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Gia Form-VMG DSE | O | GY, 81 - 52 | 17 - 5 |
KÉKESI Kristóf (24) (Újpest-MT II.) |
MAJOR Péter (5) (Újpest-MT II.) |
MIHÁCZI Ádám (5) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | SZPA-HSE | O | GY, 87 - 51 | 18 - 5 |
NAGY Gergely Máté (23) (Újpest-MT II.) |
NAGY Gergely Máté (3) (Újpest-MT II.) |
NAGY Gergely Máté (4) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Kiss Lenke KA | I | GY, 63 - 78 | 19 - 5 |
KRKLJES Vukasin (25) (Újpest-MT II.) |
FÜLÖP Áron (2) (Újpest-MT II.) |
BECZÁSSY Máté (7) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BRAVOS | O | GY, 103 - 73 | 20 - 5 |
NAGY Gergely Máté (25) (Újpest-MT II.) |
HORVÁTH Attila Viktor (3) (Újpest-MT II.) |
BÁNSÁGI Attila (4) (BRAVOS) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | KKS | I | GY, 60 - 82 | 21 - 5 |
FÜLÖP Áron (21) (Újpest-MT II.) |
CSERNECZKY Zsolt (5) (KKS) |
KRKLJES Vukasin (9) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | BKG Príma Akadémia | I | GY, 62 - 83 | 22 - 5 |
KÉKESI Kristóf (27) (Újpest-MT II.) |
TAGA György (3) (BKG Príma Akadémia) |
KÉKESI Kristóf (10) (Újpest-MT II.) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | MAFC Martos | I | V, 76 - 54 | 22 - 6 |
BARTUS Gergely (17) (MAFC Martos) |
BARTUS Gergely (5) (MAFC Martos) |
ZEVE Szabolcs (4) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | PILIS BASKET | O | GY, 94 - 53 | 23 - 6 | - | - | |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 74 - 69 | 23 - 7 | - | - | |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Bagi Bálint |