Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Mezőberényi KK | I | GY, 55 - 103 | 1 - 0 |
TÓTH Viktor Zsolt (27) (Sunshine-NYIKSE) |
ZSIROS Gábor (3) (Mezőberényi KK) |
ASZTALOS István (4) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | GY, 61 - 91 | 2 - 0 |
ZAJÁCZ Krisztián (25) (Sunshine-NYIKSE) |
ZAJÁCZ Krisztián (5) (Sunshine-NYIKSE) |
FÖLDESI Norbert Gyula (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Tiszakécske VSE | O | GY, 98 - 38 | 3 - 0 |
TÓTH Viktor Zsolt (16) (Sunshine-NYIKSE) |
BLAHUT Bence (4) (Tiszakécske VSE) |
TÓTH Viktor Zsolt (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Eszterházy SC | I | GY, 59 - 85 | 4 - 0 |
MÁTÉ Balázs (30) (Eszterházy SC) |
KLEPEJ Roland (2) (Eszterházy SC) |
FÖLDESI Norbert Gyula (7) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Gyulai Color KE | O | GY, 106 - 60 | 5 - 0 |
FÖLDESI Norbert Gyula (28) (Sunshine-NYIKSE) |
FÓRIÁN Bence (3) (Gyulai Color) |
FÖLDESI Norbert Gyula (3) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Cívis KK U23 | I | GY, 71 - 88 | 6 - 0 |
ASZTALOS István (22) (Sunshine-NYIKSE) |
KANYÁRI Dániel Máté (3) (Cívis KK U23) |
GALAMBOS Árpád (7) (Cívis KK U23) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki Olajbányász II. | I | GY, 64 - 72 | 7 - 0 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiskunfélegyházi KC | O | GY, 81 - 67 | 8 - 0 |
FÖLDESI Norbert Gyula (18) (Sunshine-NYIKSE) |
GÁL Martin (3) (Kiskunfélegyházi KC) |
TÓTH Viktor Zsolt (8) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Békéscsabai KK/B | O | GY, 116 - 49 | 9 - 0 |
VIDA Zoltán (21) (Sunshine-NYIKSE) |
VIDA Zoltán (5) (Sunshine-NYIKSE) |
CSIRPÁK Patrik Tibor (4) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 89 - 82 | 9 - 1 |
VÁGVÖLGYI Ákos (19) (Békéscsaba) |
SZARVAS Péter Roland (3) (Békéscsaba) |
ASZTALOS István (9) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Mezőberényi KK | O | GY, 76 - 50 | 10 - 1 |
FÖLDESI Norbert Gyula (19) (Sunshine-NYIKSE) |
FÖLDESI Norbert Gyula (5) (Sunshine-NYIKSE) |
ZSIROS Gábor (3) (Mezőberényi KK) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | O | GY, 86 - 50 | 11 - 1 |
MAROSI Ottó (20) (PRIMA SE II.) |
TÓTH Viktor Zsolt (2) (Sunshine-NYIKSE) |
MAROSI Ottó (2) (PRIMA SE II.) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Cívis KK U23 | O | GY, 88 - 59 | 12 - 1 |
FÖLDESI Norbert Gyula (27) (Sunshine-NYIKSE) |
FÖLDESI Norbert Gyula (3) (Sunshine-NYIKSE) |
FÖLDESI Norbert Gyula (10) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Tiszakécske VSE | I | GY, 41 - 85 | 13 - 1 |
ASZTALOS István (23) (Sunshine-NYIKSE) |
FÖLDESI Norbert Gyula (2) (Sunshine-NYIKSE) |
ZAJÁCZ Krisztián (6) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC II. | I | GY, 67 - 94 | 14 - 1 |
SAVIC Brane (21) (Sunshine-NYIKSE) |
EGRI Viktor Iván (3) (DEAC II.) |
SAVIC Brane (7) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Eszterházy SC | O | GY, 75 - 64 | 15 - 1 |
MÁTÉ Balázs (23) (Eszterházy SC) |
POMÁZI Patrik (4) (Eszterházy SC) |
MÁTÉ Balázs (3) (Eszterházy SC) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Gyulai Color KE | I | GY, 61 - 104 | 16 - 1 | - | - | |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Szolnoki Olajbányász II. | O | GY, 92 - 42 | 17 - 1 |
TÓTH Viktor Zsolt (21) (Sunshine-NYIKSE) |
VIDA Zoltán (5) (Sunshine-NYIKSE) |
TÓTH Viktor Zsolt (7) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Kiskunfélegyházi KC | I | GY, 58 - 104 | 18 - 1 |
ZAJÁCZ Krisztián (24) (Sunshine-NYIKSE) |
VIDA Zoltán (5) (Sunshine-NYIKSE) |
SKORCOV Gergő (4) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Békéscsabai KK/B | I | GY, 66 - 98 | 19 - 1 |
ASZTALOS István (30) (Sunshine-NYIKSE) |
OLÁH Dominik (3) (Békéscsabai KK/B) |
ASZTALOS István (7) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Békéscsabai KK | O | GY, 86 - 46 | 20 - 1 |
GÁSPÁR Balázs (21) (Sunshine-NYIKSE) |
FARKAS Gergő (2) (Békéscsaba) |
TÓTH Viktor Zsolt (11) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Domán István, Marton Péter, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | DEAC II. | O | GY, 78 - 51 | 21 - 1 |
TÓTH Viktor Zsolt (17) (Sunshine-NYIKSE) |
TÓTH Viktor Zsolt (3) (Sunshine-NYIKSE) |
KOVÁCS Gábor Gergely (4) (DEAC II.) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |