Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Gyulai Color KE | O | GY, 99 - 68 | 1 - 0 |
GALAMBOS Árpád (29) (Cívis KK U23) |
SZEKERES Ferenc Ákos (2) (Cívis KK U23) |
HÁZI Márk Bálint (5) (Gyulai Color) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Eszterházy SC | I | GY, 65 - 72 | 2 - 0 |
KLEPEJ Roland (27) (Eszterházy SC) |
KLEPEJ Roland (9) (Eszterházy SC) |
PAPP Bendegúz Szilárd (5) (Eszterházy SC) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC II. | I | V, 89 - 72 | 2 - 1 |
KOVÁCS Gábor Gergely (14) (DEAC II.) |
PÉK Dávid (3) (DEAC II.) |
VIRÁGH Péter (2) (Cívis KK U23) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Békéscsabai KK | O | V, 50 - 75 | 2 - 2 |
KOVÁCS József (15) (Békéscsaba) |
KOVÁCS József (4) (Békéscsaba) |
NÉMETH Bálint (2) (Cívis KK U23) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Békéscsabai KK/B | I | GY, 76 - 118 | 3 - 2 |
SZEKERES Ferenc Ákos (22) (Cívis KK U23) |
KANYÁRI Dániel Máté (3) (Cívis KK U23) |
CSOMOR Péter (7) (Cívis KK U23) |
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Sunshine-NYIKSE | O | V, 71 - 88 | 3 - 3 |
ASZTALOS István (22) (Sunshine-NYIKSE) |
KANYÁRI Dániel Máté (3) (Cívis KK U23) |
GALAMBOS Árpád (7) (Cívis KK U23) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kiskunfélegyházi KC | O | GY, 93 - 69 | 4 - 3 |
CSOMOR Péter (39) (Cívis KK U23) |
CSOMOR Péter (5) (Cívis KK U23) |
CSOMOR Péter (8) (Cívis KK U23) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | O | GY, 101 - 62 | 5 - 3 |
MAROSI Ottó (28) (PRIMA SE II.) |
CSOMOR Péter (5) (Cívis KK U23) |
MÁSZLÉ Márk (4) (PRIMA SE II.) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Mezőberényi KK | I | GY, 59 - 88 | 6 - 3 |
CSOMOR Péter (43) (Cívis KK U23) |
CSOMOR Péter (6) (Cívis KK U23) |
CSOMOR Péter (7) (Cívis KK U23) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki Olajbányász II. | I | V, 78 - 71 | 6 - 4 |
CSOMOR Péter (28) (Cívis KK U23) |
BARCSIK Balázs (5) (Szolnoki Olajbányász II.) |
CSOMOR Péter (7) (Cívis KK U23) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Sunshine-NYIKSE | I | V, 88 - 59 | 6 - 5 |
FÖLDESI Norbert Gyula (27) (Sunshine-NYIKSE) |
FÖLDESI Norbert Gyula (3) (Sunshine-NYIKSE) |
FÖLDESI Norbert Gyula (10) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Tiszakécske VSE | I | GY, 59 - 102 | 7 - 5 |
CSOMOR Péter (32) (Cívis KK U23) |
CSOMOR Péter (5) (Cívis KK U23) |
FEHÉR Ádám Sándor (5) (Tiszakécske VSE) |
Aréna: Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC II. | O | V, 82 - 93 | 7 - 6 | - | - | |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 93 - 71 | 7 - 7 |
MILOSEVIC Igor (23) (Békéscsaba) |
CZIFRÁK Csaba (4) (Békéscsaba) |
SCHWARCZENBERGER Gábor Márk (4) (Cívis KK U23) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Eszterházy SC | O | V, 68 - 88 | 7 - 8 | - | - | |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Békéscsabai KK/B | O | GY, 109 - 70 | 8 - 8 | - | - | |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | GY, 59 - 75 | 9 - 8 | - | - | |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Mezőberényi KK | O | GY, 96 - 57 | 10 - 8 | - | - | |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Gyulai Color KE | I | GY, 78 - 109 | 11 - 8 |
CSOMOR Péter (32) (Cívis KK U23) |
SZILÁGYI Balázs (5) (Gyulai Color) |
GALAMBOS Árpád (7) (Cívis KK U23) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Szolnoki Olajbányász II. | O | V, 73 - 76 | 11 - 9 |
CSOMOR Péter (32) (Cívis KK U23) |
CSOMOR Péter (6) (Cívis KK U23) |
ABRAHAM Arabo (8) (Szolnoki Olajbányász II.) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Kiskunfélegyházi KC | I | V, 96 - 93 | 11 - 10 |
CSOMOR Péter (39) (Cívis KK U23) |
VUJADINOVIC Vladimir (4) (Kiskunfélegyházi KC) |
TÁPAI Péter (7) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Tiszakécske VSE | O | GY, 120 - 63 | 12 - 10 | - | - | |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |