Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | V, 51 - 114 | 0 - 1 |
PLEESZ Ádám (20) (Vasas Akadémia U20) |
PARCSAMI Kornél (7) (Conoil Pápa KC U20) |
SZILÁGYI Ábel Mihály (4) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Beszterce KK U20 | I | V, 63 - 35 | 0 - 2 |
MONYE Jonatán (16) (Beszterce KK U20) |
BORSOS Samy (9) (Conoil Pápa KC U20) |
GULYÁS Botond (5) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Belák Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | TF-BP U20 | O | V, 61 - 124 | 0 - 3 |
EGERVÁRI Márton (25) (TF-BP U20) |
TAMÁSI Péter András (11) (TF-BP U20) |
BÉRES Benedek (4) (TF-BP U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Jászberényi KSE U20 | O | V, 59 - 80 | 0 - 4 |
KOVÁCS Ákos (26) (Jászberényi KSE U20) |
RATIANI Nika (16) (Jászberényi KSE U20) |
SZABÓ Gergő (5) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nagykőrösi Sólymok U20 | O | V, 58 - 66 | 0 - 5 |
KOCSIS Attila (20) (Nagykőrös U20) |
NÉMETH Gábor (16) (Conoil Pápa KC U20) |
KAKULYA Sándor (4) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC U20 | I | V, 103 - 36 | 0 - 6 |
MATEJOVICS Máté (19) (MAFC U20) |
BIBER Áron Benedek (11) (MAFC U20) |
BIBER Áron Benedek (8) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | O | V, 69 - 70 | 0 - 7 |
ZSIHLA Zsombor (27) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
GYAPJAS Levente (11) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
ERDEI Márk (5) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | GY, 61 - 66 | 1 - 7 |
ERDEI Márk (23) (Conoil Pápa KC U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (11) (Bajai Bácska FKE U20) |
ERDEI Márk (4) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKA Pécs U20 | O | V, 58 - 130 | 1 - 8 |
ERDEI Márk (29) (Conoil Pápa KC U20) |
KÁRMÁN Domonkos (7) (NKA Pécs U20) |
EGÉDI Balázs (4) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 42 - 122 | 1 - 9 |
KÖCSE Bálint (23) (Budapesti Honvéd SE U20) |
TARJÁN Izsák Simon (10) (Budapesti Honvéd SE U20) |
TARJÁN Izsák Simon (5) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | O | GY, 94 - 85 | 2 - 9 |
ERDEI Márk (33) (Conoil Pápa KC U20) |
OSZTOICS Milán (9) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
ERDEI Márk (8) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 130 - 39 | 2 - 10 |
KÓDOR Tamás Olivér (23) (Vasas Akadémia U20) |
KÓDOR Tamás Olivér (8) (Vasas Akadémia U20) |
GÁSZNER Flórián (8) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Beszterce KK U20 | O | GY, 74 - 59 | 3 - 10 |
LINTNER Kristóf Barnabás (30) (Conoil Pápa KC U20) |
LINTNER Kristóf Barnabás (8) (Conoil Pápa KC U20) |
NÉMETH Gábor (4) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | TF-BP U20 | I | V, 102 - 70 | 3 - 11 |
SZABÓ Gergő (22) (Conoil Pápa KC U20) |
KOVÁCS Balázs (12) (Conoil Pápa KC U20) |
SIMON Balázs (6) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Nagykőrösi Sólymok U20 | I | V, 80 - 44 | 3 - 12 |
KOCSIS Attila (19) (Nagykőrös U20) |
KOCSIS Attila (16) (Nagykőrös U20) |
KOCSIS Attila (8) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Szűcs Tamás, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | V, 80 - 34 | 3 - 13 |
ERDEI Márk (12) (Conoil Pápa KC U20) |
KONTA Zalán Máté (15) (Óbudai Kaszások U20) |
DOBOSSY Pál Márton (5) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MAFC U20 | O | V, 67 - 99 | 3 - 14 |
BŐSZE Bálint (27) (MAFC U20) |
KOVÁCS Balázs (13) (Conoil Pápa KC U20) |
ERDEI Márk (9) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Jászberényi KSE U20 | I | V, 109 - 63 | 3 - 15 |
ERDEI Márk (25) (Conoil Pápa KC U20) |
RATIANI Nika (13) (Jászberényi KSE U20) |
TÓTH Tibor (5) (Jászberényi KSE U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | I | V, 79 - 62 | 3 - 16 |
LUKÁCS Péter (25) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
LUKÁCS Péter (19) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
ERDEI Márk (8) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | V, 64 - 76 | 3 - 17 |
SZABÓ Gergő (29) (Conoil Pápa KC U20) |
SZŰCS Marcell (12) (Bajai Bácska FKE U20) |
SZŰCS Marcell (7) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | NKA Pécs U20 | I | V, 94 - 42 | 3 - 18 |
KAZY Balázs (20) (NKA Pécs U20) |
KOVÁCS Balázs (14) (Conoil Pápa KC U20) |
MOLNÁR Mátyás (5) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 53 - 78 | 3 - 19 |
FORRÓ Gergely (19) (Óbudai Kaszások U20) |
FORRÓ Gergely (14) (Óbudai Kaszások U20) |
LINTNER Kristóf Barnabás (5) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 109 - 29 | 3 - 20 |
KISS Benedek Péter (21) (Budapesti Honvéd SE U20) |
GAZDAG Áron Bendegúz (12) (Budapesti Honvéd SE U20) |
GYURICSEK Ádám (4) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | I | V, 76 - 63 | 3 - 21 |
KISS Levente (18) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
KALINCSÁK Péter Kolos (12) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
KALINCSÁK Péter Kolos (6) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Kiss István |