Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Jászberényi KSE U20 | I | V, 107 - 53 | 0 - 1 |
RATIANI Nika (22) (Jászberényi KSE U20) |
RATIANI Nika (15) (Jászberényi KSE U20) |
KOVÁCS Ákos (7) (Jászberényi KSE U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nagykőrösi Sólymok U20 | O | V, 74 - 95 | 0 - 2 |
KOCSIS Attila (27) (Nagykőrös U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (14) (Bajai Bácska FKE U20) |
VIRÁG Előd (4) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC U20 | O | V, 47 - 117 | 0 - 3 |
BIBER Áron Benedek (23) (MAFC U20) |
BIBER Áron Benedek (13) (MAFC U20) |
LŐRINCZE Dominik (7) (MAFC U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | I | V, 94 - 82 | 0 - 4 |
VIRÁG Előd (26) (Bajai Bácska FKE U20) |
GYAPJAS Levente (15) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
ZSIHLA Zsombor (12) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 9 - 112 | 0 - 5 |
HAJDU Péter Márton (19) (Budapesti Honvéd SE U20) |
KARAKÓ Bálint András (8) (Budapesti Honvéd SE U20) |
PAFFÉRI Péter (7) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Fekete Csaba, Burján Bianka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Pécs U20 | O | V, 23 - 130 | 0 - 6 |
KAZY Balázs (23) (NKA Pécs U20) |
BÁLINT Bence Zoltán (10) (NKA Pécs U20) |
KAZY Balázs (8) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Komáromi Péter, Burján Bianka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | V, 121 - 67 | 0 - 7 |
HEGEDŰS Milán (32) (Óbudai Kaszások U20) |
KOROMPAY Dénes (12) (Óbudai Kaszások U20) |
HEGEDŰS Milán (8) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Conoil Pápa KC U20 | O | V, 61 - 66 | 0 - 8 |
ERDEI Márk (23) (Conoil Pápa KC U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (11) (Bajai Bácska FKE U20) |
ERDEI Márk (4) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | I | V, 109 - 66 | 0 - 9 |
VIRÁG Előd (30) (Bajai Bácska FKE U20) |
OSZTOICS Milán (19) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
KISS Levente (5) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | V, 47 - 95 | 0 - 10 |
VIRÁG Előd (19) (Bajai Bácska FKE U20) |
PLEESZ Ádám (12) (Vasas Akadémia U20) |
CSEH Botond (4) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Beszterce KK U20 | I | V, 82 - 81 | 0 - 11 |
MONYE Jonatán (28) (Beszterce KK U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (24) (Bajai Bácska FKE U20) |
NAGY Boldizsár (7) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | TF-BP U20 | I | V, 122 - 68 | 0 - 12 |
TAMÁSI Péter András (28) (TF-BP U20) |
TAMÁSI Péter András (12) (TF-BP U20) |
EGERVÁRI Márton (6) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Jászberényi KSE U20 | O | V, 63 - 84 | 0 - 13 |
SZŰCS Marcell (22) (Bajai Bácska FKE U20) |
RATIANI Nika (12) (Jászberényi KSE U20) |
SZŰCS Marcell (3) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Nagykőrösi Sólymok U20 | I | V, 106 - 48 | 0 - 14 |
KOCSIS Attila (28) (Nagykőrös U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (19) (Bajai Bácska FKE U20) |
MÉHESI Ákos (4) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MAFC U20 | I | V, 113 - 71 | 0 - 15 |
SZATMÁRI Szabolcs (26) (Bajai Bácska FKE U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (12) (Bajai Bácska FKE U20) |
SZÁSZ Kevin (5) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | O | V, 66 - 70 | 0 - 16 |
PETROVICS Balázs (20) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
LUKÁCS Péter (12) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
MOLNÁR Csongor (4) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Permenter Zalan |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 110 - 25 | 0 - 17 |
COHILL Eric Edward (23) (Budapesti Honvéd SE U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (10) (Bajai Bácska FKE U20) |
BALOGH László (7) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | NKA Pécs U20 | I | V, 143 - 69 | 0 - 18 |
KÁRMÁN Domonkos (33) (NKA Pécs U20) |
KÁRMÁN Domonkos (10) (NKA Pécs U20) |
MOLNÁR Mátyás (17) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 69 - 74 | 0 - 19 |
VIRÁG Előd (30) (Bajai Bácska FKE U20) |
FORRÓ Gergely (15) (Óbudai Kaszások U20) |
SZŰCS Ábel Gergely (3) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Conoil Pápa KC U20 | I | GY, 64 - 76 | 1 - 19 |
SZABÓ Gergő (29) (Conoil Pápa KC U20) |
SZŰCS Marcell (12) (Bajai Bácska FKE U20) |
SZŰCS Marcell (7) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | O | V, 64 - 69 | 1 - 20 |
VÉGH Mátyás (19) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
OSZTOICS Milán (18) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
VIRÁG Előd (5) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 122 - 45 | 1 - 21 |
KÓDOR Tamás Olivér (32) (Vasas Akadémia U20) |
VÁRSZEGI Ádám (10) (Vasas Akadémia U20) |
HORVÁTH Botond (16) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Beszterce KK U20 | O | V, 47 - 65 | 1 - 22 |
SZŰCS Marcell (17) (Bajai Bácska FKE U20) |
KUTTOR Gergő (14) (Beszterce KK U20) |
MONYE Martin (2) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | TF-BP U20 | O | V, 76 - 113 | 1 - 23 |
KISS Ágoston (28) (TF-BP U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (13) (Bajai Bácska FKE U20) |
TAMÁSI Péter András (5) (TF-BP U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Nagy Viktor |