Műsor - 2021. szeptember 25. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló NKA Pécs U20NKA Pécs U20 I V, 132 - 66 0 - 1 KAZY Balázs (23)
(NKA Pécs U20)
ÁRVA-FILE Balázs (12)
(NKA Pécs U20)
PIFKÓ Bálint (5)
(NKA Pécs U20)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2021. október 2. 14:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Óbudai Kaszások U20Óbudai Kaszások U20 I V, 88 - 78 0 - 2 ORBÁN Patrik (30)
(Óbudai Kaszások U20)
TÓTH Kornél (18)
(TF-BP U20)
MAGDA Dávid Csaba (6)
(TF-BP U20)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Káré Gergő, Matics Sándor
Műsor - 2021. október 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Conoil Pápa KC U20Conoil Pápa KC U20 I GY, 61 - 124 1 - 2 EGERVÁRI Márton (25)
(TF-BP U20)
TAMÁSI Péter András (11)
(TF-BP U20)
BÉRES Benedek (4)
(TF-BP U20)
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
Műsor - 2021. október 16. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Veszprém Kosárlabda KFT. U20Veszprém Kosárlabda KFT. U20 O GY, 103 - 87 2 - 2 TÓTH Kornél (43)
(TF-BP U20)
GAÁL Bence (16)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
TAMÁSI Péter András (5)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté
Műsor - 2021. október 21. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 I V, 89 - 60 2 - 3 HORVÁTH Botond (28)
(Vasas Akadémia U20)
TAMÁSI Péter András (14)
(TF-BP U20)
LAKATOS Máté (4)
(Vasas Akadémia U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bátovszky Zsolt
Műsor - 2021. október 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Beszterce KK U20Beszterce KK U20 O GY, 123 - 47 3 - 3 TAMÁSI Péter András (27)
(TF-BP U20)
TAMÁSI Péter András (12)
(TF-BP U20)
GÉMES Andor Benedek (10)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis
Műsor - 2021. november 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Budapesti Honvéd SE U20Budapesti Honvéd SE U20 I V, 137 - 57 3 - 4 RÉDEI Péter (27)
(Budapesti Honvéd SE U20)
TÓTH Kornél (12)
(TF-BP U20)
GÉMES Andor Benedek (7)
(TF-BP U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
Műsor - 2021. november 14. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Jászberényi KSE U20Jászberényi KSE U20 I GY, 84 - 86 4 - 4 TÓTH Kornél (27)
(TF-BP U20)
RATIANI Nika (17)
(Jászberényi KSE U20)
NAGY Simon (9)
(Jászberényi KSE U20)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba
Műsor - 2021. november 20. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Nagykőrösi Sólymok U20Nagykőrösi Sólymok U20 I GY, 78 - 96 5 - 4 TÓTH Kornél (27)
(TF-BP U20)
TÓTH Kornél (15)
(TF-BP U20)
GÉMES Andor Benedek (5)
(TF-BP U20)
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István
Műsor - 2021. december 4. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló MAFC U20MAFC U20 O V, 78 - 89 5 - 5 BŐSZE Bálint (26)
(MAFC U20)
TÓTH Kornél (18)
(TF-BP U20)
LŐRINCZE Dominik (9)
(MAFC U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Káré Gergő, Matics Sándor
Műsor - 2021. december 12. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PRIMA-BDSEbasket U20PRIMA-BDSEbasket U20 I V, 91 - 64 5 - 6 MOLNÁR Csongor (21)
(PRIMA-BDSEbasket U20)
GYAPJAS Levente (13)
(PRIMA-BDSEbasket U20)
VASALI Mátyás (6)
(TF-BP U20)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Czupi Márton, Varga Dániel Géza
Műsor - 2021. december 18. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Bajai Bácska FKE U20Bajai Bácska FKE U20 O GY, 122 - 68 6 - 6 TAMÁSI Péter András (28)
(TF-BP U20)
TAMÁSI Péter András (12)
(TF-BP U20)
EGERVÁRI Márton (6)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
Műsor - 2022. január 6. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló NKA Pécs U20NKA Pécs U20 O V, 58 - 104 6 - 7 KAZY Balázs (20)
(NKA Pécs U20)
HERGER Salamon (10)
(NKA Pécs U20)
MAGDA Dávid Csaba (6)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Szőts Dávid István
Műsor - 2022. január 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Óbudai Kaszások U20Óbudai Kaszások U20 O GY, 84 - 78 7 - 7 TÓTH Kornél (28)
(TF-BP U20)
TÓTH Kornél (18)
(TF-BP U20)
BÉRES Benedek (5)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán
Műsor - 2022. január 15. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Conoil Pápa KC U20Conoil Pápa KC U20 O GY, 102 - 70 8 - 7 SZABÓ Gergő (22)
(Conoil Pápa KC U20)
KOVÁCS Balázs (12)
(Conoil Pápa KC U20)
SIMON Balázs (6)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő
Műsor - 2022. január 23. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Veszprém Kosárlabda KFT. U20Veszprém Kosárlabda KFT. U20 I GY, 77 - 97 9 - 7 OSZTOICS Milán (32)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
VÉGH Mátyás (9)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
SIMON Balázs (9)
(TF-BP U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2022. január 29. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 O V, 71 - 84 9 - 8 BÉRES Benedek (15)
(TF-BP U20)
MAJOR Bulcsú (8)
(Vasas Akadémia U20)
LAKATOS Máté (8)
(Vasas Akadémia U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila
Műsor - 2022. február 5. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Beszterce KK U20Beszterce KK U20 I GY, 73 - 136 10 - 8 MONYE Jonatán (27)
(Beszterce KK U20)
TÓTH Kornél (11)
(TF-BP U20)
MAGDA Dávid Csaba (8)
(TF-BP U20)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dudoma Tamás
Műsor - 2022. február 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Budapesti Honvéd SE U20Budapesti Honvéd SE U20 O V, 66 - 98 10 - 9 COHILL Eric Edward (22)
(Budapesti Honvéd SE U20)
PAFFÉRI Péter (9)
(Budapesti Honvéd SE U20)
DÉKÁNY Imre (7)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence
Műsor - 2022. február 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Jászberényi KSE U20Jászberényi KSE U20 O GY, 83 - 69 11 - 9 KOVÁCS Vilmos (20)
(Jászberényi KSE U20)
SIMON Balázs (15)
(TF-BP U20)
VÁRBÍRÓ Gergő (7)
(Jászberényi KSE U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István
Műsor - 2022. február 26. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Nagykőrösi Sólymok U20Nagykőrösi Sólymok U20 O GY, 113 - 84 12 - 9 TAMÁSI Péter András (26)
(TF-BP U20)
TÓTH Kornél (13)
(TF-BP U20)
VASALI Mátyás (7)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Sancilio Alexis
Műsor - 2022. március 12. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló MAFC U20MAFC U20 I V, 83 - 69 12 - 10 BŐSZE Bálint (20)
(MAFC U20)
BŐSZE Bálint (9)
(MAFC U20)
SZÁSZ Kevin (4)
(MAFC U20)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila
Műsor - 2022. március 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló PRIMA-BDSEbasket U20PRIMA-BDSEbasket U20 O GY, 108 - 76 13 - 10 TAMÁSI Péter András (25)
(TF-BP U20)
GYAPJAS Levente (14)
(PRIMA-BDSEbasket U20)
VASALI Mátyás (7)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2022. március 27. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Bajai Bácska FKE U20Bajai Bácska FKE U20 I GY, 76 - 113 14 - 10 KISS Ágoston (28)
(TF-BP U20)
SZATMÁRI Szabolcs (13)
(Bajai Bácska FKE U20)
TAMÁSI Péter András (5)
(TF-BP U20)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Nagy Viktor

Megyei szövetségek