Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 107 - 50 | 0 - 1 |
CSOMÓS Kristóf (20) (Budapesti Honvéd SE U20) |
GAÁL Bence (14) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
PAFFÉRI Péter (11) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | V, 65 - 80 | 0 - 2 |
OSZTOICS Milán (18) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
GAÁL Bence (10) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
PLEESZ Ádám (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Beszterce KK U20 | O | GY, 104 - 90 | 1 - 2 |
BIRKÁS András (37) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
OSZTOICS Milán (13) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
GLATZ Gábor Soma (8) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp András, Kiss Tamás Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | TF-BP U20 | I | V, 103 - 87 | 1 - 3 |
TÓTH Kornél (43) (TF-BP U20) |
GAÁL Bence (16) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
TAMÁSI Péter András (5) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Jászberényi KSE U20 | O | V, 69 - 95 | 1 - 4 |
VÁRBÍRÓ Gergő (31) (Jászberényi KSE U20) |
GAÁL Bence (15) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
VÁRBÍRÓ Gergő (7) (Jászberényi KSE U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nagykőrösi Sólymok U20 | I | V, 107 - 81 | 1 - 5 |
GAÁL Bence (31) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
GAÁL Bence (11) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
KOCSIS Attila (8) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC U20 | O | V, 57 - 113 | 1 - 6 |
BŐSZE Bálint (36) (MAFC U20) |
OSZTOICS Milán (12) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
LŐRINCZE Dominik (8) (MAFC U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | I | GY, 65 - 68 | 2 - 6 |
VÉGH Mátyás (23) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
OSZTOICS Milán (16) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
KISS Levente (5) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | GY, 109 - 66 | 3 - 6 |
VIRÁG Előd (30) (Bajai Bácska FKE U20) |
OSZTOICS Milán (19) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
KISS Levente (5) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | NKA Pécs U20 | I | V, 133 - 77 | 3 - 7 |
KAZY Balázs (25) (NKA Pécs U20) |
KÁRMÁN Domonkos (13) (NKA Pécs U20) |
KAZY Balázs (5) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 62 - 96 | 3 - 8 |
BIRKÁS András (19) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
DÓCS Benedek András (11) (Óbudai Kaszások U20) |
VAS-TEPLÁN Miklós (6) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Conoil Pápa KC U20 | I | V, 94 - 85 | 3 - 9 |
ERDEI Márk (33) (Conoil Pápa KC U20) |
OSZTOICS Milán (9) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
ERDEI Márk (8) (Conoil Pápa KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 57 - 122 | 3 - 10 |
CSOMÓS Kristóf (24) (Budapesti Honvéd SE U20) |
OSZTOICS Milán (10) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
HAJDU Péter Márton (5) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 94 - 54 | 3 - 11 |
BARTHA Szilárd (18) (Vasas Akadémia U20) |
OSZTOICS Milán (11) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
PLEESZ Gergő (9) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Beszterce KK U20 | I | GY, 68 - 105 | 4 - 11 |
VÉGH Mátyás (27) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
OSZTOICS Milán (10) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
BIRKÁS András (10) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | TF-BP U20 | O | V, 77 - 97 | 4 - 12 |
OSZTOICS Milán (32) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
VÉGH Mátyás (9) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
SIMON Balázs (9) (TF-BP U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Nagykőrösi Sólymok U20 | O | V, 50 - 104 | 4 - 13 |
KOCSIS Attila (31) (Nagykőrös U20) |
KOCSIS Attila (11) (Nagykőrös U20) |
KOCSIS Attila (5) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | MAFC U20 | I | V, 110 - 71 | 4 - 14 |
BŐSZE Bálint (47) (MAFC U20) |
OSZTOICS Milán (12) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
PINTÉR Dávid (6) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | O | GY, 68 - 64 | 5 - 14 |
LUKÁCS Péter (21) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
OSZTOICS Milán (15) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
PETROVICS Balázs (5) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Jászberényi KSE U20 | I | V, 85 - 68 | 5 - 15 |
VÉGH Mátyás (33) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
VÉGH Mátyás (11) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
VÁRBÍRÓ Gergő (4) (Jászberényi KSE U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | GY, 64 - 69 | 6 - 15 |
VÉGH Mátyás (19) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
OSZTOICS Milán (18) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
VIRÁG Előd (5) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | NKA Pécs U20 | O | V, 70 - 114 | 6 - 16 |
NAGY-ZSUGYA Ádám (28) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
SZABÓ Gábor (13) (NKA Pécs U20) |
KASZAI Zalán (8) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | GY, 53 - 76 | 7 - 16 |
VAS-TEPLÁN Miklós (24) (Óbudai Kaszások U20) |
BIRKÁS András (14) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
BIRKÁS András (7) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Conoil Pápa KC U20 | O | GY, 76 - 63 | 8 - 16 |
KISS Levente (18) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
KALINCSÁK Péter Kolos (12) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
KALINCSÁK Péter Kolos (6) (Veszprém Kosárlabda KFT. U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Kiss István |