Műsor - 2021. szeptember 28. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Budapesti Honvéd SE U20Budapesti Honvéd SE U20 I V, 107 - 50 0 - 1 CSOMÓS Kristóf (20)
(Budapesti Honvéd SE U20)
GAÁL Bence (14)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
PAFFÉRI Péter (11)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Zádeczki Donát László
Műsor - 2021. október 2. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 O V, 65 - 80 0 - 2 OSZTOICS Milán (18)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
GAÁL Bence (10)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
PLEESZ Ádám (5)
(Vasas Akadémia U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
Műsor - 2021. október 8. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Beszterce KK U20Beszterce KK U20 O GY, 104 - 90 1 - 2 BIRKÁS András (37)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
OSZTOICS Milán (13)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
GLATZ Soma Gábor (8)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Fülöp András, Kiss Tamás Sándor
Műsor - 2021. október 16. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló TF-BP U20TF-BP U20 I V, 103 - 87 1 - 3 TÓTH Kornél (43)
(TF-BP U20)
GAÁL Bence (16)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
TAMÁSI Péter András (5)
(TF-BP U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté
Műsor - 2021. október 22. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Jászberényi KSE U20Jászberényi KSE U20 O V, 69 - 95 1 - 4 VÁRBÍRÓ Gergő (31)
(Jászberényi KSE U20)
GAÁL Bence (15)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
VÁRBÍRÓ Gergő (7)
(Jászberényi KSE U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kiss István
Műsor - 2021. október 30. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Nagykőrösi Sólymok U20Nagykőrösi Sólymok U20 I V, 107 - 81 1 - 5 GAÁL Bence (31)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
GAÁL Bence (11)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
KOCSIS Attila (8)
(Nagykőrös U20)
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István
Műsor - 2021. november 12. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló MAFC U20MAFC U20 O V, 57 - 113 1 - 6 BŐSZE Bálint (36)
(MAFC U20)
OSZTOICS Milán (12)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
LŐRINCZE Dominik (8)
(MAFC U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Műsor - 2021. november 21. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló PRIMA-BDSEbasket U20PRIMA-BDSEbasket U20 I GY, 65 - 68 2 - 6 VÉGH Mátyás (23)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
OSZTOICS Milán (16)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
KISS Levente (5)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta
Műsor - 2021. november 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Bajai Bácska FKE U20Bajai Bácska FKE U20 O GY, 109 - 66 3 - 6 VIRÁG Előd (30)
(Bajai Bácska FKE U20)
OSZTOICS Milán (19)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
KISS Levente (5)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián
Műsor - 2021. december 4. 19:25
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló NKA Pécs U20NKA Pécs U20 I V, 133 - 77 3 - 7 KAZY Balázs (25)
(NKA Pécs U20)
KÁRMÁN Domonkos (13)
(NKA Pécs U20)
KAZY Balázs (5)
(NKA Pécs U20)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Műsor - 2021. december 10. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Óbudai Kaszások U20Óbudai Kaszások U20 O V, 62 - 96 3 - 8 BIRKÁS András (19)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
DÓCS Benedek András (11)
(Óbudai Kaszások U20)
VAS-TEPLÁN Miklós (6)
(Óbudai Kaszások U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
Műsor - 2021. december 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Conoil Pápa KC U20Conoil Pápa KC U20 I V, 94 - 85 3 - 9 ERDEI Márk (33)
(Conoil Pápa KC U20)
OSZTOICS Milán (9)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
ERDEI Márk (8)
(Conoil Pápa KC U20)
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
Műsor - 2022. január 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Budapesti Honvéd SE U20Budapesti Honvéd SE U20 O V, 57 - 122 3 - 10 CSOMÓS Kristóf (24)
(Budapesti Honvéd SE U20)
OSZTOICS Milán (10)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
HAJDU Péter Márton (5)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
Műsor - 2022. január 8. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 I V, 94 - 54 3 - 11 BARTHA Szilárd (18)
(Vasas Akadémia U20)
OSZTOICS Milán (11)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
PLEESZ Gergő (9)
(Vasas Akadémia U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor
Műsor - 2022. január 15. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Beszterce KK U20Beszterce KK U20 I GY, 68 - 105 4 - 11 VÉGH Mátyás (27)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
OSZTOICS Milán (10)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
BIRKÁS András (10)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente
Műsor - 2022. január 23. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló TF-BP U20TF-BP U20 O V, 77 - 97 4 - 12 OSZTOICS Milán (32)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
VÉGH Mátyás (9)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
SIMON Balázs (9)
(TF-BP U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2022. február 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Nagykőrösi Sólymok U20Nagykőrösi Sólymok U20 O V, 50 - 104 4 - 13 KOCSIS Attila (31)
(Nagykőrös U20)
KOCSIS Attila (11)
(Nagykőrös U20)
KOCSIS Attila (5)
(Nagykőrös U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián
Műsor - 2022. február 19. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló MAFC U20MAFC U20 I V, 110 - 71 4 - 14 BŐSZE Bálint (47)
(MAFC U20)
OSZTOICS Milán (12)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
PINTÉR Dávid (6)
(MAFC U20)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2022. február 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló PRIMA-BDSEbasket U20PRIMA-BDSEbasket U20 O GY, 68 - 64 5 - 14 LUKÁCS Péter (21)
(PRIMA-BDSEbasket U20)
OSZTOICS Milán (15)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
PETROVICS Balázs (5)
(PRIMA-BDSEbasket U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián
Műsor - 2022. március 1. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Jászberényi KSE U20Jászberényi KSE U20 I V, 85 - 68 5 - 15 VÉGH Mátyás (33)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
VÉGH Mátyás (11)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
VÁRBÍRÓ Gergő (4)
(Jászberényi KSE U20)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János
Műsor - 2022. március 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Bajai Bácska FKE U20Bajai Bácska FKE U20 I GY, 64 - 69 6 - 15 VÉGH Mátyás (19)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
OSZTOICS Milán (18)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
VIRÁG Előd (5)
(Bajai Bácska FKE U20)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kovács István
Műsor - 2022. március 11. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló NKA Pécs U20NKA Pécs U20 O V, 70 - 114 6 - 16 NAGY-ZSUGYA Ádám (28)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
SZABÓ Gábor (13)
(NKA Pécs U20)
KASZAI Zalán (8)
(NKA Pécs U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
Műsor - 2022. március 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Óbudai Kaszások U20Óbudai Kaszások U20 I GY, 53 - 76 7 - 16 VAS-TEPLÁN Miklós (24)
(Óbudai Kaszások U20)
BIRKÁS András (14)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
BIRKÁS András (7)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László
Műsor - 2022. március 27. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Conoil Pápa KC U20Conoil Pápa KC U20 O GY, 76 - 63 8 - 16 KISS Levente (18)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
KALINCSÁK Péter Kolos (12)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
KALINCSÁK Péter Kolos (6)
(Veszprém Kosárlabda KFT. U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Kiss István

Megyei szövetségek