Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miskolci SI Vadmacskák | O | V, 61 - 64 | 0 - 1 |
MOLNÁR Viola (21) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
FÖLDI Boglárka (17) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDING Anna Lídia (7) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
|
Játékvezetők: Goda László, Gruber Nikolett Lilla (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/B | I | GY, 39 - 69 | 1 - 1 |
KÓKAI Patrícia Tímea (18) (Darazsak Sportakadémia/B) |
MÁK Boglárka (10) (Darazsak Sportakadémia/B) |
FÖLDING Anna Lídia (3) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
|
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 62 - 64 | 1 - 2 |
TURI Eszter Dóra (26) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
TURI Eszter Dóra (14) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
TATÁR Hanna Anikó (5) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
|
Játékvezetők: Major Ádám, Gaál Norbert (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szeged KE | I | GY, 57 - 70 | 2 - 2 |
PERÉNYI Lídia Dalma (21) (Szeged KE) |
BALATONI Zoé (9) (Szeged KE) |
FÖLDING Anna Lídia (6) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
|
Játékvezetők: Lovász Balázs, Fülöp Zsombor Ferenc (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KC/A | O | GY, 60 - 49 | 3 - 2 |
TEMES Boróka (20) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Boglárka (10) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Alexandra (4) (Kecskeméti KC/A) |
|
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kanizsai Vadmacskák | I | V, 81 - 71 | 3 - 3 |
BAA Dominika (45) (Kanizsai Vadmacskák) |
HORVÁTH Boglárka (9) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
TEMES Boróka (6) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki MÁV SE | O | GY, 67 - 48 | 4 - 3 |
BUKOVSZKY Kitti (16) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Boglárka (14) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
FÖLDING Anna Lídia (7) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: PVSK csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Szalóki Bence (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Miskolci SI Vadmacskák | O | V, 60 - 66 | 4 - 4 |
HORVÁTH Boglárka (20) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Boglárka (9) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
TEMES Boróka (5) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: PVSK csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | V, 43 - 45 | 4 - 5 |
KATONA Boglárka (19) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
MOLNÁR Viola (12) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
MOLNÁR Viola (5) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/B | O | V, 56 - 78 | 4 - 6 |
RÁTKAI Eszter (27) (Vasas Akadémia/B) |
KÁDÁR Orsolya (12) (Vasas Akadémia/B) |
FÖLDING Anna Lídia (6) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: PVSK csarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki MÁV SE | I | GY, 52 - 65 | 5 - 6 |
HORVÁTH Boglárka (28) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
TEMES Boróka (10) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
FÖLDING Anna Lídia (6) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Pál-Szabó Sándor János (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/B | I | V, 83 - 49 | 5 - 7 |
RÁTKAI Eszter (24) (Vasas Akadémia/B) |
KÁDÁR Orsolya (12) (Vasas Akadémia/B) |
KÁDÁR Orsolya (6) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Goda László, NAGY ISTVÁN (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Miskolci SI Vadmacskák | I | GY, 43 - 52 | 6 - 7 |
FÖLDING Anna Lídia (16) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
BUNYIK Lilian (8) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
VUKICEVIC Mila (5) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | V, 72 - 66 | 6 - 8 |
HORVÁTH Boglárka (24) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
TEMES Boróka (12) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Patrícia (7) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kanizsai Vadmacskák | O | GY, 86 - 73 | 7 - 8 |
BUNYIK Lilian (24) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
TEMES Boróka (11) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
TEMES Boróka (7) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Téczely Tamás) |