Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 57 - 93 | 1 - 0 |
RENCZES Rebeka (27) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ISTÓKOVICS Adél (9) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (13) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Ferenczi Tamás (KONCZ JÁNOS) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | O | GY, 75 - 46 | 2 - 0 |
ANDI Hanna Emma (16) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
HOLCZ Rebeka (12) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
HOLCZ Rebeka (5) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DVTK Akadémia | O | GY, 61 - 58 | 3 - 0 |
OLÁH Fruzsina (26) (DVTK Akadémia) |
HAAG Panna (13) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (7) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 87 - 50 | 4 - 0 |
RENCZES Rebeka (27) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (15) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (5) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Széchenyi KA | I | GY, 61 - 91 | 5 - 0 |
MIKLÓS Melinda (31) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (8) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
BOGDÁN Réka Anna (8) (Széchenyi KA) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Széchenyi KA | O | GY, 82 - 54 | 6 - 0 |
HOLCZ Rebeka (27) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (10) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (6) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKA Pécs | I | GY, 63 - 84 | 7 - 0 |
MIKLÓS Melinda (29) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
HORVÁTH Dóra (12) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NAGY Réka Andrea (6) (NKA Pécs) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs | O | V, 74 - 76 | 7 - 1 |
NÉMETH Lili (30) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (19) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (6) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | I | GY, 52 - 84 | 8 - 1 |
HORVÁTH Dóra (17) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (11) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (11) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DVTK Akadémia | I | GY, 52 - 90 | 9 - 1 |
ANDI Hanna Emma (27) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (19) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (8) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Drahos László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 141 - 56 | 10 - 1 |
MIKLÓS Melinda (36) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
MIKLÓS Melinda (15) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (9) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Bajai NKK | I | GY, 71 - 95 | 11 - 1 |
RENKUS Eugénia (24) (Bajai NKK) |
NÉMETH Lili (19) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (5) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 68 - 105 | 12 - 1 |
HOLCZ Rebeka (34) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (14) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (8) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 70 - 64 | 13 - 1 |
MIKLÓS Melinda (25) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
KUN Rita (11) (Vasas Akadémia/A) |
RENCZES Rebeka (7) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Csata DSE | I | GY, 49 - 63 | 14 - 1 |
MIKLÓS Melinda (25) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
MIKLÓS Melinda (11) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (9) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hartai Tamás (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai NKK | O | GY, 88 - 56 | 15 - 1 |
TAMÁS Gréta (19) (Bajai NKK) |
NÉMETH Lili (14) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (8) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 69 - 57 | 15 - 2 |
KUNCZ Petra Laura (20) (Vasas Akadémia/A) |
KUNCZ Petra Laura (12) (Vasas Akadémia/A) |
TÓBEL Lívia Ivett (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Csata DSE | O | V, 58 - 78 | 15 - 3 |
MIKLÓS Melinda (24) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
MIKLÓS Melinda (12) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
TOMAN Petra (4) (Csata DSE) |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | GY, 83 - 51 | 16 - 3 |
MIKLÓS Melinda (23) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (21) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (5) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Bozóki Bettina, Kiss Márton Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | GY, 38 - 45 | 17 - 3 |
MIKLÓS Melinda (14) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (11) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (4) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Gruber Nikolett Lilla, Kiss Márton Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | O | V, 65 - 70 | 17 - 4 |
MIKLÓS Melinda (23) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (13) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
TOMAN Petra (6) (Csata DSE) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Dernei Gábor) |