Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | I | GY, 41 - 57 | 1 - 0 |
PAPP Lilla (18) (DEAC) |
PAPP Lilla (25) (DEAC) |
SZABADOS Dorottya (3) (DEAC) |
|
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nagy Lili (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA | I | GY, 47 - 85 | 2 - 0 |
PAPP Lilla (27) (DEAC) |
PAPP Lilla (18) (DEAC) |
FUTÓ Sára (4) (DEAC) |
|
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | O | GY, 76 - 47 | 3 - 0 |
FUTÓ Sára (24) (DEAC) |
PAPP Lilla (16) (DEAC) |
BALASSA Kincső Mária (8) (DEAC) |
|
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BEAC -Újbuda KA/A | I | V, 84 - 61 | 3 - 1 |
JÉCSÁK Lili Mária (26) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
PAPP Lilla (14) (DEAC) |
JÉCSÁK Lili Mária (3) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Balogh Kristóf (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 29 - 121 | 3 - 2 |
RÁTKAI Eszter (25) (Vasas Akadémia) |
PAPP Lilla (16) (DEAC) |
RÁTKAI Eszter (11) (Vasas Akadémia) |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kecskeméti KA/A | I | V, 91 - 43 | 3 - 3 |
PAPP Lilla (19) (DEAC) |
PAPP Lilla (25) (DEAC) |
TÓZER NEMES Boglárka (8) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Fehér Ádám, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | V, 43 - 94 | 3 - 4 |
WOLF Enikő (23) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
SZÁSZ Lili (12) (DEAC) |
HOROG Betta (7) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 97 - 40 | 3 - 5 |
PELLE Fanni (25) (Zsíros Akadémia) |
SZÁSZ Lili (13) (DEAC) |
ZWICK Tamara Veronika (6) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Tóth Kitti (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 41 - 80 | 3 - 6 |
VÁMOS Anna (22) (Zsíros Akadémia) |
HEGEDŰS Dóra (9) (DEAC) |
TAR Csenge (8) (Zsíros Akadémia) |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 111 - 26 | 3 - 7 |
RÁTKAI Eszter (31) (Vasas Akadémia) |
PAPP Lilla (17) (DEAC) |
RÁTKAI Eszter (11) (Vasas Akadémia) |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kecskeméti KA/A | O | V, 54 - 78 | 3 - 8 |
PAPP Lilla (18) (DEAC) |
PAPP Lilla (27) (DEAC) |
HEGEDŰS Dóra (4) (DEAC) |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | V, 75 - 70 | 3 - 9 |
BÁRÁNYOS Flóra (23) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
SZÁSZ Lili (16) (DEAC) |
HOROG Betta (6) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BEAC -Újbuda KA/A | O | V, 51 - 92 | 3 - 10 |
ZÁBOJI Tita Eva (17) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
HEGEDŰS Dóra (13) (DEAC) |
VITA Alexandra (7) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia/B | O | V, 30 - 55 | 3 - 11 |
FUTÓ Sára (10) (DEAC) |
MASIER Sophia Vivienne (14) (Vasas Akadémia/B) |
IGAZ Eszter (3) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László (Hegedűs Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kiss Lenke KS | I | V, 69 - 64 | 3 - 12 |
SZARVAS Panni (30) (Kiss Lenke KS) |
SZÁSZ Lili (17) (DEAC) |
SZABADOS Dorottya (6) (DEAC) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Paulus Bence Máté (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia/B | I | V, 78 - 28 | 3 - 13 |
RUBINT Ágnes (18) (Vasas Akadémia/B) |
MASIER Sophia Vivienne (16) (Vasas Akadémia/B) |
LÁSZLÓ Réka Brigitta (6) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 95 - 32 | 3 - 14 |
DOBÓ Heléna Lilla (27) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
DOBÓ Heléna Lilla (20) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
DOBÓ Heléna Lilla (15) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 50 - 74 | 3 - 15 |
KARSAI Zsóka (23) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
HEGEDŰS Dóra (15) (DEAC) |
KARSAI Zsóka (6) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kiss Lenke KS | O | V, 34 - 37 | 3 - 16 |
GLATZ Giza Bodza (12) (Kiss Lenke KS) |
SZÁSZ Lili (21) (DEAC) |
SZÁSZ Lili (4) (DEAC) |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik (Hegedűs Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Sportcentrum/A | I | V, 59 - 47 | 3 - 17 | - | - | ||
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Máté Zádor (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Sportcentrum/A | O | V, 46 - 49 | 3 - 18 |
NEMESKÉRI-KUTLÁN Nóra (30) (Szolnoki SC/A) |
HEGEDŰS Dóra (15) (DEAC) |
BÉRES Réka (4) (Szolnoki SC/A) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC -Újbuda KA/A | I | GY, 62 - 64 | 4 - 18 |
PÁSTI Regina (23) (Debreceni KA/A) |
SÉLLEI Lili (12) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
FUTÓ Sára (5) (Debreceni KA/A) |
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Goda László, Gaál Norbert (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC -Újbuda KA/A | O | V, 47 - 55 | 4 - 19 |
SZABADOS Dorottya (16) (DEAC) |
SZÁSZ Lili (10) (DEAC) |
SÉLLEI Lili (3) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Marton Péter, Kisházi Béla Kálmán (Szekeres Ferenc) |