Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 61 - 46 | 0 - 1 |
RÁCZ Kincső (14) (Kecskeméti KA/A) |
JANZSÓ Alíz (10) (Darazsak Sportakadémia/B) |
TÓZER NEMES Boglárka (3) (Kecskeméti KA/A) |
|
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | GY, 96 - 67 | 1 - 1 |
ORBÁN Hajnalka (24) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
HAWKINS Abigél Róza (17) (Darazsak Sportakadémia/B) |
SZABÓ Rozina (5) (Darazsak Sportakadémia/B) |
|
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | I | GY, 54 - 91 | 2 - 1 |
JANZSÓ Alíz (20) (Darazsak Sportakadémia/B) |
JANZSÓ Alíz (14) (Darazsak Sportakadémia/B) |
ROKOB Zora (4) (Darazsak Sportakadémia/B) |
|
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC -Újbuda KA/B | O | GY, 67 - 53 | 3 - 1 |
SZABÓ Rozina (21) (Darazsak Sportakadémia/B) |
SZAUTER Petra (14) (BEAC -Újbuda KA/B) |
GRÉTS Dalma (4) (BEAC -Újbuda KA/B) |
|
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miskolci SI Vadmacskák/A | I | GY, 42 - 89 | 4 - 1 |
BAUER Zorka (21) (Darazsak Sportakadémia/B) |
SZOMSZÉD Csenge (12) (MVSI Vadmacskák) |
SZABÓ Rozina (7) (Darazsak Sportakadémia/B) |
|
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 79 - 68 | 5 - 1 |
TRIFÁN Zsófia (33) (Kanizsai DKK) |
HAWKINS Abigél Róza (16) (Darazsak Sportakadémia/B) |
SZABÓ Rozina (8) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/B | I | V, 54 - 39 | 5 - 2 |
BENYOVSZKI Petra (12) (Vasas Akadémia/B) |
HAWKINS Abigél Róza (10) (Darazsak Sportakadémia/B) |
FOGARASI Kincső Virág (5) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs u15 | O | GY, 74 - 69 | 6 - 2 |
JANZSÓ Alíz (24) (Darazsak Sportakadémia/B) |
VASI Hanna (9) (Darazsak Sportakadémia/B) |
SZABÓ Rozina (5) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kiss Lenke KS | O | GY, 88 - 53 | 7 - 2 |
VASI Hanna (16) (Darazsak Sportakadémia/B) |
BAUER Zorka (13) (Darazsak Sportakadémia/B) |
VÖLGYI Lili (8) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Török Flóris - Törekvés SE/A | O | GY, 102 - 43 | 8 - 2 |
JANZSÓ Alíz (21) (Darazsak Sportakadémia/B) |
HAWKINS Abigél Róza (16) (Darazsak Sportakadémia/B) |
JANZSÓ Alíz (7) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Török Flóris - Törekvés SE/A | I | GY, 40 - 99 | 9 - 2 |
RIVASZ Petra (30) (Török Flóris - Törekvés SE/A) |
RIVASZ Petra (9) (Török Flóris - Törekvés SE/A) |
JANZSÓ Alíz (11) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKA Pécs u15 | I | - | - | |||
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | GY, 54 - 63 | 11 - 2 |
SZÓRÁD Anna (30) (Kanizsai DKK) |
JANZSÓ Alíz (14) (Darazsak Sportakadémia/B) |
VÖLGYI Lili (4) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kiss Lenke KS | I | GY, 53 - 81 | 12 - 2 |
SZARVAS Panni (17) (Kiss Lenke KS) |
SZARVAS Panni (10) (Kiss Lenke KS) |
VÖLGYI Lili (4) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/B | O | V, 58 - 66 | 12 - 3 |
KEMÉNY Szófia (17) (Vasas Akadémia/B) |
RUBINT Ágnes (6) (Vasas Akadémia/B) |
BENYOVSZKI Petra (9) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rudasits Ákos, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BEAC -Újbuda KA/A | O | GY, 70 - 54 | 13 - 3 |
SZABÓ Rozina (28) (Darazsak Sportakadémia/B) |
BAUER Zorka (14) (Darazsak Sportakadémia/B) |
SZABÓ Lili (4) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szeged KE | I | GY, 53 - 73 | 14 - 3 |
BALATONI Zoé (17) (Szeged KE) |
BALATONI Zoé (10) (Szeged KE) |
SZABÓ Rozina (6) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs u15 | I | GY, 53 - 58 | 15 - 3 |
PIUKOVITS Dorka (18) (NKA Pécs u15) |
HALMÁGYI Kata (11) (NKA Pécs u15) |
PRAJCZER Petra (3) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szeged KE | O | GY, 72 - 48 | 16 - 3 |
BALATONI Zoé (17) (Szeged KE) |
FELFÖLDI Liliána (7) (Szeged KE) |
SZABÓ Rozina (5) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BEAC -Újbuda KA/A | I | V, 61 - 41 | 16 - 4 |
JÁRMAY Anna Erzsébet (23) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
SZOMSZÉD Csenge (10) (Darazsak Sportakadémia/B) |
BENCSIK Luca (3) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | NKA Pécs u15 | O | GY, 80 - 55 | 17 - 4 |
PIUKOVITS Dorka (17) (NKA Pécs u15) |
LÁSZLÓ Anna (12) (NKA Pécs u15) |
ÁCS Alexandra (6) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 59 - 66 | 17 - 5 |
DOBÓ Heléna Lilla (19) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
KARSAI Zsóka (15) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
KARSAI Zsóka (8) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 70 - 69 | 17 - 6 |
DOBÓ Heléna Lilla (19) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
KARSAI Zsóka (12) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
DOBÓ Heléna Lilla (8) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
|
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (Molnár Péter Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u15 | O | V, 52 - 74 | 17 - 7 |
KÜLLŐS Kira (15) (NKA Pécs u15) |
SUBOTIC Milka (10) (NKA Pécs u15) |
KÜLLŐS Kira (4) (NKA Pécs u15) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kovács Máté Zádor (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 56 - 67 | 17 - 8 |
DOBÓ Heléna Lilla (29) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
DOBÓ Heléna Lilla (14) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
KARSAI Zsóka (5) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Németh Fanni , Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | GY, 63 - 44 | 18 - 8 |
BAUER Zorka (17) (Darazsak Sportakadémia/B) |
HAWKINS Abigél Róza (12) (Darazsak Sportakadémia/B) |
BÁBA Kíra (4) (Darazsak Sportakadémia/B) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Csoma Viktor, Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba) |