Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szeged KE | I | GY, 45 - 99 | 1 - 0 |
STRAUSZ Edina (20) (Csata DSE) |
STRAUSZ Edina (8) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (7) (Csata DSE) |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DVTK Akadémia/A | I | GY, 37 - 81 | 2 - 0 |
JÁNOSI Virág Eszter (35) (Csata DSE) |
STRAUSZ Edina (12) (Csata DSE) |
VLADÁR Róza (5) (Csata DSE) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Molnár Krisztián (Szécsi Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs/A | O | GY, 71 - 45 | 3 - 0 |
JÁNOSI Virág Eszter (16) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (11) (Csata DSE) |
PALÁSTI Julianna (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | GY, 49 - 80 | 4 - 0 |
TOMAN Réka (24) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (15) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (4) (Csata DSE) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DVTK Akadémia/A | O | GY, 61 - 42 | 5 - 0 |
JÁNOSI Virág Eszter (17) (Csata DSE) |
VLADÁR Róza (11) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Ntasis Lazaros (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 51 - 114 | 6 - 0 |
JÁNOSI Virág Eszter (29) (Csata DSE) |
STRAUSZ Edina (18) (Csata DSE) |
JÁNOSI Virág Eszter (8) (Csata DSE) |
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKA Pécs/A | I | GY, 36 - 93 | 7 - 0 |
TOMAN Petra (24) (Csata DSE) |
KASTL Dóra (7) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szakács Imre Vilmos (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 125 - 25 | 8 - 0 |
BAJZÁTH Lili (20) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (13) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (11) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Matóczay Bálint (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szeged KE | O | GY, 113 - 25 | 9 - 0 |
TOMAN Dóra (24) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (14) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (10) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Makay Dániel József, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 62 - 28 | 10 - 0 |
TOMAN Réka (14) (Csata DSE) |
ÁCS Luca (7) (Darazsak Sportakadémia/A) |
BAJZÁTH Lili (10) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, NAGY ISTVÁN (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 120 - 29 | 11 - 0 |
BAJZÁTH Lili (26) (Csata DSE) |
VLADÁR Róza (14) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (8) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kecskeméti KA/A | I | GY, 27 - 99 | 12 - 0 |
KASTL Dóra (16) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (13) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (5) (Csata DSE) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Nagy Joel, Fehér Ádám (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 88 - 37 | 13 - 0 |
TOMAN Réka (19) (Csata DSE) |
JOSEPOVITS Kinga (8) (Zsíros Akadémia) |
TOMAN Dóra (6) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kecskeméti KA/A | O | GY, 87 - 31 | 14 - 0 |
TOMAN Dóra (22) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (16) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Makay Dániel József, Németh Fanni (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | GY, 43 - 87 | 15 - 0 |
JÁNOSI Virág Eszter (20) (Csata DSE) |
KASTL Dóra (12) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Kovács Kincső (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 30 - 95 | 16 - 0 |
TOMAN Réka (18) (Csata DSE) |
KASTL Dóra (7) (Csata DSE) |
JÁNOSI Virág Eszter (6) (Csata DSE) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 69 - 44 | 17 - 0 |
TOMAN Petra (27) (Csata DSE) |
KÁDÁR Orsolya (9) (Vasas Akadémia) |
AHO Tyra Nolwenn (4) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia/A | I | GY, 39 - 77 | 18 - 0 |
TOMAN Petra (18) (Csata DSE) |
KASTL Dóra (10) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (7) (Csata DSE) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 125 - 39 | 19 - 0 |
TOMAN Petra (30) (Csata DSE) |
SZÜCS Gréta (12) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
JÁNOSI Virág Eszter (6) (Csata DSE) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Utasi Balázs, Koller István (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 95 - 43 | 20 - 0 |
TOMAN Petra (35) (Csata DSE) |
ÁCS Luca (9) (Darazsak Sportakadémia/A) |
TOMAN Dóra (6) (Csata DSE) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Utasi Balázs, Szőcs Béla (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | GY, 59 - 80 | 21 - 0 |
TOMAN Petra (34) (Csata DSE) |
KÁDÁR Orsolya (10) (Vasas Akadémia) |
TOMAN Dóra (5) (Csata DSE) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy-Pál Petra, Simon Kristóf Kolos (Halmos Péter) |