Műsor - 2020. szeptember 12. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  DEACDEAC I GY, 39 - 93 1 - 0 HŐGYE Petra (30)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
- RADÓCZ Emma Lili (4)
(DEAC)
Aréna: PVSK NKA Csarnok Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
Műsor - 2020. szeptember 12. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BEAC - Újbuda KA/ABEAC - Újbuda KA/A I V, 111 - 62 1 - 1 SZAUTER Petra (20)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
TÓTH Szira (2)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
SZAUTER Petra (6)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: PVSK NKA Csarnok Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
Műsor - 2020. szeptember 13. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A O GY, 114 - 57 2 - 1 SZANYI Borbála (24)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
- AZURÁK Adél (4)
(Dávid Kornél KA/A)
Aréna: PVSK NKA Csarnok Játékvezetők: Bálind Attila, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár József)
Műsor - 2020. október 17. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Darazsak Akadémia/ASoproni Darazsak Akadémia/A I GY, 43 - 62 3 - 1 SZANYI Borbála (21)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
- VARGA Boglárka (6)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Bárány Levente, Szilágyi Tamás (Budayné Tóth Rozália)
Műsor - 2020. október 17. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Darazsak SportakadémiaDarazsak Sportakadémia O V, 47 - 81 3 - 2 PLANGÁR Réka (17)
(Darazsak Sportakadémia)
CSIRKE Petra (2)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
VÖLGYI Lili (3)
(Darazsak Sportakadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Németh Fanni , Kovács Róbert Márió (Budayné Tóth Rozália)
Műsor - 2020. december 8. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Darazsak SportakadémiaDarazsak Sportakadémia I V, 101 - 31 3 - 3 PLANGÁR Réka (15)
(Darazsak Sportakadémia)
MAROSVÖLGYI Zsófia (1)
(Darazsak Sportakadémia)
LOHR Lili (3)
(Darazsak Sportakadémia)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László)
Műsor - 2020. december 10. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  NKA Pécs/ANKA Pécs/A I V, 95 - 72 3 - 4 SUBOTIC Milka (22)
(NKA Pécs/A)
SÁNTA Gréta (1)
(NKA Pécs/A)
CSERNIK Eszter Zorka (6)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. december 12. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BEAC - Újbuda KA/ABEAC - Újbuda KA/A I V, 90 - 40 3 - 5 GRÉTS Dalma (18)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
SIMON Lídia (1)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
RÉGER Adél (2)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Székely Bernadett (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. december 17. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  NKA Pécs/ANKA Pécs/A O V, 54 - 92 3 - 6 FELSŐ Gréta (20)
(NKA Pécs/A)
SUBOTIC Milka (1)
(NKA Pécs/A)
SZANYI Borbála (4)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Parádi Péter)
Műsor - 2020. december 18. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Darazsak Akadémia/ASoproni Darazsak Akadémia/A O GY, 79 - 69 4 - 6 HŐGYE Petra (26)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
DÖMÖS Hédi (1)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
HŐGYE Petra (12)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: PVSK NKA Csarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Éles Péter Emil)
Műsor - 2020. december 19. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BEAC - Újbuda KA/ABEAC - Újbuda KA/A O V, 31 - 118 4 - 7 SZAUTER Petra (20)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
HAVAS Blanka (1)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
RÉGER Adél (3)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: PVSK NKA Csarnok Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
Műsor - 2021. január 30. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Darazsak SportakadémiaDarazsak Sportakadémia I V, 110 - 45 4 - 8 JANZSÓ Alíz (21)
(Darazsak Sportakadémia)
- HŐGYE Petra (5)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Arató Balázs, Farkas Dominik (Budai Csaba)
Műsor - 2021. január 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Csata DSECsata DSE O V, 46 - 109 4 - 9 IHRING Orsolya (23)
(Csata DSE)
SIMON Lídia (2)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
IHRING Orsolya (7)
(Csata DSE)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Arató Balázs, Burján Bianka (Budai Csaba)
Műsor - 2021. január 31. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I V, 99 - 33 4 - 10 SINKA-PÁLINKÁS Szofi (27)
(Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A)
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (1)
(Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A)
HŐGYE Petra (4)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
Műsor - 2021. február 20. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki SportcentrumSzolnoki Sportcentrum I V, 96 - 61 4 - 11 LÁSZLÓ Nóra (26)
(Szolnoki Sportcentrum)
- LÁSZLÓ Nóra (8)
(Szolnoki Sportcentrum)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán (Kollár József)
Műsor - 2021. február 20. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kaszások Akadémia/AKaszások Akadémia/A O GY, 66 - 65 5 - 11 CZIRKOS Anna Panka (34)
(Kaszások Akadémia/A)
- HŐGYE Petra (9)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Märcz Péter (Kollár József)
Műsor - 2021. március 13. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BEAC - Újbuda KA/BBEAC - Újbuda KA/B O V, 44 - 90 5 - 12 SÁGI Regina Petra (16)
(BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B)
HARKA Stefánia Laura (1)
(BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B)
JÁNOSI Flóra Csillag (2)
(BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B)
Aréna: Tüskecsarnok Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Borsos Balázs (Budayné Tóth Rozália)
Műsor - 2021. március 13. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szegedi KE/ASzegedi KE/A O V, 52 - 66 5 - 13 VÁRALJAI Emma (15)
(Szegedi KE / A)
DRAHOS Leila (1)
(Szegedi KE / A)
TATAI Fanni (3)
(Szegedi KE / A)
Aréna: Tüskecsarnok Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor (Budayné Tóth Rozália)
Műsor - 2021. március 14. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BEAC - Újbuda KA/ABEAC - Újbuda KA/A I V, 90 - 52 5 - 14 NÉMETH Lili (23)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
OMRAN Loujin (2)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
NÉMETH Lili (4)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Tüskecsarnok Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Budayné Tóth Rozália)
Műsor - 2021. április 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 86 - 62 6 - 14 SZANYI Borbála (20)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
SZANYI Borbála (1)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
CSIRKE Petra (5)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Märcz Péter (Parádi Péter)
Műsor - 2021. április 10. 13:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  NKA Pécs/ANKA Pécs/A I V, 95 - 77 6 - 15 SUBOTIC Milka (25)
(NKA Pécs/A)
SUBOTIC Milka (2)
(NKA Pécs/A)
HŐGYE Petra (5)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
Műsor - 2021. április 11. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Bajai NKKBajai NKK I V, 81 - 52 6 - 16 FLECKENSTEIN Kata (22)
(Bajai NKK)
HŐGYE Petra (1)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
HŐGYE Petra (5)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
Műsor - 2021. május 25. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kaszások Akadémia/AKaszások Akadémia/A I V, 73 - 70 6 - 17 CZIRKOS Anna Panka (37)
(Kaszások Akadémia/A)
CZIRKOS Anna Panka (2)
(Kaszások Akadémia/A)
CZIRKOS Anna Panka (9)
(Kaszások Akadémia/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Hőgerl Bence, Belák Dorka (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. május 27. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 72 - 84 6 - 18 HARMATI Emma Róza (19)
(Vasas Akadémia)
MÉSZÁROS Ágota (2)
(Vasas Akadémia)
HŐGYE Petra (8)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Hőgerl Bence, Hegedűs Attila (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. május 29. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Miskolci SI Vadmacskák/AMiskolci SI Vadmacskák/A O GY, 84 - 61 7 - 18 HŐGYE Petra (22)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
OLEJNYIK Virág (1)
(MVSI Vadmacskák/A)
BOKROS Boglárka (9)
(MVSI Vadmacskák/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Hőgerl Bence, Borsos Balázs (Réger Zsolt Péter)

Megyei szövetségek