Műsor - 2020. október 12. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló SMAFCSMAFC O GY, 102 - 34 1 - 0 MUNTEÁN Lili (29)
(BME MAFC)
MUNTEÁN Lili (15)
(BME MAFC)
BOZSÓ Katica (6)
(BME MAFC)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2020. október 19. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló UNI Győr SZESEUNI Győr SZESE O GY, 73 - 68 2 - 0 PERL Zsófia (19)
(UNI Győr SZESE)
NAGY Rebeka (17)
(UNI Győr SZESE)
HORVÁTH Anna (8)
(BME MAFC)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Németh Patrik
Műsor - 2020. október 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szombathelyi Egyetemi SportegyesületSzombathelyi Egyetemi Sportegyesület I GY, 66 - 76 3 - 0 KORONDÁN Boglárka (28)
(BME MAFC)
KORONDÁN Boglárka (10)
(BME MAFC)
PREISINGER Boglárka (6)
(SzOESE)
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs
Műsor - 2020. november 23. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Közgáz SC és DSKKözgáz SC és DSK O GY, 58 - 43 4 - 0 KORONDÁN Boglárka (12)
(BME MAFC)
HORVÁTH Anna (9)
(BME MAFC)
DOKTOR Anna (3)
(Közgáz)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Bagi Bálint, Molnár Tamás
Műsor - 2020. november 30. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló SMAFCSMAFC I GY, 36 - 122 5 - 0 KORONDÁN Boglárka (39)
(BME MAFC)
BOZSÓ Katica (18)
(BME MAFC)
BOZSÓ Katica (17)
(BME MAFC)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
Műsor - 2020. december 8. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló UNI Győr SZESEUNI Győr SZESE I V, 84 - 66 5 - 1 HIZSNYIK Dóra (24)
(BME MAFC)
NAGY Rebeka (16)
(UNI Győr SZESE)
ROZMÁN Lilla Anna (10)
(UNI Győr SZESE)
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok Játékvezetők: Sebesi Gábor, Káli Szabolcs
Műsor - 2021. január 27. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PTE-PEACPTE-PEAC I GY, 56 - 82 6 - 1 BOZSÓ Katica (23)
(BME MAFC)
BÁTAI Eszter (13)
(PEAC)
BOZSÓ Katica (5)
(BME MAFC)
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
Műsor - 2021. február 1. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Szombathelyi Egyetemi SportegyesületSzombathelyi Egyetemi Sportegyesület O GY, 99 - 71 7 - 1 HORVÁTH Anna (26)
(BME MAFC)
PLÓZER Petra (14)
(SzOESE)
BOZSÓ Katica (15)
(BME MAFC)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2021. február 22. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Ludovika-CsataLudovika-Csata O V, 57 - 65 7 - 2 GELEI Karola (27)
(Ludovika-Csata)
GELEI Karola (21)
(Ludovika-Csata)
GELEI Karola (6)
(Ludovika-Csata)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem
Műsor - 2021. március 29. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Közgáz SC és DSKKözgáz SC és DSK I V, 80 - 54 7 - 3 HIDAS Réka Emma (14)
(Közgáz)
MUNKÁCSI Enikő Anett (11)
(Közgáz)
MUNKÁCSI Enikő Anett (5)
(Közgáz)
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő
Műsor - 2021. március 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Ludovika-CsataLudovika-Csata I GY, 55 - 62 8 - 3 JÁNOSI Virág Eszter (28)
(Ludovika-Csata)
JÁNOSI Virág Eszter (16)
(Ludovika-Csata)
BOZSÓ Katica (8)
(BME MAFC)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2021. április 6. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló PTE-PEACPTE-PEAC O - -
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem

Megyei szövetségek