Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SMAFC | O | GY, 102 - 34 | 1 - 0 |
MUNTEÁN Lili (29) (BME MAFC) |
MUNTEÁN Lili (15) (BME MAFC) |
BOZSÓ Katica (6) (BME MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | UNI Győr SZESE | O | GY, 73 - 68 | 2 - 0 |
PERL Zsófia (19) (UNI Győr SZESE) |
NAGY Rebeka (17) (UNI Győr SZESE) |
HORVÁTH Anna (8) (BME MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | GY, 66 - 76 | 3 - 0 |
KORONDÁN Boglárka (28) (BME MAFC) |
KORONDÁN Boglárka (10) (BME MAFC) |
PREISINGER Boglárka (6) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Közgáz SC és DSK | O | GY, 58 - 43 | 4 - 0 |
KORONDÁN Boglárka (12) (BME MAFC) |
HORVÁTH Anna (9) (BME MAFC) |
DOKTOR Anna (3) (Közgáz) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | SMAFC | I | GY, 36 - 122 | 5 - 0 |
KORONDÁN Boglárka (39) (BME MAFC) |
BOZSÓ Katica (18) (BME MAFC) |
BOZSÓ Katica (17) (BME MAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | UNI Győr SZESE | I | V, 84 - 66 | 5 - 1 |
HIZSNYIK Dóra (24) (BME MAFC) |
NAGY Rebeka (16) (UNI Győr SZESE) |
ROZMÁN Lilla Anna (10) (UNI Győr SZESE) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PTE-PEAC | I | GY, 56 - 82 | 6 - 1 |
BOZSÓ Katica (23) (BME MAFC) |
BÁTAI Eszter (13) (PEAC) |
BOZSÓ Katica (5) (BME MAFC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 99 - 71 | 7 - 1 |
HORVÁTH Anna (26) (BME MAFC) |
PLÓZER Petra (14) (SzOESE) |
BOZSÓ Katica (15) (BME MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Ludovika-Csata | O | V, 57 - 65 | 7 - 2 |
GELEI Karola (27) (Ludovika-Csata) |
GELEI Karola (21) (Ludovika-Csata) |
GELEI Karola (6) (Ludovika-Csata) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 80 - 54 | 7 - 3 |
HIDAS Réka Emma (14) (Közgáz) |
MUNKÁCSI Enikő Anett (11) (Közgáz) |
MUNKÁCSI Enikő Anett (5) (Közgáz) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ludovika-Csata | I | GY, 55 - 62 | 8 - 3 |
JÁNOSI Virág Eszter (28) (Ludovika-Csata) |
JÁNOSI Virág Eszter (16) (Ludovika-Csata) |
BOZSÓ Katica (8) (BME MAFC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PTE-PEAC | O | - | - | |||
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |