Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szegedi RSC | O | GY, 73 - 52 | 1 - 0 |
SZEGECZKI Nóra (22) (MEAFC) |
SIKORA Emőke (11) (MEAFC) |
KECSKÉS Karina (4) (MEAFC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ELTE-BEAC | O | V, 69 - 80 | 1 - 1 |
VARGA Anna Dorottya (24) (ELTE BEAC) |
SIKORA Emőke (10) (MEAFC) |
SIMON Réka (9) (ELTE BEAC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC | O | V, 52 - 62 | 1 - 2 |
HOLINKA-MIKLÓS Hanna (20) (DEAC) |
PAPP Nelli (12) (DEAC) |
HOLINKA-MIKLÓS Hanna (5) (DEAC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Nyíregyházi Egyetemi SE | O | GY, 94 - 47 | 2 - 2 |
KECSKÉS Karina (34) (MEAFC) |
KARAKÓ Dorina Lilla (16) (NYESE) |
TAKÁCS Anna (8) (MEAFC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE | I | V, 101 - 54 | 2 - 3 |
HERMAN Aliz (26) (TFSE) |
SIKORA Emőke (12) (MEAFC) |
HERMAN Aliz (6) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | TFSE | O | V, 54 - 77 | 2 - 4 |
SIKORA Emőke (22) (MEAFC) |
GALLI-HIRLING Borbála (12) (TFSE) |
DÖMÖTÖR Petra (7) (TFSE) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Semmelweis Egyetem | I | GY, 69 - 73 | 3 - 4 |
OPITZ Kitti (25) (SOTE) |
SIKORA Emőke (11) (MEAFC) |
BENEDA Piroska (7) (SOTE) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Semmelweis Egyetem | O | GY, 81 - 41 | 4 - 4 |
TAKÁCS Anna (13) (MEAFC) |
SIKORA Emőke (13) (MEAFC) |
PAPP Szonja (6) (MEAFC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szegedi RSC | I | V, 52 - 48 | 4 - 5 |
SIKORA Emőke (23) (MEAFC) |
SIKORA Emőke (12) (MEAFC) |
ÓDRY Krisztina (4) (Szegedi RSC) |
Aréna: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | ELTE-BEAC | I | V, 52 - 45 | 4 - 6 |
KECSKÉS Karina (20) (MEAFC) |
SIKORA Emőke (14) (MEAFC) |
VARGA Anna Dorottya (7) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál Norbert, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Nyíregyházi Egyetemi SE | I | GY, 48 - 86 | 5 - 6 |
SZEGECZKI Nóra (27) (MEAFC) |
BALÁZS Lea (16) (MEAFC) |
SIKORA Emőke (1) (MEAFC) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | DEAC | I | GY, 67 - 68 | 6 - 6 |
OCSENÁS Flóra (22) (DEAC) |
SIKORA Emőke (19) (MEAFC) |
KECSKÉS Karina (6) (MEAFC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |