Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DVTK Miskolc U23 | O | V, 64 - 69 | 0 - 1 |
OLÁH Fruzsina (24) (DVTK Miskolc) |
KISS-BALSAY Rita (14) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 77 - 51 | 1 - 1 |
KOVÁCS Orsolya Eszter (13) (Nyíregyházi Kosársuli) |
NÉMETH Bíborka (11) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (7) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | TFSE-MTK U23 | I | GY, 46 - 59 | 2 - 1 |
SZŐKE Cintia Fanni (20) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (10) (Dávid Kornél KA) |
SZŐKE Cintia Fanni (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG Príma Akadémia II. | I | GY, 58 - 72 | 3 - 1 |
TAMÁS Jázmin (16) (Dávid Kornél KA) |
TAMÁS Jázmin (9) (Dávid Kornél KA) |
SZŐKE Cintia Fanni (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | ELTE Fortis | O | GY, 81 - 58 | 4 - 1 |
SZŐKE Cintia Fanni (18) (Dávid Kornél KA) |
NAGYI Tímea Brigitta (14) (ELTE Fortis) |
KISS-BALSAY Rita (6) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Törekvés SE | I | GY, 61 - 68 | 5 - 1 |
KISS-BALSAY Rita (19) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (12) (Dávid Kornél KA) |
DOBOS Kíra Cintia (6) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 83 - 61 | 5 - 2 |
KOVÁCS Georgina (33) (Szombathelyi Egyetem) |
KISS-BALSAY Rita (13) (Dávid Kornél KA) |
KOVÁCS Georgina (13) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kecskeméti KC | O | GY, 71 - 36 | 6 - 2 |
KISS-BALSAY Rita (17) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (14) (Dávid Kornél KA) |
TAMÁS Jázmin (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 64 - 73 | 7 - 2 |
KISS-BALSAY Rita (22) (Dávid Kornél KA) |
ROZSICS Teodóra (13) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | GY, 75 - 52 | 8 - 2 |
NAGY Andrea Franciska (20) (Kiss Lenke KA) |
KISS-BALSAY Rita (12) (Dávid Kornél KA) |
OPITZ Kitti (6) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 84 - 39 | 9 - 2 |
KISS-BALSAY Rita (26) (Dávid Kornél KA) |
ROZSICS Teodóra (12) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | GY, 60 - 72 | 10 - 2 |
PERÉNYI Lídia Dalma (23) (Szegedi KE) |
BALSAY Anna (10) (Dávid Kornél KA) |
PÁSZTOR Lili Jázmin (4) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | DVTK Miskolc U23 | I | GY, 72 - 80 | 11 - 2 |
SUHAJDA Vanda (27) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (12) (DVTK Miskolc) |
SZŐKE Cintia Fanni (9) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Tatai SE | O | GY, 82 - 52 | 12 - 2 |
BALSAY Anna (14) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (7) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (8) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 53 - 65 | 13 - 2 |
KARAKÓ Dorina Lilla (18) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARAKÓ Dorina Lilla (15) (Nyíregyházi Kosársuli) |
BALSAY Anna (12) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 66 - 81 | 13 - 3 |
TAKÁCS Emese Réka (27) (TFSE-MTK U23) |
BALSAY Anna (12) (Dávid Kornél KA) |
VÖRÖSHÁZI Jázmin (5) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BKG Príma Akadémia II. | O | GY, 103 - 40 | 14 - 3 |
SZABÓ Eszter (20) (Dávid Kornél KA) |
DELI Dóra (10) (BKG Príma II.) |
MOLNÁR Flóra (6) (BKG Príma II.) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | ELTE Fortis | I | V, 46 - 45 | 14 - 4 |
BENKE Annamária (10) (ELTE Fortis) |
NAGYI Tímea Brigitta (11) (ELTE Fortis) |
BALSAY Anna (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | V, 72 - 74 | 14 - 5 |
BALSAY Anna (28) (Dávid Kornél KA) |
PLÓZER Petra (16) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (9) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tatai SE | I | GY, 55 - 82 | 15 - 5 |
BALSAY Anna (23) (Dávid Kornél KA) |
HORVÁTH Dóra (15) (Tatai SE) |
TAMÁS Jázmin (6) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Kecskeméti KC | I | GY, 39 - 64 | 16 - 5 |
BALSAY Anna (19) (Dávid Kornél KA) |
BIBOK Liza (14) (Kecskeméti KC) |
MAGNA Glória (3) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 68 - 73 | 16 - 6 |
TATÁR Hanna Anikó (19) (Zsíros Akadémia) |
KUTRIK Dóra (10) (Zsíros Akadémia) |
TAR Csenge (6) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Czupi Márton, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | GY, 65 - 70 | 17 - 6 |
KISS-BALSAY Rita (20) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (14) (Dávid Kornél KA) |
SZŐKE Cintia Fanni (7) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | GY, 59 - 44 | 18 - 6 |
KISS-BALSAY Rita (17) (Dávid Kornél KA) |
VÁRADI Nóra (11) (Szegedi KE) |
ÓDRY Krisztina (4) (Szegedi KE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 50 - 79 | 19 - 6 |
SZŐKE Cintia Fanni (19) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (13) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Törekvés SE | O | V, 59 - 76 | 19 - 7 |
SZABÓ Eszter (23) (Dávid Kornél KA) |
EGRI Zsófia (12) (Törekvés SE) |
STRBIK Fanni Flóra (5) (Törekvés SE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Molnár Tamás |