Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BDSEbasket/A | O | V, 49 - 70 | 0 - 1 |
ZSIHLA Zsombor (31) (BDSEbasket/A) |
SCHIROKY Kirill (14) (BDSEbasket/A) |
SCHIROKY Kirill (4) (BDSEbasket/A) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai Bácska FKE | I | GY, 42 - 103 | 1 - 1 |
REICH Dániel (22) (Kiss Lenke KS/A) |
PETRI Szabolcs (23) (Kiss Lenke KS/A) |
PETRI Szabolcs (4) (Kiss Lenke KS/A) |
|
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-GYKSE | O | V, 63 - 75 | 1 - 2 |
REICH Dániel (18) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (13) (Kiss Lenke KS/A) |
SEBESTYÉN Tamás (4) (Atomerőmű-GYKSE) |
|
Játékvezetők: Domokos Bence, Keresztes Tamás (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 67 - 70 | 2 - 2 |
KARSAI Balázs (17) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PETRI Szabolcs (19) (Kiss Lenke KS/A) |
BŐSZ Richárd (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Egri VSI KOK | O | GY, 100 - 50 | 3 - 2 |
REICH Dániel (22) (Kiss Lenke KS/A) |
PETRI Szabolcs (15) (Kiss Lenke KS/A) |
CZIBÓK Balázs (10) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 87 - 71 | 4 - 2 |
SZATMÁRI Szabolcs (22) (Bajai Bácska) |
PETRI Szabolcs (11) (Kiss Lenke KS/A) |
WEINER Martin (9) (Bajai Bácska) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | OSE Lions | I | GY, 53 - 72 | 5 - 2 |
REICH Marcell (19) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (14) (Kiss Lenke KS/A) |
REICH Marcell (10) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Lehel Kosársuli | I | GY, 69 - 74 | 6 - 2 |
REICH Dániel (21) (Kiss Lenke KS/A) |
KOVÁCS Vilmos (15) (Lehel Kosársuli) |
KOVÁCS Vilmos (3) (Lehel Kosársuli) |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 63 - 46 | 7 - 2 |
REICH Marcell (21) (Kiss Lenke KS/A) |
PETRI Szabolcs (16) (Kiss Lenke KS/A) |
CZIBÓK Balázs (6) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Ntasis Lazaros (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Lehel Kosársuli | O | GY, 81 - 43 | 8 - 2 |
MÉSZÁROS Kolos Norbert (20) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (16) (Kiss Lenke KS/A) |
REICH Marcell (13) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Pécs/B | O | GY, 73 - 63 | 9 - 2 |
KOCSIS Gergő (22) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (25) (Kiss Lenke KS/A) |
REICH Marcell (11) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Egri VSI KOK | I | GY, 52 - 107 | 10 - 2 |
REICH Dániel (32) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (9) (Kiss Lenke KS/A) |
LENGYEL Dániel (3) (Egri VSI KOK) |
Játékvezetők: Marton Péter, Tòth Tamás (Drahos László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Bajai Bácska FKE | I | GY, 50 - 76 | 11 - 2 |
REICH Dániel (18) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (21) (Kiss Lenke KS/A) |
SZATMÁRI Szabolcs (3) (Bajai Bácska) |
Aréna: Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kaszások Akadémia | O | GY, 65 - 52 | 12 - 2 |
DOBOSSY Pál Márton (17) (Kaszások Akadémia) |
KOCSIS Gergő (15) (Kiss Lenke KS/A) |
CZIBÓK Balázs (6) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Sancilio Alexis (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OSE Lions | O | GY, 68 - 44 | 13 - 2 |
KOCSIS Gergő (25) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (19) (Kiss Lenke KS/A) |
CZIBÓK Balázs (4) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKA Pécs/B | I | V, 76 - 70 | 13 - 3 |
PRODANOVIC Todor (22) (NKA Pécs/B) |
KOCSIS Gergő (22) (Kiss Lenke KS/A) |
MARETICS Martin (6) (NKA Pécs/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kaszások Akadémia | I | V, 73 - 66 | 13 - 4 |
DOBOSSY Pál Márton (22) (Kaszások Akadémia) |
KOCSIS Gergő (26) (Kiss Lenke KS/A) |
KONTA Zalán Máté (7) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pál Roland (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | V, 98 - 36 | 13 - 5 |
PILINSZKI Máté (20) (Budapesti Honvéd/A) |
KOCSIS Gergő (12) (Kiss Lenke KS/A) |
DÉKÁNY Imre (9) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki KA | I | V, 98 - 47 | 13 - 6 |
KOCSIS Gergő (17) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (17) (Kiss Lenke KS/A) |
SZANYI Bence (6) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 39 - 111 | 13 - 7 |
REIZINGER Máté (28) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (14) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (6) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 81 - 59 | 13 - 8 |
SIMON Benedek (23) (Dávid Kornél KA) |
KOCSIS Gergő (17) (Kiss Lenke KS/A) |
SZILÁGYI Örs (8) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | V, 64 - 70 | 13 - 9 |
REICH Dániel (23) (Kiss Lenke KS/A) |
DÉKÁNY Imre (17) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (9) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szolnoki KA | O | V, 71 - 99 | 13 - 10 |
REICH Marcell (19) (Kiss Lenke KS/A) |
SEBŐK András (10) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (9) (Szolnoki KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Paulus Bence Máté (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 110 - 62 | 13 - 11 |
REIZINGER Máté (23) (Dombóvári Kosársuli KE) |
KOCSIS Gergő (25) (Kiss Lenke KS/A) |
SZŐKE Bálint (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 78 - 67 | 14 - 11 |
CZIBÓK Balázs (23) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (13) (Kiss Lenke KS/A) |
REICH Dániel (5) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Szabari János) |