Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszások Akadémia | O | GY, 64 - 58 | 1 - 0 |
KONTA Zalán Máté (23) (Kaszások Akadémia) |
SAFRANKA Márton (15) (Kaszások Akadémia) |
KNYUR Soma Máté (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
|
Játékvezetők: Molnár Tamás, Erős Florentina (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA | O | V, 56 - 63 | 1 - 1 |
BATA Olivér (22) (Dávid Kornél KA) |
SIMON Benedek (10) (Dávid Kornél KA) |
KOZMA Péter (8) (Vásárhelyi Kosársuli) |
|
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | I | GY, 62 - 83 | 2 - 1 |
TÁRKÁNYI András (29) (Újpest-MT/A) |
MEGYESI Dániel Márk (25) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KNYUR Soma Máté (8) (Vásárhelyi Kosársuli) |
|
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | V, 67 - 70 | 2 - 2 |
KARSAI Balázs (17) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PETRI Szabolcs (19) (Kiss Lenke KS/A) |
BŐSZ Richárd (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 58 - 41 | 3 - 2 |
KOZMA Péter (14) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZATMÁRI Szabolcs (16) (Bajai Bácska) |
BŐSZ Richárd (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs/B | I | GY, 63 - 69 | 4 - 2 |
EGÉDI Balázs (24) (NKA Pécs/B) |
MEGYESI Dániel Márk (12) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BŐSZ Richárd (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Egri VSI KOK | I | GY, 42 - 99 | 5 - 2 |
HÍDVÉGI Zalán (24) (Egri VSI KOK) |
NÉMETH Zsombor (12) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KOZMA Péter (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Bukta Bertalan) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kaszások Akadémia | O | GY, 75 - 66 | 6 - 2 |
KOZMA Péter (26) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SAFRANKA Márton (12) (Kaszások Akadémia) |
KNYUR Soma Máté (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | OSE Lions | O | GY, 65 - 52 | 7 - 2 |
KNYUR Soma Máté (20) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MEGYESI Dániel Márk (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
LINCZMAIER Gergő Máté (4) (OSE Lions) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Szabó Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | V, 63 - 46 | 7 - 3 |
REICH Marcell (21) (Kiss Lenke KS/A) |
PETRI Szabolcs (16) (Kiss Lenke KS/A) |
CZIBÓK Balázs (6) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Ntasis Lazaros (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bajai Bácska FKE | I | GY, 39 - 81 | 8 - 3 |
KNYUR Soma Máté (26) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZATMÁRI Szabolcs (17) (Bajai Bácska) |
SZALAI Tamás (4) (Bajai Bácska) |
Aréna: Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Lehel Kosársuli | O | GY, 83 - 51 | 9 - 3 |
MEGYESI Dániel Márk (22) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MEGYESI Dániel Márk (19) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KOZMA Péter (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Szabó Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kaszások Akadémia | I | GY, 75 - 77 | 10 - 3 |
KNYUR Soma Máté (25) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KARSAI Balázs (12) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KONTA Zalán Máté (5) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Goda László, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | NKA Pécs/B | O | GY, 76 - 63 | 11 - 3 |
EGÉDI Balázs (21) (NKA Pécs/B) |
SZABÓ Gábor (13) (NKA Pécs/B) |
KOZMA Péter (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Lehel Kosársuli | I | GY, 64 - 104 | 12 - 3 |
KOVÁCS Vilmos (24) (Lehel Kosársuli) |
FILAK László (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KOZMA Péter (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Jászberényi Általános Iskola | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Egri VSI KOK | O | GY, 100 - 48 | 13 - 3 |
FILAK László (17) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MEGYESI Dániel Márk (16) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BŐSZ Richárd (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | OSE Lions | I | GY, 58 - 63 | 14 - 3 |
MEGYESI Dániel Márk (19) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZABADFI Márk (12) (OSE Lions) |
LINCZMAIER Gergő Máté (4) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 80 - 53 | 14 - 4 |
SZŐKE Bálint (27) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (13) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 59 - 66 | 14 - 5 |
SIMON Benedek (23) (Dávid Kornél KA) |
MEGYESI Dániel Márk (17) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZILÁGYI Örs (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki KA | I | V, 73 - 29 | 14 - 6 |
FODOR Máté (17) (Szolnoki KA) |
KARSAI Balázs (12) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZANYI Bence (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | V, 52 - 89 | 14 - 7 |
BALOGH László (25) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (12) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (4) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, PAPY ZSOLT (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 43 - 85 | 14 - 8 |
SZŐKE Bálint (17) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (11) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki KA | O | V, 53 - 93 | 14 - 9 |
FARAGÓ Márton (18) (Szolnoki KA) |
FODOR Máté (9) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | V, 85 - 51 | 14 - 10 |
KORKIN Artem (19) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (11) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (12) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 88 - 64 | 14 - 11 |
SIMON Benedek (24) (Dávid Kornél KA) |
MEGYESI Dániel Márk (12) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BATA Olivér (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly) |