Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE - Veszprém | O | GY, 124 - 17 | 1 - 0 |
MÁRI György József (21) (Kecskeméti KA) |
MÁRI György József (9) (Kecskeméti KA) |
TÓTH Balázs (7) (Kecskeméti KA) |
|
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Beszterce KK | I | GY, 32 - 126 | 2 - 0 |
TÓTH Patrik Kristóf (24) (Kecskeméti KA) |
TÓTH Patrik Kristóf (10) (Kecskeméti KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (9) (Kecskeméti KA) |
|
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Bozóki Bettina (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEAFC/A | O | GY, 113 - 46 | 3 - 0 |
TÓTH Barna (30) (Kecskeméti KA) |
TÓTH Barna (10) (Kecskeméti KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (8) (Kecskeméti KA) |
|
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Kovács István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MAFC | O | GY, 76 - 54 | 4 - 0 |
BIBER Áron Benedek (18) (MAFC) |
CSERKÓ András (12) (Kecskeméti KA) |
TÓTH Barna (5) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia | I | V, 74 - 66 | 4 - 1 |
KISS Kolos (19) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
CZERMANN Patrik Ákos (8) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (5) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | O | GY, 99 - 63 | 5 - 1 |
IVKOVIC Milán (25) (Kecskeméti KA) |
CSERKÓ András (12) (Kecskeméti KA) |
CSENDES Péter (7) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Baukó Ferenc (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű-GYKSE | O | GY, 86 - 53 | 6 - 1 |
IVKOVIC Milán (26) (Kecskeméti KA) |
IVKOVIC Milán (13) (Kecskeméti KA) |
VELKEY Géza (5) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 45 - 80 | 7 - 1 |
TÓTH Barna (22) (Kecskeméti KA) |
IVKOVIC Milán (10) (Kecskeméti KA) |
LAKATOS Levente (2) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 61 - 81 | 7 - 2 |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (25) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (19) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (5) (NKA Pécs/A) |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Goldring Gergő (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | I | V, 59 - 45 | 7 - 3 |
CSENDES Péter (27) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSERKÓ András (11) (Kecskeméti KA) |
CSENDES Péter (6) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 61 - 64 | 7 - 4 |
KERTÉSZ Dávid (31) (Alba Fehérvár) |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (19) (Alba Fehérvár) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (5) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel (Király László József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 74 - 62 | 7 - 5 |
SCHMERA Gergely (23) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (13) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (13) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 98 - 47 | 8 - 5 |
TÓTH Barna (21) (Kecskeméti KA) |
SZALAY Domonkos (11) (Zalakerámia ZTE KK) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (7) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kónya Levente (Király László József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 50 - 81 | 9 - 5 |
TÓTH Barna (19) (Kecskeméti KA) |
SZALAY Domonkos (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (7) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia | O | GY, 55 - 49 | 10 - 5 |
IVKOVIC Milán (15) (Kecskeméti KA) |
CZERMANN Patrik Ákos (10) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
VELKEY Géza (4) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC | I | GY, 61 - 69 | 11 - 5 |
BIBER Áron Benedek (26) (MAFC) |
BIBER Áron Benedek (15) (MAFC) |
TÓTH Barna (8) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Atomerőmű-GYKSE | I | GY, 56 - 63 | 12 - 5 |
HEIMANN Gergő (20) (Atomerőmű-GYKSE) |
CSERKÓ András (10) (Kecskeméti KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (8) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 52 - 47 | 13 - 5 |
IVKOVIC Milán (15) (Kecskeméti KA) |
KELEMEN Ádám (16) (Vasas Akadémia/A) |
CSERKÓ András (4) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kaposvári SI | I | GY, 72 - 84 | 14 - 5 |
PAÁR Márk (30) (Kaposvári Delfinek) |
MÁRI György József (10) (Kecskeméti KA) |
PAÁR Márk (7) (Kaposvári Delfinek) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kaposvári SI | O | GY, 75 - 65 | 15 - 5 |
PAÁR Márk (25) (Kaposvári Delfinek) |
TÓTH Balázs (11) (Kecskeméti KA) |
TÓTH Balázs (4) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Kónya Levente, Bozóki Bettina (Király László József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 88 - 73 | 15 - 6 |
NÉMETH Bálint Péter (36) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (15) (FALCO-VE KC/A) |
HORVÁTH Ádám (7) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | GY, 65 - 47 | 16 - 6 |
TÓTH Barna (19) (Kecskeméti KA) |
HORVÁTH Ádám (12) (FALCO-VE KC/A) |
HORVÁTH Ádám (2) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 84 - 56 | 17 - 6 |
VASAS Máté Brúnó (21) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
EGERVÁRI Márton (8) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
VELKEY Géza (6) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Tóth Mihály, Kónya Levente (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | I | GY, 58 - 69 | 18 - 6 |
IVKOVIC Milán (20) (Kecskeméti KA) |
TÓTH Barna (11) (Kecskeméti KA) |
LAKATOS Máté (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 97 - 43 | 18 - 7 |
PAFFÉRI Péter (27) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (17) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (8) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC Kosárlabda Akadémia | O | V, 71 - 78 | 18 - 8 |
TÓTH Barna (29) (Kecskeméti KA) |
SÁGODI Róbert (9) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
KALASSAI Martin (2) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Utasi Balázs, Komlódi Benedek (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskola KA/A | O | V, 68 - 107 | 18 - 9 |
CSENDES Péter (25) (Soproni Sportiskola KA/A) |
TÓTH Barna (7) (Kecskeméti KA) |
CSENDES Péter (9) (Soproni Sportiskola KA/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis, Kovács Máté (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaposvári SI | O | GY, 93 - 87 | 19 - 9 |
PAÁR Márk (36) (Kaposvári Delfinek) |
TÓTH Balázs (8) (Kecskeméti KA) |
PAÁR Márk (8) (Kaposvári Delfinek) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Káli Szabolcs, Kovács Máté (dr. Gincsai János Péter) |