Műsor - 2020. október 5. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I V, 101 - 71 0 - 1 SIMON Benedek (27)
(Dávid Kornél KA)
GYŐR Bálint Gergely (10)
(Kaposvári Delfinek)
KARABULUT Haluk Tunahan (3)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
Műsor - 2020. október 11. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/AFALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A I V, 84 - 71 0 - 2 PAÁR Márk (34)
(Kaposvári Delfinek)
TAKÁCS Zsolt (11)
(FALCO-VE KC/A)
KOVÁCS Levente Hetény (9)
(FALCO-VE KC/A)
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás (Szoó László Márton)
Műsor - 2020. november 8. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 79 - 64 0 - 3 KELEMEN Ádám (22)
(Vasas Akadémia/A)
KELEMEN Ádám (12)
(Vasas Akadémia/A)
LAKATOS Máté (7)
(Vasas Akadémia/A)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2020. november 16. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A O V, 79 - 82 0 - 4 PAÁR Márk (29)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (14)
(Kaposvári Delfinek)
PAFFÉRI Péter (6)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
Aréna: Szent István Egyetem Játékvezetők: Szántó Dénes, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
Műsor - 2020. november 22. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Szolnoki KASzolnoki KA I GY, 61 - 66 1 - 4 PAÁR Márk (31)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (12)
(Kaposvári Delfinek)
COHILL Eric Edward (7)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
Műsor - 2020. november 27. 16:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 84 - 56 2 - 4 PAÁR Márk (28)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (7)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (9)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Szent István Egyetem Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kele János)
Műsor - 2020. december 2. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Budapesti Honvéd /ABudapesti Honvéd /A I GY, 63 - 75 3 - 4 PAÁR Márk (33)
(Kaposvári Delfinek)
ANTALICS Dániel (11)
(Kaposvári Delfinek)
DÉKÁNY Imre (7)
(Budapesti Honvéd/A)
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2020. december 7. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/AFALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A O V, 58 - 77 3 - 5 NÉMETH Bálint Péter (21)
(FALCO-VE KC/A)
TAKÁCS Zsolt (19)
(FALCO-VE KC/A)
KOVÁCS Levente Hetény (9)
(FALCO-VE KC/A)
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János)
Műsor - 2020. december 14. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Budapesti Honvéd /ABudapesti Honvéd /A O GY, 75 - 70 4 - 5 PAÁR Márk (21)
(Kaposvári Delfinek)
DÉKÁNY Imre (8)
(Budapesti Honvéd/A)
PAÁR Márk (7)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Szent István Egyetem Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szántó Dénes (Kele János)
Műsor - 2021. január 11. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O V, 70 - 87 4 - 6 PAÁR Márk (27)
(Kaposvári Delfinek)
KELEMEN Ádám (12)
(Vasas Akadémia/A)
KELEMEN Ádám (6)
(Vasas Akadémia/A)
Aréna: Szent István Egyetem Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
Műsor - 2021. január 18. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Dombóvári Kosársuli KEDombóvári Kosársuli KE O GY, 75 - 38 5 - 6 PAÁR Márk (35)
(Kaposvári Delfinek)
GYŐR Bálint Gergely (10)
(Kaposvári Delfinek)
COHILL Eric Edward (4)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Szent István Egyetem Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János)
Műsor - 2021. január 21. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A I V, 104 - 57 5 - 7 VASAS Máté Brúnó (30)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
GYŐR Bálint Gergely (11)
(Kaposvári Delfinek)
PAFFÉRI Péter (13)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. január 25. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Szolnoki KASzolnoki KA O V, 79 - 85 5 - 8 PAÁR Márk (27)
(Kaposvári Delfinek)
ABRAHAM Arabo (13)
(Szolnoki KA)
PAÁR Márk (9)
(Kaposvári Delfinek)
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szántó Dénes (Koncsek Balázs)
Műsor - 2021. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Dombóvári Kosársuli KEDombóvári Kosársuli KE I GY, 67 - 81 6 - 8 PAÁR Márk (36)
(Kaposvári Delfinek)
GYŐR Bálint Gergely (12)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (5)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Szuhay-Sportközpont Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József)
Műsor - 2021. február 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEAC Kosárlabda AkadémiaDEAC Kosárlabda Akadémia I V, 94 - 65 6 - 9 CZERMANN Patrik Ákos (22)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CZERMANN Patrik Ákos (13)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
MADAR Krisztián (4)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. február 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Soproni Sportiskola KA/ASoproni Sportiskola KA/A I V, 85 - 71 6 - 10 PAÁR Márk (42)
(Kaposvári Delfinek)
GYŐR Bálint Gergely (14)
(Kaposvári Delfinek)
CSÁTALJAY Péter (8)
(Soproni Sportiskola KA/A)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Szabadvári János László)
Műsor - 2021. március 1. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló NKA Pécs/ANKA Pécs/A O V, 49 - 83 6 - 11 PAÁR Márk (23)
(Kaposvári Delfinek)
BÁNFI Balázs (10)
(NKA Pécs/A)
STAUBACH Dávid (4)
(NKA Pécs/A)
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Szántó Dénes (Koncsek Balázs)
Műsor - 2021. március 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kecskeméti KAKecskeméti KA O V, 72 - 84 6 - 12 PAÁR Márk (30)
(Kaposvári Delfinek)
MÁRI György József (10)
(Kecskeméti KA)
PAÁR Márk (7)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Budai Csaba)
Műsor - 2021. március 9. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Kecskeméti KAKecskeméti KA I V, 75 - 65 6 - 13 PAÁR Márk (25)
(Kaposvári Delfinek)
TÓTH Balázs (11)
(Kecskeméti KA)
TÓTH Balázs (4)
(Kecskeméti KA)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Kónya Levente, Bozóki Bettina (Király László József)
Műsor - 2021. március 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló NKA Pécs/ANKA Pécs/A I V, 87 - 43 6 - 14 BÁNFI Balázs (24)
(NKA Pécs/A)
SCHMERA Gergely (12)
(NKA Pécs/A)
RÁTGÉBER Tamás (7)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. március 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló DEAC Kosárlabda AkadémiaDEAC Kosárlabda Akadémia O V, 88 - 91 6 - 15 KALASSAI Martin (42)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
ANTALICS Dániel (11)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (10)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Szuhay-Sportközpont Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
Műsor - 2021. április 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Soproni Sportiskola KA/ASoproni Sportiskola KA/A O V, 71 - 77 6 - 16 PAÁR Márk (36)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (12)
(Kaposvári Delfinek)
CSENDES Péter (11)
(Soproni Sportiskola KA/A)
Aréna: Szuhay-Sportközpont Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás)
Műsor - 2021. április 23. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Budapesti Honvéd /ABudapesti Honvéd /A I GY, 64 - 65 7 - 16 PAÁR Márk (30)
(Kaposvári Delfinek)
POLOTÁR Balázs (10)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (7)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2021. április 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Budapesti Honvéd /ABudapesti Honvéd /A O GY, 77 - 57 8 - 16 PAÁR Márk (37)
(Kaposvári Delfinek)
KORKIN Artem (15)
(Budapesti Honvéd/A)
PAÁR Márk (5)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Szuhay-Sportközpont Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás)
Műsor - 2021. május 26. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  NKA Pécs/ANKA Pécs/A I V, 81 - 71 8 - 17 PAÁR Márk (31)
(Kaposvári Delfinek)
SCHMERA Gergely (17)
(NKA Pécs/A)
PAÁR Márk (7)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Csák Máté Károly, Ntasis Lazaros, Káli Szabolcs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. május 28. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/AFALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A O V, 85 - 90 8 - 18 PAÁR Márk (43)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (15)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (11)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Földesi Ádám, Ntasis Lazaros, Káli Szabolcs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. május 30. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KAKecskeméti KA I V, 93 - 87 8 - 19 PAÁR Márk (36)
(Kaposvári Delfinek)
TÓTH Balázs (8)
(Kecskeméti KA)
PAÁR Márk (8)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Utasi Balázs, Káli Szabolcs, Kovács Máté (dr. Gincsai János Péter)

Megyei szövetségek