Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs/B | O | V, 72 - 75 | 0 - 1 |
KOVÁCS Vilmos (28) (Lehel Kosársuli) |
GÖBLYÖS Bálint (16) (Lehel Kosársuli) |
PATAKI Mátyás Balázs (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Egri VSI KOK | O | GY, 105 - 65 | 1 - 1 |
KOVÁCS Vilmos (30) (Lehel Kosársuli) |
BODNÁR Béla (8) (Egri VSI KOK) |
VASAS Bálint (5) (Egri VSI KOK) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | V, 69 - 74 | 1 - 2 |
REICH Dániel (21) (Kiss Lenke KS/A) |
KOVÁCS Vilmos (15) (Lehel Kosársuli) |
KOVÁCS Vilmos (3) (Lehel Kosársuli) |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Bajai Bácska FKE | I | V, 56 - 53 | 1 - 3 |
KOCZA Bendegúz (18) (Lehel Kosársuli) |
SZATMÁRI Szabolcs (20) (Bajai Bácska) |
SZALKAI Dániel (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | V, 81 - 43 | 1 - 4 |
MÉSZÁROS Kolos Norbert (20) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (16) (Kiss Lenke KS/A) |
REICH Marcell (13) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaszások Akadémia | I | V, 74 - 64 | 1 - 5 |
KOVÁCS Vilmos (27) (Lehel Kosársuli) |
SAFRANKA Márton (17) (Kaszások Akadémia) |
DOBOSSY Pál Márton (3) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 83 - 51 | 1 - 6 |
MEGYESI Dániel Márk (22) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MEGYESI Dániel Márk (19) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KOZMA Péter (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Szabó Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kaszások Akadémia | O | V, 51 - 82 | 1 - 7 |
KOVÁCS Vilmos (18) (Lehel Kosársuli) |
SAFRANKA Márton (15) (Kaszások Akadémia) |
VASALI Mátyás (4) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 64 - 104 | 1 - 8 |
KOVÁCS Vilmos (24) (Lehel Kosársuli) |
FILAK László (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KOZMA Péter (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Jászberényi Általános Iskola | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | OSE Lions | I | V, 108 - 52 | 1 - 9 |
GERGÁCZ Gellért (28) (OSE Lions) |
SZABADFI Márk (17) (OSE Lions) |
LÉKÓ Konrád (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Krajnyik Akác András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKA Pécs/B | I | V, 98 - 45 | 1 - 10 |
SLÉZIA Máté (18) (NKA Pécs/B) |
GÉMES Levente (12) (NKA Pécs/B) |
EGÉDI Balázs (4) (NKA Pécs/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 79 - 62 | 2 - 10 |
KOVÁCS Vilmos (35) (Lehel Kosársuli) |
SZATMÁRI Szabolcs (15) (Bajai Bácska) |
KOVÁCS Vilmos (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Hűtő Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Egri VSI KOK | I | GY, 56 - 92 | 3 - 10 |
KOVÁCS Vilmos (20) (Lehel Kosársuli) |
FODOR Botond (10) (Lehel Kosársuli) |
NAGY Ádám (6) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | OSE Lions | O | V, 55 - 71 | 3 - 11 |
KOVÁCS Vilmos (30) (Lehel Kosársuli) |
KOVÁCS Vilmos (17) (Lehel Kosársuli) |
GERGÁCZ Gellért (5) (OSE Lions) |
Aréna: Lehel Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | VUKE - Veszprém | O | V, 78 - 84 | 3 - 12 |
GLATZ Gábor Soma (31) (VUKE - Veszprém) |
GLATZ Gábor Soma (15) (VUKE - Veszprém) |
SZALKAI Dániel (6) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Máté Zádor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MEAFC/A | I | V, 115 - 49 | 3 - 13 | - | - | |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MEAFC/A | O | V, 49 - 79 | 3 - 14 |
RAGÁLYI Levente Gergely (22) (MEAFC/A) |
RAGÁLYI Levente Gergely (12) (MEAFC/A) |
NAGY Ádám (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Zahorán Kitti Mária (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Újpest-MT/A | I | V, 87 - 77 | 3 - 15 | - | - | |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Beszterce KK | O | V, 78 - 81 | 3 - 16 |
KOVÁCS Vilmos (36) (Lehel Kosársuli) |
GULYÁS Botond (17) (Beszterce KK) |
GULYÁS Botond (7) (Beszterce KK) |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Kovács Máté Zádor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Újpest-MT/A | O | V, 61 - 84 | 3 - 17 |
KOVÁCS Vilmos (26) (Lehel Kosársuli) |
FODOR Botond (17) (Lehel Kosársuli) |
TÁRKÁNYI András (4) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Lehel Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Beszterce KK | I | V, 83 - 62 | 3 - 18 | - | - | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | VUKE - Veszprém | I | V, 93 - 54 | 3 - 19 | - | - | |
Aréna: Március 15. Sportcsarnok | Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence |