Műsor - 2020. október 4. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 62 - 102 1 - 0 LOVAS Árpád Botond (20)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
PÁKOZDI Csongor (11)
(Alba Fehérvár)
LOVAS Árpád Botond (7)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Fekete László)
Műsor - 2020. október 11. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Kecskeméti KAKecskeméti KA O GY, 74 - 66 2 - 0 KISS Kolos (19)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CZERMANN Patrik Ákos (8)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
KŐHÁZI Bence (5)
(Kecskeméti KA)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2020. október 22. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 110 - 68 3 - 0 MADAR Krisztián (23)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
MAKKOS Dávid (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
TURÁN Simon (11)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2020. november 1. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Atomerőmű-GYKSEAtomerőmű-GYKSE I GY, 55 - 74 4 - 0 KISS Kolos (16)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
FEKETE Csongor (11)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
MADAR Krisztián (3)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
Műsor - 2020. november 10. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Soproni Sportiskola KA/ASoproni Sportiskola KA/A O V, 66 - 69 4 - 1 KISS Kolos (20)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CZERMANN Patrik Ákos (16)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
SÁGODI Róbert (4)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2020. november 20. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló NKA Pécs/ANKA Pécs/A I GY, 63 - 82 5 - 1 KALASSAI Martin (35)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CZERMANN Patrik Ákos (10)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
SÁGODI Róbert (3)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Szalóki Bence (Parádi Péter)
Műsor - 2020. november 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 83 - 51 6 - 1 CZERMANN Patrik Ákos (21)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CZERMANN Patrik Ákos (10)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
LOVAS Árpád Botond (6)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2020. december 11. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló MAFCMAFC O GY, 71 - 50 7 - 1 SÁGODI Róbert (19)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
SÁGODI Róbert (14)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
KISS Kolos (6)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2020. december 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Atomerőmű-GYKSEAtomerőmű-GYKSE O GY, 87 - 73 8 - 1 PAPY Bence Zsolt (25)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
ERDŐSI Gergő (14)
(Atomerőmű-GYKSE)
LOVAS Árpád Botond (5)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2020. december 18. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 70 - 86 9 - 1 TURÁN Simon (31)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CSUTI Kornél (15)
(Zalakerámia ZTE KK)
BÜKI Bence (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Halász Ernő István)
Műsor - 2021. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Soproni Sportiskola KA/ASoproni Sportiskola KA/A I V, 90 - 85 9 - 2 HAJNAL Kristóf (24)
(Soproni Sportiskola KA/A)
HEGEDÜS Brúnó (10)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CSENDES Péter (6)
(Soproni Sportiskola KA/A)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
Műsor - 2021. január 25. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kecskeméti KAKecskeméti KA I V, 55 - 49 9 - 3 IVKOVIC Milán (15)
(Kecskeméti KA)
CZERMANN Patrik Ákos (10)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
VELKEY Géza (4)
(Kecskeméti KA)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba)
Műsor - 2021. január 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló NKA Pécs/ANKA Pécs/A O GY, 78 - 69 10 - 3 KALASSAI Martin (20)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CZERMANN Patrik Ákos (10)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
MESZLÉNYI Róbert (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. február 4. 16:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló MAFCMAFC I GY, 89 - 91 11 - 3 BOKA-MAGÓ Áron István (26)
(MAFC)
CZERMANN Patrik Ákos (15)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
LŐRINCZE Dominik (10)
(MAFC)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, NAGY ISTVÁN (Szabari János)
Műsor - 2021. február 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Kaposvári SIKaposvári SI O GY, 94 - 65 12 - 3 CZERMANN Patrik Ákos (22)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CZERMANN Patrik Ákos (13)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
MADAR Krisztián (4)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. február 21. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O GY, 82 - 71 13 - 3 KALASSAI Martin (24)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
CZERMANN Patrik Ákos (14)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
VÁRSZEGI Ádám (4)
(Vasas Akadémia/A)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. március 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 84 - 47 13 - 4 KELEMEN Ádám (21)
(Vasas Akadémia/A)
UDEMEZUE Ekenedilichukwu (14)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
HORVÁTH Botond (7)
(Vasas Akadémia/A)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla (Szabari János)
Műsor - 2021. március 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kaposvári SIKaposvári SI I GY, 88 - 91 14 - 4 KALASSAI Martin (42)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
ANTALICS Dániel (11)
(Kaposvári Delfinek)
PAÁR Márk (10)
(Kaposvári Delfinek)
Aréna: Szuhay-Sportközpont Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
Műsor - 2021. április 7. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A I V, 86 - 82 14 - 5 SÁGODI Róbert (25)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
KERTI Patrik Bende (18)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
PAFFÉRI Péter (13)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Major Ádám, Bátovszky Zsolt (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. április 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/AFALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A I V, 85 - 62 14 - 6 HORVÁTH Ádám (23)
(FALCO-VE KC/A)
TAKÁCS Zsolt (13)
(FALCO-VE KC/A)
NÉMETH Bálint Péter (8)
(FALCO-VE KC/A)
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária)
Műsor - 2021. április 13. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/AFALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A O GY, 95 - 57 15 - 6 KALASSAI Martin (29)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
HORVÁTH Ádám (10)
(FALCO-VE KC/A)
MADAR Krisztián (4)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. április 17. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A O V, 78 - 80 15 - 7 VASAS Máté Brúnó (23)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
KERTI Patrik Bende (11)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
PAFFÉRI Péter (9)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Domán István, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. május 26. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KAKecskeméti KA I GY, 71 - 78 16 - 7 TÓTH Barna (29)
(Kecskeméti KA)
SÁGODI Róbert (9)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
KALASSAI Martin (2)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Földesi Ádám, Utasi Balázs, Komlódi Benedek (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. május 28. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A O GY, 76 - 73 17 - 7 KOVÁCS Ákos Bence (31)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
KOVÁCS Ákos Bence (19)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
PAFFÉRI Péter (7)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Csák Máté Károly, Nyíri Péter Patrik, Utasi Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. május 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  NKA Pécs/ANKA Pécs/A O V, 71 - 77 17 - 8 KOVÁCS Ákos Bence (27)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
SCHMERA Gergely (18)
(NKA Pécs/A)
SÁGODI Róbert (6)
(DEAC Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Földesi Ádám, Komlódi Benedek (dr. Gincsai János Péter)

Megyei szövetségek