Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 87 - 59 | 1 - 0 |
KELEMEN Ádám (17) (Vasas Akadémia/A) |
HORVÁTH Ádám (8) (FALCO-VE KC/A) |
TIBORCZ Benedek (5) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Mihály Barna (Schneider Bertold Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaposvári SI | O | GY, 84 - 71 | 2 - 0 |
PAÁR Márk (34) (Kaposvári Delfinek) |
TAKÁCS Zsolt (11) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (9) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki KA | O | GY, 95 - 63 | 3 - 0 |
KOVÁCS Levente Hetény (20) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (9) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (10) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Schneider Bertold Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 98 - 56 | 4 - 0 |
TAKÁCS Zsolt (21) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (16) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (6) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | GY, 80 - 84 | 5 - 0 |
SZŐKE Bálint (26) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (11) (Dombóvári Kosársuli KE) |
KOVÁCS Levente Hetény (9) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 81 - 78 | 6 - 0 |
PAFFÉRI Péter (26) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
TAKÁCS Zsolt (21) (FALCO-VE KC/A) |
PAFFÉRI Péter (9) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 104 - 49 | 6 - 1 |
DUNAI Zétény Péter (28) (Vasas Akadémia/A) |
TAKÁCS Zsolt (8) (FALCO-VE KC/A) |
LAKATOS Máté (9) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kaposvári SI | I | GY, 58 - 77 | 7 - 1 |
NÉMETH Bálint Péter (21) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (19) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (9) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szolnoki KA | I | V, 65 - 55 | 7 - 2 |
SEBŐK András (18) (Szolnoki KA) |
FODOR Máté (14) (Szolnoki KA) |
KOVÁCS Levente Hetény (13) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 76 - 70 | 7 - 3 |
HAJDU Péter Márton (22) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
TAKÁCS Zsolt (15) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (7) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 78 - 81 | 8 - 3 |
SZALCZGRUBER Ádám (27) (Dávid Kornél KA) |
HORVÁTH Ádám (13) (FALCO-VE KC/A) |
BATA Olivér (4) (Dávid Kornél KA) |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | GY, 76 - 67 | 9 - 3 |
DÉKÁNY Imre (22) (Budapesti Honvéd/A) |
TAKÁCS Zsolt (11) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (10) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | GY, 81 - 52 | 10 - 3 |
TAKÁCS Zsolt (22) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (13) (FALCO-VE KC/A) |
TIBORCZ Benedek (6) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | GY, 72 - 79 | 11 - 3 |
BALOGH László (17) (Budapesti Honvéd/A) |
KÖCSE Bálint (8) (Budapesti Honvéd/A) |
NÉMETH Bálint Péter (9) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Makay Dániel József (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | I | GY, 71 - 76 | 12 - 3 |
CSENDES Péter (22) (Soproni Sportiskola KA/A) |
TAKÁCS Zsolt (11) (FALCO-VE KC/A) |
CSENDES Péter (6) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 46 - 70 | 12 - 4 |
SCHMERA Gergely (20) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (11) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | O | GY, 87 - 71 | 13 - 4 |
TAKÁCS Zsolt (22) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (13) (FALCO-VE KC/A) |
CSENDES Péter (12) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Bognár Tamás (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kecskeméti KA | O | GY, 88 - 73 | 14 - 4 |
NÉMETH Bálint Péter (36) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (15) (FALCO-VE KC/A) |
HORVÁTH Ádám (7) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 65 - 47 | 14 - 5 |
TÓTH Barna (19) (Kecskeméti KA) |
HORVÁTH Ádám (12) (FALCO-VE KC/A) |
HORVÁTH Ádám (2) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia | O | GY, 85 - 62 | 15 - 5 |
HORVÁTH Ádám (23) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (13) (FALCO-VE KC/A) |
NÉMETH Bálint Péter (8) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia | I | V, 95 - 57 | 15 - 6 |
KALASSAI Martin (29) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
HORVÁTH Ádám (10) (FALCO-VE KC/A) |
MADAR Krisztián (4) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 92 - 73 | 15 - 7 |
SCHMERA Gergely (32) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (9) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (9) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | O | V, 44 - 75 | 15 - 8 |
DUNAI Zétény Péter (18) (Vasas Akadémia/A) |
HORVÁTH Nátán (9) (FALCO-VE KC/A) |
BARTHA Zsombor (5) (Vasas Akadémia/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nyíri Péter Patrik, Kozma Balázs (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaposvári SI | I | GY, 85 - 90 | 16 - 8 |
PAÁR Márk (43) (Kaposvári Delfinek) |
PAÁR Márk (15) (Kaposvári Delfinek) |
PAÁR Márk (11) (Kaposvári Delfinek) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Ntasis Lazaros, Káli Szabolcs (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskola KA/A | I | V, 68 - 58 | 16 - 9 |
CSENDES Péter (17) (Soproni Sportiskola KA/A) |
HORVÁTH Nátán (14) (FALCO-VE KC/A) |
CSENDES Péter (8) (Soproni Sportiskola KA/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis, Ntasis Lazaros (dr. Gincsai János Péter) |